Temat: Emisje w TV

Dzisiaj był Pijany Mistrz w Polsacie, ale mam nagraną tą wersję więc nie oglądałem.  4x3, tłumaczenie względne i znakomity Brzostyński.

2

Odp: Emisje w TV

Kolejne emisje filmów hongkońskich (informujemy o nich także na stronie głównej Hong Kong Cinema):

-11.06.2012, godzina: 13:30 - Polsat Play - film "Sekret Bruce'a Lee"
-23.06.2012, godzina: 20:00 - TV Puls - film "Snajper"

Jeśli ktoś z was będzie wiedział o emisjach innych filmów HK w telewizji to prosimy o wpis w tym temacie. smile

3

Też to zauważyłem, ale dociekłem, że to sceny wycięte w oryginalnej wersji i potem do niej dołączone, tyle, że z dubbingiem.

4

Ja mam Cyfrowy Polsat i jest TCM.

5

Będzie wiele filmów Sztuk Walki w TV4, dodałem newsa.

6

Oglądał ktoś Nowa Wściekła Pieść i Miecz ? Ten pierwszy naprawdę dobry, o dziwo, drugi zaś nagrałem, ale burza była i tym samym zacina się, a to to obraz gdzieś zaniknie. Nie oglądałem jeszcze, ale jak przesuwałem, to widziałem. Ale na bank jeszcze wiele razy powtórzą. A dzisiaj Wściekła Pieść o 20:00 na TV4.

7

Ja oglądałem obydwa filmy. Rzeczywiście Nowa wściekła pięść bardzo dobra, choć puszczona bardzo skrócona wersje, która nie trwała nawet 90 minut, a na chomikuj znalazłem wersje 120 minut z napisami. Miecz troszkę się dłużył, ale końcówka świetna. Było troszkę krwi, walki teżna bardzo dobrym poziomie.

8

Pisałem o tym już w drugim temacie ale wspomnę o tym także tutaj.

23 lipca 2012 o godzinie 21:50 na antenie TV Puls - Pewnego razu w Chinach.
30 lipca 2012 o godzinie 22:00 na antenie TV Puls  - Pewnego razu w Chinach 2

9

Kurczę, miałem wrażenie, że jakiś dubbing był w ten Nowej Wściekłej Pięści. Nie chce wyjść na amatora, ale trudno było mi stwierdzić w jakim języku mówili. Na pewno nie po angielsku.

10

Na TV6 też lecą produkcje z Honkongu o 23. Wczoraj emitowano "Smoki górą" z Chanem. Niestety czarne paski były nie tylko na górze i z dołu ekranu, ale także po bokach.

11 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-07-05 13:33:54)

Może masz źle ustawione TV. Ja oglądałem na TV4 i było normalnie.

Edit: Duż filmów z Hong Kongu tam leciało w maju i kwietniu, teraz to sporadycznie.  10 lipca o 23:00 będzie Mistrz, 11 lipca zaś Na Celwoniku, o tej samej porze.

12

też na TV4 mam normalnie

13 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-07-05 20:17:12)

Aha, więc niestety nie wiem dlaczego tak się robi. Choć możliwe, że oni coś zmajstrowali.

Edit: Dzisiaj "Bohater", ogląda ktoś, dobre to ?

14

Wczoraj oglądałem "First Strike" w Polsacie, niestety była wersja cut, co nie trwa nawet 80 minut...

15

Dziś o 01:45 na TVP1 zostanie nadany film pt. "Chinka", przez drobną pomyłkę nie dałem tego do newsa.

16

17 sierpnia 22:15 TVN7- Jackie Chan: Przyjemniaczek
18 sierpnia 20:00 TV4- Żebrak i Złodzieje
18 sierpnia 19:30 TVN7 - Jackie Chan: Przyjemniaczek
19 sierpnia 0:10 TV4 - Król Smoków
21 sierpnia 20:05 Polsat - Tylko jeden
21 sierpnia 22:05 TV4 - Cios za cios
22 sierpnia 20:00 TV4 - Zemsta Smoka 2
25 sierpnia 20:00 TV4 - Zbroja Boga

17

Na TV6 będzie też
15 sierpnia 23:15 Zemsta Tygrysa z Shaolin
18 sierpnia 22:45 Zemsta Tygrysa z Shaolin
21 sierpnia 23:00 Miejski łowca

18

Dodam to do informacji na stronie głównej. Gdzieś mi umknęło smile.

19

Dziś Przyjemniaczek na TVN7, a na TV4 Żebrak i Złodzieje. Akurat nie mam możliwości dziś nagrać, to wybieram ten pierwszy, bo słabo go pamiętam... i myli mi się z innymi. Żebraków pamiętam i to dość dobrze, więc poczekam na powtórkę.

20

Właśnie oglądam film Żebrak i Złodzieje KLASA smile

21 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-08-19 10:28:28)

Film był niezły, ale ja wybrałem Mr. Nice guy i jednak nagrałem też, bo może za parę lat unikatem być. Z resztą to tyczy się też Żebraka, ale TV4 ma zwyczaj powtarzać, TVN nie zawsze. Nie mogę rozgryźć co to za wersja.... Ale chyba oryginalna! Zaczyna się od loga Golden Harvest, a nie od New Line Cinema i od zasypania tej dziewczyny przez Nortona, wersja USA zaczyna się od programu kulinarnego. I wersja z TVN na oko trwa 90 parę minut (103 z reklamami), a wersja USA 83-84 minuty. Piosenka na końcu jest po kantońsku, a przeważnie wywalano je. Ale co prawda język był angielski, ale zdaje się, że w oryginale kręcili po angielsku. Jeśli to oryginał, to mamy unikat, bo na DVD zdaje się jest CUT.

Sprawdziłem, jak ten film leciał wcześniej w 4x3 w TVN, to było CUT New Line Cinema, teraz zmienili na 16x9 i wychodzi na to, że na oryginał.

22

Chciałbym wyjaśnić kwestię pasów po bokach na TV6. Po prostu TV6 nastawiło się na nadawanie wyłącznie w 16:9, więc gdy film jest 4:3, to automatycznie dodaje te pasy. Na telewizorze starszego typu kiepsko to wygląda szczególnie, gdy stary film nie jest zremasterowany. W taki sposób emitowali Siedem pięści w lipcu i Zemstę tygrysa z Shaolin wczoraj.

A swoją drogą chciałbym wszystkich serdecznie powitać, jestem miłośnikiem filmów kung-fu i cieszę się, że wreszcie znalazłem ludzi, którzy się tym interesują wink

23

te same pasy są na PULS2 i na TVPhd
mam starszy kineskopowy telewizor i nie da się tego oglądać

24

TVPHD to się nawet nie dziwię, w końcu HD to jest 1920x1080 czyli 16:9.

25

TVP2   3 września 22:45 i 3:20 Cesarzowa
TV6     4 września 23:00 Ręka śmierci
TV4     17 września 23:00 Dobry, zły i zakręcony