326

Odp: Emisje w TV

Film Nieobliczalny nie ma nic wspólnego z kinem azjatyckim, ani nie gra tam też żaden choć trochę znany Azjata, więc celowo tego filmu nie umieściłem w zestawieniu. Z filmów Seagala jedynie może W stronę słońca się tu kwalifikuje na listę, ale też i tego filmu nie umieszczam i chyba nikt na tym mam nadzieję nie traci.

327

Odp: Emisje w TV

29.04.20 (środa)           10:50 - Blask                                             Ale kino
30.04.20 (czwartek)      00:01 - Powrót legendarnej pięści                TV 6
01.05.20 (piątek)          15:45 - W 80 dni dookoła świata                  Puls
01.05.20 (piątek)          17:15 - Szybszy od błyskawicy                    TNT
02.05.20 (sobota)         18:25 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie     Polsat Film
02.05.20 (sobota)         21:00 - Krwawa rozgrywka                          SCI FI
02.05.20 (sobota)         21:00 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy    TNT
02.05.20 (sobota)         22:45 - Draka w Bronksie                            TNT
02.05.20 (sobota)         22:55 - Dorwać Wattsa                               TVP 2
03.05.20 (niedziela)      09:30 - W 80 dni dookoła świata                  Puls
03.05.20 (niedziela)      15:35 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie     Polsat Film
03.05.20 (niedziela)      17:45 - Godziny szczytu                              TNT
03.05.20 (niedziela)      19:25 - Godziny szczytu 3                           TNT
03.05.20 (niedziela)      23:00 - Krwawa rozgrywka                          SCI Fi
04.05.20 (poniedziałek) 00:20 - Prawdziwa legenda                          Kino TV
04.05.20 (poniedziałek) 01:00 - Wąż i cień orła                                TNT
04.05.20 (poniedziałek) 02:05 - Dorwać Wattsa                               TVP 2
04.05.20 (poniedziałek) 09:50 - Szybszy od błyskawicy                    TNT
04.05.20 (poniedziałek) 23:30 - Powrót legendarnej pięści                TV 4
05.04.20 (wtorek)         14:30 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy    TNT
05.05.20 (wtorek)         16:15 - Szybszy od błyskawicy                    TNT
05.05.20 (wtorek)         21:00 - Wojna imperiów                              Kino TV
05.05.20 (wtorek)         21:00 - Wejście smoka                               TNT
05.05.20 (wtorek)         22:50 - Tylko jeden                                    TNT
08.02.20 (piątek)          02:20 - Draka w Bronksie                            TNT
08.05.20 (piątek)          13:25 - Godziny szczytu                              TNT
08.05.20 (piątek)          15:10 - Godziny szczytu 3                           TNT
08.05.20 (piątek)          22:00 - Krwawa rozgrywka                          SCI FI
09.05.20 (sobota)         00:50 - Mit                                                 Kino TV
09.05.20 (sobota)         16:50 - Legenda pijanego mistrza                TNT
09.05.20 (sobota)         21:00 - Zabójcza broń 4                              TNT
10.05.20 (niedziela)      19:15 - Agent z przypadku                          CBS Europa
11.05.20 (poniedziałek) 23:40 - Ghosts                                           Sundance

328 Ostatnio edytowany przez Marecki384 (2020-04-28 18:21:17)

Odp: Emisje w TV

No to Łotra oglądam a   godziny emisji Powrotu Legendarnej Pięści to jawny skandal.

329

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

No to Łotra oglądam a   godziny emisji Powrotu Legendarnej Pięści to jawny skandal.

