26

Odp: Przywitaj się.

Dokładnie. Witamy.

27

Diego napisał/a:

Współpracowałem przy pierwszej polskiej stronie o filmach sztuk walki po roku 2000 - mianowicie "SYNOWIE SMOKA".

Pamiętam tę stronę! To była wówczas chyba jedyna taka strona w polskim internecie. Dlaczego znikła z sieci?

28

Witam! Jestem Mariusz, rocznik '81.
Zawsze chętnie oglądam wszystko co azjatyckie. Lubię filmy Akiry Kurosawy, ale nie pogardzę też zwariowanymi produkcjami z Chanem, Hungiem i Yuenem. Kiedy widzę w tv Bruce'a Lee, Jeta Li i im podobnych to także trudno mi się oderwać od ekranu. Od czasu do czasu będę tu zaglądał na forum, bo widzę, że rozmawiacie o wielu filmach, które widziałem wink

29

Bardzo fajnie, że zajrzałeś, zapraszamy to częstego udzielania się.

30

Witam wszystkich forumowiczów, nazywam się Łukasz jestem facetem po 30-tce interesuję się filmami wschodu już od lat 80tych i jeszcze mi się nie znudziły:). Dlatego jest mi miło móc być częścią tej społeczności o trochę zapomnianym już i nieco wymarłym filmowym gatunku. Lubię także anime i trochę ambitniejsze kino koreańskie, ale stare filmy z Honkongu i tak rządzą:). W miarę możliwości postaram się trochę popisać i uzupełnić niektóre posty. 

Moimi ulubionymi azjatyckimi aktorami byli i są Biao Yuen, nieśmiertelny Bolo, a także zapomniani niestety James Tien, Carter Wong, Wah Yuen czy Tung-Shing Yee. Odnośnie tych aktorów gdyby ktoś miał jakieś informacje to proszę pisać.
Mam też gorącą prośbę piszcie trochę więcej o innych osobistościach azjatyckiego kina kopanego, tych mniej znanych nie każdy zyje tylko filmami z Jackie Chanem:). Pozdrawiam

31

Witamy kolejną ciekawą osobowość smile. Zapraszamy do częstego udzielania się na forum.

32

heloł vegeta

33

Maciej, lat 15. Jestem młodym miłośnikiem kina kung-fu. Najbardziej lubię filmy lat 70 z Jackie Chanem i Sammo Hungiem. Jak tylko jakiś film leci w TV staram się go nagrywać za pomocą dekodera DVB-T. Na razie moja prywatna kolekcja nie liczy wielu tytułów, jednak myślę, że niedługo się to zmieni. Lubię, gdy puszczają NIEzremasterowane filmy - pewnie część z Was weźmie mnie za wariata, lecz dzięki temu można jeszcze bardziej poczuć ten klimat wink
Witajcie!

34

Ja też wolę 4x3, ale u filmów amerykańskich smile. Jeśli HK to lubię mieć Full. Ja niebawem też będę tak nagrywał, bo na razie to jeszcze na video big_smile. Witamy.

35

witam nazywam się mateusz lubię filmy z bolo yeungiem i richardem nortonem zbieram filmy kung fu i wszystko co dotyczy osoby bolo yeunga witam wszystkich na forum

36 Ostatnio edytowany przez damian-jar122 (2013-06-19 20:07:33)

Witam, na imię mi Damian. Mieszkam na Mazurach. Interesują mnie głównie filmy z Jackie Chanem, najbardziej te starsze, choć inne, jeśli są w nich fajne sceny walki, też mogą być. Oglądam od niedawna, gdy na Polsat Play natknąłem się na te właśnie arcydzieła. Nie widzę żadnego działu, więc skorzystam z okazji i tu napiszę. Szukam filmu... Nie pamiętam nic poza tym, że grupa ludzi chciała zabić czarny charakter, a ten miał taką moc, że umiał przebić komuś brzuch czy klatkę piersiową palcami. Wtedy przeciwnik umierał. Kojarzy ktoś coś? A tak w ogóle to forum ciągle żyje? Czy tak już "stoi" po prostu?

37

Witam. Ten film to może "Misja straceńców" - choć pewien nie jestem, bo takie sceny to norma w starych filmach Kung Fu. Swego czasu nadawany był w Polsat Play. Forum jest żywe, ale ruchu niema.

38

Ruch jest, ale w złą stronę. Właśnie zauważyłem, że z forum wyprowadził się Diego zabierając ze sobą wszystkie swoje wypowiedzi i tematy (także te, w których wypowiadali się inni). Takie "niespodzianki" na pewno nie przysporzą nam nowych użytkowników, a starych jeszcze bardziej zniechęcą do udzielania się na tym forum.

39

To bardzo niemiła niespodzianka ze strony Diego. sad Obiecał aktywność na forum, a tutaj usunął wszystkie swoje posty, przez co znikły posty innych sad Szkoda.

40

Troszkę to dziwne i zaskakujące, szkoda no ale co zrobić, mogę powiedzieć tylko że pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

41

Witam, moja przygoda z HK cinema zaczęła niemal od zawsze a konkretnie kiedy ujrzałem "Żelazne Anioły 2". Uważam, że to najlepszy film akcji jaki kiedykolwiek wyszedł. Po dziś dzień kaseta stoi honorowo na półce. Ogólnie interesują mnie tytuły mało komercyjnych filmów spod znaku kung-fu/akcji. Oczywiście nie pomijam twórczości Bruce'a Lee czy Jackie Chana. Nie wiem jak Wy ale ubolewam, że żaden rodzimy dystrybutor nie pokaże filmów z Hong Kongu w kinie... nie wiem skąd te uprzedzenie. Do tego te opisy jako, że są to filmy "kopane". Ręce opadają. Pozdrawiam.

42

Witaj HK86. Goro Gondo dzięki za tytuł! Szukałem tego filmu jakieś pół roku. Szkoda, że nie ma go nigdzie po polsku ale na YT z angielskim dubbingiem też może być.

43

Z tego co pamiętam to Diego każdy mój tekst jaki dodałem mieszał z błotem i zawsze obiecywał, że coś skrobnie.

44

To, co zrobił Diego, jest bardzo nieprofesjonalnym zachowaniem.

45

Najważniejsze by się rozwijać i tak jak na treningu tak i w życiu trzeba dążyć do celu smile należy zostawić to co było za nami i iść do przodu ....

46

Tacy są ludzie niestety, innemu wiedzą co powiedzieć, wytykać błędy, wymądrzać się, a potem zwinąć interes.

47

A czemu odszedł?

48

To chyba wie tylko on sam.

49

Witam :-)
Filmy z JC i inne martial arts oglądam od...1982 roku...a to stary dziad Wam się trafił co tongue
postaram się zaglądać tu częściej smile a jak znajdę chwilę, to wrzucę coś o sobie (taka niespodzianka)
pozdrawiam
Mariusz

50

Witamy i zachęcamy do częstego udzielania się we wszystkich tematach i zakładania nowych. smile Wiek nie ma znaczenia, są tu osoby w różnym wieku. Wszyscy się dogadujemy.