101

Odp: Uwagi odnośnie forum

Trochę zebrało się tych filmów. Może czas wprowadzić wyszukiwarkę?

102

Nie rozumiem. Przecież wyszukiwarka jest od zawsze na forum.

103

Haha, coś nie przyuważyłem. big_smile Przepraszam.

104

Utworzyłem nowy dział o filmach Kaiju/Godzilla. Nasz kolega Goro Gondo obiecał, że się nim zajmie i będą tam pojawiały się nowe tematy, o każdym filmie z tej serii.

105

Heh, drugi admin wykorzystuje, że na forum jest ekspert od Godzilli big_smile. Nieno, tak na serio to Godzilla i Kaiju jest mocno kojarzone z Azją, z resztą jak pomyślę o kinie azjatyckim to na myśl od razu wpadają te filmy, zaraz po kinie kopanym. Oczywiście nic wspólnego nie mają za sobą, ale powiązane ze Wschodem wink. A teraz zbliża się wielka premiera najnowszej części by USA, więc może i przyciągnie kogoś.

106

A może lepiej zmienić nazwę działu na tokusatsu (jap. efekty specjalne) by móc pisać o wszelakiej Japońskiej fantastyce (i od razu przenieść tematy o Kamen riderze i Tiger mask) a nie tylko wielkich potworach?

107

Twoja prośba została pozytywnie rozpatrzona big_smile. Zaraz się poprawi.

108

Czy jest jeszcze sens istnienia tego forum? Poza tematem o emisjach TV nikt tutaj już nic nie pisze.

109

Ja jak zwykle jestem za pozostaniem forum.

110

Dodam jeszcze, że w polskim internecie strony o takiej tematyce nie znajdziecie. Robimy coś szczególnego. Przyjdą lepsze czasy i jak to mówił Paul Chang w Śmiertelnym Pojedynku: "Jeszcze odzyskamy naszą reputację".

111

Ja jestem za podtrzymaniem forum. Staram się raz na jakiś czas coś pisać ale jest jak jest.

112

Nie chcę kasować forum. Chcę by ono odżyło, ale sam tego nie dokonam przecież...