Akurat Powrót legendarnej pięści jest legalnie na youtubie udostępniony przez Polmedię:
https://www.youtube.com/watch?v=_Wa6pB1Ol8w

330

Odp: Emisje w TV

Dzięki Wuju  smile

331

Odp: Emisje w TV

12.05.20 (wtorek)         07:40 - Ghosts                                            Sundance
12.05.20 (wtorek)         13:55 - Legenda pijanego mistrza                 TNT
12.05.20 (wtorek)         15:40 - Ghosts                                            Sundance
12.05.20 (wtorek)         23:45 - Z odsieczą                                       TV 6
13.05.20 (środa)           11:45 - Agent z przypadku                           CBS Europa
13.05.20 (środa)           17:05 - Agent z przypadku                           TNT
15.05.20 (piątek)          10:25 - Agent z przypadku                           TNT
15.05.20 (piątek)          11:55 - Legenda pijanego mistrza                 TNT
15.05.20 (piątek)          14:30 - Agent z przypadku                           CBS Europa
15.05.20 (piątek)          21:00 - Dragon                                           TNT
18.05.20 (poniedziałek) 16:20 - Agent z przypadku                           TNT
18.05.20 (poniedziałek) 21:00 - Zemsta Vajry                                  TV 4
18.05.20 (poniedziałek) 20:00 - Ninja 2: Cień łzy                              Puls
19.05.20 (wtorek)         23:45 - Piekielna gra                                   TV 6
21.05.20 (czwartek)      00:35 - Szybszy od błyskawicy                     Paramount
21.05.20 (czwartek)      02:50 - Tylko jeden                                     Paramount
21.05.20 (czwartek)      15:40 - Przyjemniaczek                               TNT
21.05.20 (czwartek)      16:05 - Nasza niania jest agentem               Kino TV
21.05.20 (czwartek)      22:20 - Nieustraszony                                 Metro
21.05.20 (czwartek)      23:05 - Legenda pijanego mistrza                Puls
22.05.20 (piątek)          02:40 - Draka w Bronksie                            Paramount
23.05.20 (sobota)         06:55 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
23.05.20 (sobota)         11:35 - W 80 dni dookoła świata                  Kino TV
24.05.20 (niedziela)      12:55 - Agent z przypadku                           Kino TV

332

Odp: Emisje w TV

Zemsta Vajry - To muszę obejrzeć

333 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2020-05-24 14:43:25)

Odp: Emisje w TV

27.05.20 (środa)           01:30 - Szybszy od błyskawicy                     Paramount
27.05.20 (środa)           10:20 - Przyjemniaczek                               TNT
27.05.20 (środa)           14:10 - Zakazane królestwo                         TNT
27.05.20 (środa)           16:00 - Karate Kid                                       AXN
27.05.20 (środa)           20:00 - Człowiek o żelaznych pięściach         TVN Fabuła
28.05.20 (czwartek)      18:10 - Agent z przypadku                           Kino TV
28.05.20 (czwartek)      19:50 - Pożegnania                                     Sundance
29.05.20 (piątek)          03:50 - Pożegnania                                     Sundance
29.05.20 (piątek)          07:25 - Zakazane królestwo                         TNT
29.05.20 (piątek)          11:50 - Pożegnania                                     Sundance
29.05.20 (piątek)          17:25 - Karate Kid                                       AXN
31.05.20 (niedziela)      08:55 - Zakazane królestwo                          TNT
31.05.20 (niedziela)      09:40 - W 80 dni dookoła świata                    Kino TV
31.05.20 (niedziela)      13:45 - Nasza niania jest agentem                 Stopklatka
31.05.20 (niedziela)      20:00 - Karate Kid                                        AXN
01.06.20 (poniedziałek) 01:00 - Ostatni samuraj                                TNT
01.06.20 (poniedziałek) 18:15 - Karate Kid                                        Polsat Film
01.06.20 (poniedziałek) 19:05 - Legenda pijanego mistrza                  TNT
01.06.20 (poniedziałek) 22:00 - Pożegnania                                       Sundance
02.06.20 (wtorek)         00:15 - Człowiek o żelaznych pięściach           TVN Fabuła
02.06.20 (wtorek)         01:20 - Legenda pijanego mistrza                  CBS Europa
02.06.20 (wtorek)         06:00 - Pożegnania                                       Sundance
02.06.20 (wtorek)         16:20 - Karate Kid                                        Polsat Film
02.06.20 (wtorek)         21:55 - Wilk wojny                                       Puls
02.06.20 (wtorek)         22:50 - Ostatni samuraj                                TNT
04.06.20 (czwartek)      23:50 - Wilk wojny                                       Puls
05.06.20 (piątek)          10:40 - Legenda pijanego mistrza                  TNT
05.06.20 (piątek)          21:00 - W 80 dni dookoła świata                    Kino TV
05.06.20 (piątek)          22:40 - Niezłomny duch                                Polsat 2
06.06.20 (sobota)         11:55 - Kurara                                             TVP Kultura
06.06.20 (sobota)         12:50 - Kuloodporny                                     TNT
06.06.20 (sobota)         20:45 - Niezłomny duch                                Polsat 2
07.06.20 (niedziela)      03:00 - Draka w Bronksie                             Paramount

