76

Odp: Emisje w TV

01.05.14 (czwartek)       23:30 - Zbroja Boga                                 (TV 6)
03.05.14 (sobota)          02:15 - Żelazna Dłoń                                (Filmbox)
03.05.14 (sobota)          15:25 - Agent z Przypadku                       (TVP 2)
03.05.14 (sobota)          16:30 - Medalion                                       (AXN)
03.05.14 (sobota)          18:15 - Karate Kid                                     (AXN)
05.05.14 (poniedziałek) 20:10 - Balzac i Mała Chinka                     (Ale Kino)
06.05.14 (wtorek)          21:15 - Nauczyciel Kung-Fu                       (Filmbox)
08.05.14 (czwartek)       20:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok (TV 4)
09.05.14 (piątek)           04:20 - Wejście Smoka                             (TCM)
09.05.14 (piątek)           21:30 - Żebrak i Złodzieje                         (TV 6)
10.05.14 (sobota)          20:10 - Karate Kid                                     (Polsat)
10.05.14 (sobota)          08:00 - Prawdziwa Legenda                     (Ale Kino)
11.05.14 (niedziela)       11:35 - Karate Kid                                     (Polsat)
11.05.14 (niedziela)       16:30 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok (TV 4)
12.05.14 (poniedziałek) 20:10 - Przysięga                                      (Ale Kino)
13.05.14 (wtorek)          21:15 - Wojownik z Shaolin                      (Filmbox)
14.05.14 (środa)            19:15 - Tylko Jeden                                   (Polsat Film)

77

Odp: Emisje w TV

Chciałem tylko zauważyć, że "Agent z przypadku" nadawany będzie równocześnie na TVP 2 HD (naziemnym). Film posiada prawdziwy transfer HD, więc może i do nas taki dotarł. Warto nagrać na wszelki wypadek.

Świetne aktualizacje tematu wink Dzięki.

78

Odp: Emisje w TV

Miło, że komuś te aktualizację się przydają. Pozdro. smile

79

Odp: Emisje w TV

Mi też. smile Więc kontynuuj, jeśli masz ochotę. smile

80

Odp: Emisje w TV

Pewnie, że mam. smile

15.05.14 (czwartek)       17:20 - Tylko Jeden                      (Polsat Film)
17.05.14 (sobota)          23:30 - Młody Mistrz                     (TV 6)
18.05.14 (niedziela)       13:45 - Anna i Król                       (Polsat Film)
19.05.14 (poniedziałek) 21:00 - Marlowe                           (TCM)
19.05.14 (poniedziałek) 23:25 - Kung-Fu Szał                    (Polsat Film)
20.05.14 (wtorek)          17:05 - Marlowe                           (TCM)
20.05.14 (wtorek)          21:00 - Kung-Fu Szał                    (Polsat Film)
20.05.14 (wtorek)          21:15 - Kopnięcie Śmierci             (Filmbox)
18.05.14 (niedziela)       01:05 - Na Pierwszej Linii             (TV 4)
21.05.14 (środa)            09:45 - Prawdziwa Legenda        (Ale Kino)
23.05.14 (piątek)           14:55 - Ostrze Róży                     (Polsat Film)
24.05.14 (sobota)          11:10 - Anna i Król                       (Polsat Film)
27.05.14 (wtorek)          21:15 - Pięść Małpy                      (Filmbox)

