1

Temat: Kolekcja "Męskie Kino Kung Fu"

Skoro mamy już tematy o innych kolekcjach DVD i VHS z filmami HK to i ja przypomnę o jeszcze jednej kolekcji. Otóż istnieje coś takiego jak "Męskie Kino Kung Fu", w której wydano - z tego co podają na stronie internetowej - 19 płyt DVD. Większość to amerykańskie filmy sensacyjne z elementami sztuk walki (m.in. filmy z Jean-Claude Van Damme), ale jest tam także kilka starszych i nieco nowszych, ale równie zapomnianych produkcji z Hong Kongu. Oto strona tej kolekcji:
http://www.kolekcjafilmowa.pl/kungfu/kolekcja.html

Z filmów hongkońskich wydali:
-Czarna Maska - Hak hap (1996) - występuje Jet Li
-Płatny zabójca - Sat sau ji wong (1998) - występuje Jet Li
-Cena ryzyka - Shu dan long wei (1995)
-Legenda Czerwonego Smoka - Hong Xiguan zhi Shaolin wu zu (1994) - występuje Jet Li
-Wyjście smoka, wejście tygrysa- Exit the Dragon, Enter the Tiger (1976)
-Wściekła pięść 2 - Jing wu men xu ji (1977)
-Jackie Chan moje wyczyny

Niestety jak dotąd nie mam żadnej z płyt wydanych w tej kolekcji. W przyszłości być może zaopatrzę się w powyższe tytuły. Może jednak ktoś z was posiada któreś z tych filmów i mógłby coś powiedzieć o tych wydaniach?

2

Odp: Kolekcja "Męskie Kino Kung Fu"

Dostać czyli co to znaczy? Kupić czy ściągnąć?

3

Odp: Kolekcja "Męskie Kino Kung Fu"

No to pozostaje allegro. smile Sam kiedyś chciałem ten film kupić i była ta płyta tam kilka razy wystawiona. Na razie nie kupiłem bo szkoda mi kasy. Można spróbować też napisać do wydawcy tych filmów - pewnie też mają jakieś zasoby w swoich magazynach i wysyłają pocztą.