334

Odp: Emisje w TV

Zapomniałeś o Szanghajskiej robocie
https://www.filmweb.pl/film/Szanghajska … 017-790099
TV Puls 02.06.2020 o 20:00

335

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

Zapomniałeś o Szanghajskiej robocie
https://www.filmweb.pl/film/Szanghajska … 017-790099
TV Puls 02.06.2020 o 20:00

Faktycznie. Dzięki za powiadomienie.

336

Odp: Emisje w TV

Spoko.
Lekkie uzupełnienie

337

Odp: Emisje w TV

07.06.20 (niedziela)      15:10 - Legenda pijanego mistrza                  TNT
07.06.20 (niedziela)      19:20 - Agent z przypadku                            TNT
07.06.20 (niedziela)      22:25 - Człowiek o żelaznych pięściach           TVN 7
08.06.20 (poniedziałek) 02:35 - Mit                                                   Kino TV
08.06.20 (poniedziałek) 15:40 - W 80 dni dookoła świata                    TNT
09.06.20 (wtorek)         12:20 - Agent z przypadku                            TNT
09.06.20 (wtorek)         20:00 - Człowiek o żelaznych pięściach           TVN 7
10.06.20 (środa)           12:55 - W 80 dni dookoła świata                    TNT
10.06.20 (środa)           23:55 - Wejście smoka                                 TNT
12.06.20 (piątek)          00:15 - Rycerze z Szanghaju                         Puls
12.06.20 (piątek)          11:45 - Kuloodporny                                    TNT
12.06.20 (piątek)          13:55 - Nasza niania jest agentem                 Kino TV
13.06.20 (sobota)         08:05 - W 80 dni dookoła świata                    Kino TV
14.06.20 (niedziela)      09:45 - Agent z przypadku                            TNT
14.06.20 (niedziela)      23:55 - Draka w Bronksie                              Puls
15.06.20 (poniedziałek) 03:05 - Legenda pijanego mistrza                  CBS Europa
16.06.20 (wtorek)         19:15 - Medalion                                          Polsat Film
17.06.20 (środa)           17:05 - Medalion                                          Polsat Film
17.06.20 (środa)           20:00 - W 80 dni dookoła świata                    Paramount
17.06.20 (środa)           23:55 - Draka w Bronksie                              Puls
18.06.20 (czwartek)      13:30 - W 80 dni dookoła świata                    Paramount
18.06.20 (czwartek)      21:00 - Wojna imperiów                                Kino TV
18.06.20 (czwartek)      21:55 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku               TV 6
18.06.20 (czwartek)      23:55 - Legenda pijanego mistrza                  Puls
19.06.20 (piątek)          22:50 - Szybszy od błyskawicy                      TNT
20.06.20 (sobota)         17:25 - W 80 dni dookoła świata                    Paramount
20.06.20 (sobota)         21:00 - Wąż i cień orła                                  TNT
20.06.20 (sobota)         22:55 - Dragon                                            TNT