Film "Pięść Małpy" znany jest też pod tytułem "Kung-Fu Szalonej Małpy" smile

81

Odp: Emisje w TV

29.05.14 (czwartek)      23:35 - Pomiędzy Niebem a Ziemią          (TVP 1)
30.05.14 (piątek)           12:15 - Przysięga                                    (Ale Kino)
30.05.14 (piątek)           21:30 - Na Pierwszej Linii                        (TV 6)
31.05.14 (sobota)          20:00 - Street Fighter: Legenda Chun-Li (TV 4)
31.05.14 (sobota)          23:30 - Wściekłe Pięści                            (TV 6)
01.06.14 (niedziela)       12:30 - Zwariowany Pociąg                     (TV 6)
01.06.14 (niedziela)       13:55 - Nasza Niania Jest Agentem         (Ale Kino)
02.06.14 (poniedziałek) 14:10 - Prawdziwa Legenda                    (Ale Kino)
03.06.14 (wtorek)          03:50 - Krwawy Ring                               (Stopklatka TV)
03.06.14 (wtorek)          21:15 - Jednoręki Szermierz                    (Filmbox)
03.06.14 (wtorek)          21:30 - Narodziny legendy: Ip Man         (TV 6)
03.06.14 (wtorek)          22:20 - Krwawy Ring                               (Stopklatka TV)
04.06.14 (środa)            23:50 - Władcy Wojny                             (TV 4)
05.06.14 (czwartek)       20:00 - Władcy Wojny                             (TV 4)
05.06.14 (czwartek)       23:35 - Ręka Śmierci                                (TV 6)
06.06.14 (piątek)           03:15 - Jednoręki Szermierz                    (Filmbox)
06.06.14 (piątek)           10:05 - Marlowe                                      (TCM)
07.06.14 (sobota)          15:15 - Marlowe                                      (TCM)
07.06.14 (sobota)          20:05 - Zakazane Królestwo                   (Polsat)
08.06.14 (niedziela)       12:20 - Zakazane Królestwo                   (Polsat)
10.06.14 (wtorek)          21:15 - Dziedzice Shaolin                        (Filmbox)
10.06.14 (wtorek)          21:30 - Ip Man                                        (TV 6)

82

Odp: Emisje w TV

12.06.14 (czwartek)      00:50 - Pieta                                    (Ale Kino)
12.06.14 (czwartek)      23:35 - Pięść Smoka                         (TV 6)
13.06.14 (piątek)          02:35 - Draka w Bronksie                 (Stopklatka)
14.06.14 (sobota)         00:30 - Narodziny Legendy: Ip Man (Filmbox)
14.06.14 (sobota)         22:05 - Kickboxer                             (Polsat)
14.06.14 (sobota)         23:55 - Draka w Bronksie                 (Stopklatka)
15.06.14 (niedziela)      23:30 - Oldboy                                 (TV 6)
17.06.14 (wtorek)         12:45 - Przysięga                             (Ale Kino)
17.06.14 (wtorek)         21:15 - Jednoręki Szermierz             (Filmbox)
18.06.14 (środa)           23:20 - Żebrak i Złodzieje                 (TV 6)
20.06.14 (piątek)          01:05 - Łuk                                       (Filmbox)
20.06.14 (piątek)          03:35 - Jednoręki Szermierz             (Filmbox)
20.06.14 (piątek)          15:20 - Mój Brat - Bruce Lee             (TV 6)
20.06.14 (piątek)          20:00 - Rycerze z Szanghaju            (Puls)
21.06.14 (sobota)         22:50 - Kickboxer 2                          (Polsat)
22.06.14 (niedziela)      01:45 - Narodziny Legendy: Ip Man (Filmbox)
22.06.14 (niedziela)      16:45 - Rycerze z Szanghaju            (Puls)
22.06.14 (niedziela)      20:15 - Tylko Jeden                           (AXN)
22.06.14 (niedziela)      22:05 - Oldboy                                  (TV 4)
23.06.14 (poniedziałek)03:55 - Time                                      (Filmbox)
24.06.14 (wtorek)         21:15 - Pirat                                      (Filmbox)
24.06.14 (wtorek)         23:30 - Trzy Królestwa                      (TVN 7)

83

Odp: Emisje w TV

25.06.14 (środa)         20:00 - Trzy Królestwa                             (TVN 7)
27.06.14 (piątek)        03.50 - Pirat                                            (Pirat)
28.06.14 (sobota)       23:45 - Niania w Akcji                               (TVN)
29.06.14 (niedziela)    12:35 - Nasza Niania Jest Agentem            (Ale Kino)
29.06.14 (niedziela)    13:05 - Śladami Bruce'a Lee                      (TVP Sport)
29.06.14 (niedziela)    14:50 - Tajemna Księga z Shaolin              (TV 6)
01.07.14 (wtorek)       21:15 - Mnich z Shaolin                             (Filmbox)
02.07.14 (środa)         22:30 - Draka w Bronksie                         (Stopklatka)
03.07.14 (czwartek)    02:30 - Krwawy Ring                                (Stopklatka)
03.07.14 (czwartek)    22:10 - Krwawy Ring                                (Stopklatka)
04.07.14 (piątek)        00:01 - Draka w Bronksie                         (Stopklatka)
05.07.14 (sobota)       15:35 - Bruce Lee: Legenda Kung-Fu (1/2) (TV 4)
05.07.14 (sobota)       16:40 - Operacja Kondor                          (Puls)
05.07.14 (sobota)       22:00 - Zakazane Królestwo                     (AXN)
06.07.14 (niedziela)    13:10 - Zakazane Królestwo                     (AXN)
06.07.14 (niedziela)    14:45 - Zaginiony Wojownik                     (TV 4)
08.07.14 (wtorek)       21:15 - Zemsta Shaolin                           (Filmbox)

84

Odp: Emisje w TV

"Pirat" chyba wdarł się przez pomyłkę bo to jakiś starszy film z USA.

