Temat: Złota Kolekcja Filmów Kung Fu

Ostatnio wydali bardzo wiele filmów martial arts na DVD. Są to oryginalne wersje, w 16x9, 4x3 lub kinowym formacie. Polecam, bo to rzadkie filmy, wydane w znakomitej wersji. TV4 właśnie emituje z tych wydań. Różni lektorzy czytają. Na razie mam tylko Winners and Sinners, a reszte z TV4 zgraną.

2

Odp: Złota Kolekcja Filmów Kung Fu

Wydania te mają naprawdę solidne tłumaczenie, co jest rzadkością. Lektorzy też nieźli, choć jest parę z Borowcem...

3 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-06-18 19:08:24)

Ahmed gdzieś umieścił foto kartonu, gdzie była większość tych filmów pokazana. Brakowało tam Winners and Sinners, reszta chyba była.

4

Mówicie i macie smile
http://img217.imageshack.us/img217/7218/spisfilmw.jpg

5

Jest w ogóle jakieś wydanie w tej serii z oryginalnym dźwiękiem, czy tylko sam zdubbingowany szajs?

6

Ja mam tylko dwa, ale te same wersje są wyświetlane w TV na TV4/TV6 i mają dźwięk oryginalny. Na pudełku jest błąd bo pisze, że 4x3 i dubbing. Nie wiem czemu tak.

7

Na video często się trafiają HK z dubbingiem USA i tak samo w TV. A na DVD to oryginał, a jak już coś to pełna wersja USA a nie tylko dubbing.

8

wklejacz86 napisał/a:

Pytasz o Złotą Kolekcję? Mam 7 płyt z nich i są to oryginalne głosy + polski lektor - to już opcja opcja dowolna. Nie wiem zaś jak z resztą kategorii, niech ktoś inny się wypowie. Dzięki Ahmed za listę. smile

To gratulacje dla dystrybutora, który sam nie wiem co wydaje. big_smile A więc jest opcja chiński dźwięk + polskie napisy? W takim razie czas na zakupy.

9

Mi się dało w menu jakoś. Jest wybór "wersja oryginalna z lektorem"  lub "wersja oryginalna z napisami" czy jakoś tak.

10

Winners and Sinners w ogóle nie będzie zgodnie z tekturkami i ich (niedostępną już) stroną internetową. Tak samo Ręki Śmierci nie będzie.