338

Odp: Emisje w TV

I znowu nic

339

Odp: Emisje w TV

21.06.20 (niedziela)      08:35 - Rycerze z Szanghaju                         Puls
21.06.20 (niedziela)      14:45 - Szybszy od błyskawicy                      TNT
21.06.20 (niedziela)      14:50 - W 80 dni dookoła świata                    TV 4
21.06.20 (niedziela)      17:20 - Zaginione cesarstwo (2/2)                 TV 4
24.06.20 (środa)           00:15 - Legenda pijanego mistrza                  Puls
24.06.20 (środa)           19:00 - Szybszy od błyskawicy                      TNT
25.06.20 (czwartek)      02:15 - Legenda pijanego mistrza                  CBS Europa
25.06.20 (czwartek)      16:55 - Przyjemniaczek                                 TNT
26.06.20 (piątek)          09:40 - W 80 dni dookoła świata                    Kino TV
26.06.20 (piątek)          17:55 - Shaolin soccer                                  AMC
26.06.20 (piątek)          17:55 - Przyjemniaczek                                TVN Fabuła
26.06.20 (piątek)          19:35 - Pożegnania                                      Sundance
27.06.20 (sobota)         03:35 - Pożegnania                                      Sundance
27.06.20 (sobota)         06:50 - Pijany mistrz                                    TNT
27.06.20 (sobota)         09:40 - Shaolin soccer                                  AMC
27.06.20 (sobota)         11:35 - Pożegnania                                      Sundance
27.06.20 (sobota)         13:25 - Zaginione cesarstwo (2/2)                 TV 4
27.06.20 (sobota)         17:15 - Ewa i ognisty koń                             Filmbox Family
27.06.20 (sobota)         22:20 - Człowiek o żelaznych pięściach          Metro
28.06.20 (niedziela)      01:00 - Tylko jeden                                      TNT
28.06.20 (niedziela)      08:55 - W 80 dni dookoła świata                    TV 4
28.06.20 (niedziela)      16:10 - Agent z przypadku                            Kino TV
28.06.20 (niedziela)      20:00 - Krwawy sport                                   TV 4
29.06.20 (poniedziałek) 20:00 - Skok życia                                       Puls
29.06.20 (poniedziałek) 21:00 - Romeo musi umrzeć                         TVN
30.06.20 (wtorek)         01:20 - Draka w Bronksie                             TNT
30.06.20 (wtorek)         12:45 - Przyjemniaczek                                TNT
30.06.20 (wtorek)         21:00 - Krwawa rozgrywka                           TNT
02.07.20 (czwartek)      13:35 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
03.07.20 (piątek)          13:45 - W 80 dni dookoła świata                   Kino TV
03.06.20 (piątek)          22:15 - Skok życia                                       Puls
04.06.20 (sobota)         00:20 - Ip Man:Ostatnia walka                      Puls
04.06.20 (sobota)         00:20 - Człowiek o żelaznych pięściach          Metro

340

Odp: Emisje w TV

Zaginione cesarstwo jest ok dzisiaj 1 częśc oglądałem.
Kopsnełeś się w trzech ostatnich datach  smile

341

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

Kopsnełeś się w trzech ostatnich datach  smile

No tak. Już mi się to zdarzało. sad

342 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2020-07-04 14:41:05)

Odp: Emisje w TV

05.07.20 (niedziela)      00:55 - Człowiek pies                                  Puls
06.07.20 (poniedziałek) 00:30 - Ostatni cesarz                                 TVP 2
06.07.20 (poniedziałek) 17:55 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
06.07.20 (poniedziałek) 18:00 - Pożegnania                                     Sundance
06.07.20 (poniedziałek) 21:00 - Wejście smoka                                TNT
07.07.20 (wtorek)         02:00 - Pożegnania                                     Sundance
07.07.20 (wtorek)         10:00 - Pożegnania                                     Sundance
07.07.20 (wtorek)         17:50 - Ostatni samuraj                              TNT
07.07.20 (wtorek)         20:00 - Człowiek pies                                  Puls
07.07.20 (wtorek)         23:45 - Draka w Bronksie                            Puls
08.07.20 (środa)           18:35 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
08.07.20 (środa)           21:00 - Shaolin                                           TV 4
08.07.20 (środa)           22:00 - Ghosts                                           Sundance
09.07.20 (czwartek)      06:00 - Shaolin soccer                                 AMC
09.07.20 (czwartek)      06:00 - Ghosts                                           Sundance
09.07.20 (czwartek)      14:00 - Ghosts                                           Sundance
09.07.20 (czwartek)      21:00 - Wojna imperiów                              Kino TV
10.07.20 (piątek)          16:00 - Shaolin soccer                                 AMC
11.07.20 (sobota)         02:30 - Ostatni cesarz                                 TNT
11.07.20 (sobota)         09:50 - Shaolin soccer                                 AMC
11.07.20 (sobota)         16:05 - Ostatni samuraj                               TNT
11.07.20 (sobota)         19:05 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy     TNT
13.07.20 (poniedziałek) 19:15 - Agent z przypadku                           TNT
13.07.20 (poniedziałek) 21:00 - Haker                                             TVN
13.07.20 (poniedziałek) 23:00 - Bezlitosny                                       Polsat
14.07.20 (wtorek)         12:55 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy     TNT
15.07.20 (środa)           13:00 - Agent z przypadku                           TNT
15.07.20 (środa)           22:45 - Tygrysy ze stacji Shagou                  Filmbox Family
15.07.20 (środa)           23:00 - Wąż i cień orła                                 TNT
17.07.20 (piątek)          06:00 - Ostatni cesarz                                  TNT
17.07.20 (piątek)          20:05 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka    TVN
17.07.20 (piątek)          20:10 - Karate Kid                                       AXN
18.07.20 (sobota)         02:45 - Raid 2                                             TNT

