Ej a to morze zorganizujmy taką petycję do wydawców filmów żeby zrobili takie wydanie tych starych filmów kung fu. Coś kiedyś był w kioskach iluzjon wojenny tylko zamiast kina wojennego kino kung fu ca wy na to. tylko trzeba skombinować adresy wydawnictw i żeby ludzie to podpisali.

Wiesz Axel ja tak patrzę co jakiś czas po sklepach DVD to w polsce raczej tych filmów nie wznowiono tak samo jak nie wznowiono wielu innych filmów z ery VHS zaś co do zagranicy mam pytanie czy opłaca się sprowadzać te filmy komuś kto jest noga z języków obcych? A może weźmy zróbmy petycje do jakiś stacji TV żeby te puściły jakieś stare filmy z Johnym Liu, Cheng Pei Pei i spółką jak by ludzie to podpisali to może w końcu ktoś by te filmy zakupił.

John Liu
Angela Mao
Pei Pei Chang
Cynthia Khan
Moon Lee
i wielu innych świetnych aktorów. W Polsce są prawie nie znani lub zapomniani. Ich filmy ciężko skombinować nawet z pirackich serwisów internetowych o wersjach z Polskimi napisami to nawet nie ma mowy. Czyją twórczość chcieli byście pooglądać, czy warto pisać petycje do stacji TV by te nadawały także filmy z tymi aktorami i aktorkami a nie tylko w kółko macieja Bruce Lee
i Jacke Chan