Hong Kong Cinema
newsyarchiwumforumo serwisieredakcjarecenzje
Hong Kong Cinema rozpoczyna działalność!
W poniedziałek, 4 czerwca, rozpoczyna działalność nowy portal internetowy poświęcony azjatyckiej kinematografii. Serwis Hong Kong Cinema adresowany jest przede wszystkim do miłośników filmów wschodnich sztuk walki.

Hong Kong Cinema powstał głównie z myślą o fanach niezapomnianych produkcji z udziałem Jackie Chana, Bruce'a Lee czy Yuen Biao. To portal dla wszystkich, którzy podziwiają reżyserski kunszt twórców takich jak Benny Chan, Wei Lo czy Sammo Hung, ale także dla tych, którzy dopiero chcą poznawać charakterystyczny klimat kina Dalekiego Wschodu.

Nasz serwis ma przede wszystkim integrować internetową społeczność zainteresowaną kinem azjatyckim. Wszystkich użytkowników zapraszamy do udziału w jego współtworzeniu. Już teraz zachęcamy do błyskawicznej rejestracji w portalu, która umożliwi Wam dodawanie własnych artykułów, komentarzy, recenzji filmów oraz ich wydań DVD czy VHS. Równie gorąco namawiamy do zaglądania na nasze forum dyskusyjne - wierzymy, że stanie się ono miejscem gorących, pasjonujących dyskusji o kinie - nie tylko tym azjatyckim.

Hong Kong Cinema jest częścią większej grupy portali o tematyce filmowej, dotychczas poświęconych głównie kinu akcji. Jako pierwszy uruchomiony został serwis Rambo.pl, który w sieci funkcjonuje już od blisko siedmiu lat (portal był jednym z partnerów medialnych polskiej premiery filmu "John Rambo").

Dodano: 04 czerwca 2012 [17:29]   Autor: Admin
WASZYM ZDANIEM
Popularność: 489 wyświetleń
Ocena: 3 (461 głosów)
Zagłosuj:
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby pisać komentarze.
Jeśli nie masz jeszcze konta, poświęć 30 sekund i zarejestruj się.