343

Odp: Emisje w TV

I znowu nic nie ma

344

Odp: Emisje w TV

18.07.20 (sobota)         16:35 - Agent z przypadku                           TNT
19.07.20 (niedziela)      00:01 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka    TVN
19.07.20 (niedziela)      14:45 - Karate Kid                                       AXN
20.07.20 (poniedziałek) 12:20 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
20.07.20 (poniedziałek) 18:50 - Zakazane królestwo                         TNT
20.07.20 (poniedziałek) 20:00 - Godziny szczytu                              TVN Fabuła
20.07.20 (poniedziałek) 21:00 - Tygrysy ze stacji Shagou                 Filmbox Family
20.07.20 (poniedziałek) 22:35 - Agent z przypadku                          CBS Europa
21.07.20 (wtorek)         00:35 - Uprowadzenie                                 Stopklatka
21.07.20 (wtorek)         03:40 - Shaolin soccer                                AMC
21.07.20 (wtorek)         19:15 - Agent z przypadku                          CBS Europa
21.07.20 (wtorek)         20:00 - Godziny szczytu 2                           TVN Fabuła
22.07.20 (środa)           20:00 - Godziny szczytu 3                           TVN Fabuła
22.07.20 (środa)           20:00 - Nasza młodsza siostra                     TVP Kultura
22.07.20 (środa)           22:10 - Nieustraszony                                 Metro
23.07.20 (czwartek)      02:15 - Smoking                                         Paramount
23.07.20 (czwartek)      07:50 - Karate Kid                                      AXN
23.07.20 (czwartek)      13:40 - Zakazane królestwo                         TNT
23.07.20 (czwartek)      15:05 - Shaolin soccer                                 AMC
23.07.20 (czwartek)      21:00 - Zabójcza broń 4                              TNT
23.07.20 (czwartek)      23:25 - Dragon                                           TNT
24.07.20 (piątek)          02:25 - Nasza młodsza siostra                     TVP Kultura
24.07.20 (piątek)          02:55 - Raid 2                                            TNT
24.07.20 (piątek)          06:00 - Shaolin soccer                                 AMC
24.07.20 (piątek)          23:20 - Haker                                             TVN Fabuła
25.07.20 (sobota)         00:01 - XXX: Reaktywacja                           Polsat Film
25.07.20 (sobota)         21:00 - XXX: Reaktywacja                           Polsat Film
26.07.20 (niedziela)      07:55 - Agent z przypadku                           CBS Europa
26.07.20 (niedziela)      09:15 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
27.07.20 (poniedziałek) 01:25 - Smoking                                         Paramount
27.07.20 (poniedziałek) 17:10 - Godziny szczytu                              TNT
27.07.20 (poniedziałek) 19:10 - Godziny szczytu 3                           TNT
27.07.20 (poniedziałek) 21:00 - Pijany mistrz                                  TNT
29.07.20 (środa)           02:40 - Draka w Bronksie                           Paramount
29.07.20 (środa)           09:30 - Pijany mistrz                                  TNT
30.07.20 (czwartek)      02:00 - Szybszy od błyskawicy                    TNT
30.07.20 (czwartek)      21:00 - Prawdziwa legenda                         Kino TV

Bonus:
18.07.20 (sobota)         13:35 - Marnie: Przyjaciółka ze snów           TVP Kultura

345

Odp: Emisje w TV

Gdzie można online Uprowadzenie obejrzeć ?

346

Odp: Emisje w TV

31.07.20 (piątek)          20:00 - Potrójne zagrożenie                         Puls
31.07.20 (piątek)          23:25 - Pożegnania                                     Sundance
01.08.20 (sobota)         07:25 - Pożegnania                                     Sundance
01.08.20 (sobota)         09:45 - Shaolin soccer                                 AMC
01.08.20 (sobota)         15:25 - Pożegnania                                     Sundance
01.08.20 (sobota)         16:35 - W 80 dni dookoła świata                   TNT
01.08.20 (sobota)         21:55 - Zabójcza broń 4                               Metro
02.08.20 (niedziela)      11:00 - Hero                                               TV 6
02.08.20 (niedziela)      11:40 - Pijany mistrz                                    TNT
02.08.20 (niedziela)      13:50 - Godziny szczytu                               TNT
02.08.20 (niedziela)      15:40 - Godziny szczytu 3                            TNT
02.08.20 (niedziela)      15:50 - Agent z przypadku                           Kino TV
02.08.20 (niedziela)      20:00 - Od kołyski aż po grób                       TVN
02.08.20 (niedziela)      22:05 - Wojna imperiów                               Kino TV
02.08.20 (niedziela)      22:05 - Wejście smoka                                 TVN
03.08.20 (poniedziałek) 00:20 - Ip Man: Ostatnia walka                    Puls
03.08.20 (poniedziałek) 09:40 - W 80 dni dookoła świata                  TNT
06.08.20 (czwartek)      17:05 - Szybszy od błyskawicy                     TNT
07.08.20 (piątek)          10:35 - W 80 dni dookoła świata                  TNT
07.08.20 (piątek)          18:15 - Blask                                              Ale kino
07.08.20 (piątek)          19:05 - Amsterdamski łącznik                      AXN Spin
07.08.20 (piątek)          21:00 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy    TNT
07.08.20 (piątek)          22:10 - Zabójcza broń 4                              Metro
08.08.20 (sobota)         00:10 - Ip Man: Ostatnia walka                    Puls
08.08.20 (sobota)         07:15 - W 80 dni dookoła świata                  TNT
09.08.20 (niedziela)      01:25 - Szybszy od błyskawicy                     Paramount
09.08.20 (niedziela)      10:25 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy     TNT
10.08.20 (poniedziałek) 06:00 - Amsterdamski łącznik                      AXN Spin
10.08.20 (poniedziałek) 07:50 - Szpony wojownika                           AXN Spin
10.08.20 (poniedziałek) 10:40 - Krwawe pięści                                 AXN Spin
10.08.20 (poniedziałek) 14:30 - Bolo                                               AXN Spin
11.08.20 (wtorek)         00:01 - Bezwzględna gra                             TV 6
11.08.20 (wtorek)         00:30 - Draka w Bronksie                            Paramount
11.08.20 (wtorek)         02:20 - Szybszy od błyskawicy                     Paramount
11.08.20 (wtorek)         06:05 - Krwawe pięści                                 AXN Spin
11.08.20 (wtorek)         13:15 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
11.08.20 (wtorek)         19:50 - Shaolin soccer                                 AMC
11.08.20 (wtorek)         11:05 - 12 technik kung-fu                          AXN Spin
11.08.20 (wtorek)         10:35 - Szybszy od błyskawicy                     TNT
12.08.20 (środa)           06:15 - Bolo                                               AXN Spin
12.08.20 (środa)           08:10 - Pazury tygrysa                                AXN Spin
12.08.20 (środa)           17:10 - Zakazane królestwo                         TNT
12.08.20 (środa)           22:30 - Tygrysy ze stacji Shagou                  Filmbox Family

347

Odp: Emisje w TV

Ja dodam jeszcze od siebie film koreański Agentura (The Berlin File)
https://www.youtube.com/watch?v=5NFPlRz2tE0

348

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

Ja dodam jeszcze od siebie film koreański Agentura (The Berlin File)
https://www.youtube.com/watch?v=5NFPlRz2tE0

To może bardziej podpada pod ten wątek:
http://hongkong.nevada.pl/forum/viewtopic.php?id=495

13.08.20 (czwartek)      06:15 - Kung-fu kanciarze                           AXN Spin
13.08.20 (czwartek)      07:55 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
13.08.20 (czwartek)      08:10 - Młody tygrys                                   AXN Spin
13.08.20 (czwartek)      11:35 - Szybszy od błyskawicy                     TNT
14.08.20 (piątek)          06:10 - Pięści zemsty                                  AXN Spin
14.08.20 (piątek)          08:05 - Super smok                                    AXN Spin
15.08.20 (sobota)         09:15 - Zakazane królestwo                         TNT
15.08.20 (sobota)         13:50 - Agent z przypadku                           Kino TV
15.08.20 (sobota)         22:00 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie      Polsat
16.08.20 (niedziela)      02:45 - Raid 2                                            TNT
16.08.20 (niedziela)      09:00 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie      Polsat
16.08.20 (niedziela)      20:00 - Ostatni samuraj                               TVN 7
16.08.20 (niedziela)      23:40 - Ghosts                                            Sundance
17.08.20 (poniedziałek) 00:25 - Ambasador nadziei                          TVP 1
17.08.20 (poniedziałek) 06:00 - Pazury tygrysa                                AXN Spin
17.08.20 (poniedziałek) 07:40 - Ghosts                                            Sundance
17.08.20 (poniedziałek) 07:45 - Szpony wojownika                           AXN Spin
17.08.20 (poniedziałek) 15:40 - Ghosts                                            Sundance
18.08.20 (wtorek)         04:45 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family
18.08.20 (wtorek)         06:00 - Młody tygrys                                   AXN Spin
18.08.20 (wtorek)         07:55 - 12 technik kung-fu                          AXN Spin
19.08.20 (środa)           06:00 - Super smok                                    AXN Spin
19.08.20 (środa)           07:55 - Pazury tygrysa                                AXN Spin
19.08.20 (środa)           10:40 - Blask                                             Ale kino
19.08.20 (środa)           13:55 - Zakazane królestwo                        TNT
19.08.20 (środa)           22:05 - Ostatni samuraj                              TVN 7
20.08.20 (czwartek)      06:00 - Kung-fu kanciarze                           AXN Spin
20.08.20 (czwartek)      07:55 - Młody tygrys                                   AXN Spin
20.08.20 (czwartek)      22:05 - Przyjemniaczek                               TVN 7
21.08.20 (piątek)          03:55 - Obrońca                                         Kino TV
21.08.20 (piątek)          06:00 - Pięści zemsty                                  AXN Spin
21.08.20 (piątek)          07:50 - Super smok                                    AXN Spin
21.08.20 (piątek)          13:10 - W 80 dni dookoła świata                  Kino TV
22.08.20 (sobota)         09:30 - Ewa i ognisty koń                            Filmbox Family       
22.08.20 (sobota)         11:50 - Ostatni samuraj                              TNT
23.08.20 (niedziela)      01:30 - Tylko jeden                                     TNT
23.08.20 (niedziela)      13:50 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
24.08.20 (poniedziałek) 10:10 - Shaolin soccer                                 AMC
24.08.20 (poniedziałek) 14:45 - Zabójca z Tokio                               Ale kino
24.08.20 (poniedziałek) 17:25 - Godziny szczytu                               TNT
24.08.20 (poniedziałek) 19:20 - Godziny szczytu 3                            TNT
24.08.20 (poniedziałek) 20:00 - Człowiek o żelaznych pięściach         TVN Fabuła
24.08.20 (poniedziałek) 21:00 - Tygrysy ze stacji Shagou                  Filmbox Family
25.08.20 (wtorek)         20:00 - Krwawa rozgrywka                           Puls
25.08.20 (wtorek)         21:00 - Wojna imperiów                               Kino TV

Bonus:
21.08.20 (piątek)          13:30 - Reżyserzy: Akira Kurosawa               TVP Kultura