Znowu trochę nagrywania się zapowiada. Liczę, że TVN nie zawiedzie i Niania w akcji będzie w HD, a przynajmniej nic nie stoi na przeszkodzie żeby na to liczyć. Postaram się o porównanie kadrowania i jakości z wydaniem dvd. TV4 i TV6 namiętnie męczą licencje Polmedia. Mam nadzieje, że takie zainteresowanie skłoni ich do poszerzania oferty.

85

Odp: Emisje w TV

Nie, nie. Nie ma mowy o pomyłce. smile To film z Ti Lungiem i Davidem Chiangiem. Na jednej stronce faktycznie w opisie jest info, że to film z 1948 o tym samym tytule więc jak zobaczyłem taki opis ze twa tygodnie temu to się przestraszyłem, że to koniec cotygodniowych emisji chińskich klasyków, jednak na szczęście nic z tych rzeczy. smile Szkoda jedynie, że nie dane mi było obejrzeć "Pirata" od początku.
To ten film: http://hkmdb.com/db/movies/view.mhtml?i … ay_set=eng

86

Odp: Emisje w TV

Ciekawe czy tytuły z Filmboxa zawitają w przyszłości na Stopklatka.TV (miło by było). W sumie to zastanawiam się ostatnio czy nie podpytać/pomęczyć na facebooku niektórych stacji. Mamy parę kanałów w telewizji naziemnej które emitują takie kino (Puls/2, TV4/6, Stopklatka.TV) i od strony wyników oglądalności chyba osiągają akceptowalne wyniki. Pomijając kwestie sprowadzania tytułów nieznanych w Polsce nawet te stosunkowo rozpoznawalne bywają rzadko emitowane. Choćby Chińskie Duchy nie były emitowane od jakichś 9 lat a były dobrze przyjęte. Dodałbym do tego choćby japońską Azumi, której emisji nie pamiętam (choć chyba była kiedyś w TV) czy znany ale w ogóle nie emitowany w TV Piętno nienawiści z Brandonem Lee, który moim zdaniem jest mocno niedocenianym filmem z niezłą fabułą. Zresztą z rynku VHS/DVD jest chyba sporo takich tytułów, pomijanych praktycznie w TV albo emitowanych dość dawno (Kult Zła?), podczas gdy inne są emitowane wielokrotnie. Chyba, że się mylę bo w sumie mam krótką pamięć a i nigdy nie śledziłem specjalnie TV pod kątem azjatyckich filmów (tyle co po zapowiedziach).

Inną sprawą wartą poruszenia jest jakość emitowanych materiałów. Szczególnie starsze filmy na licencji Polmedia cierpią na kiepskie kopie przygotowane na potrzeby chińskiej telewizji (jak mniemam nie bez powodu na DVD prawa są zastrzeżone dla "1993 STAR TV Filmed Entertainment Company Limited") a więc w wersjach 4:3 Pan&Scan ze słabą kompresją. Pewnie stacje na prośbę widzów nie ściągną zaraz lepszych kopi, choć kto wie. Archiwum Shaw Brothers wpadło w dobre ręce i Celestial Pictures co jakiś czas odnawia kolejne tytuły (ich facebook), kwestia sięgnąć po nie jak robiło to IDG Poland.

Trochę się życzeniowo rozpisałem smile A na TV Puls znowu Ip Mana zapowiadają.

87 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2014-07-09 11:47:16)

Odp: Emisje w TV

09.07.14 (środa)           13:10 - Prawdziwa Legenda                       (Ale Kino)
09.07.14 (środa)           20:50 - Wejście Smoka                             (TVN)
11.07.14 (piątek)          10:25 - Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy (Polsat Film)
11.07.14 (piątek)          19:10 - Operacja Kondor                           (Puls 2)
11.07.14 (piątek)          20:00 - Cesarzowa                                   (Ale Kino)
11.07.14 (piątek)          23:10 - Wejście Smoka                             (TCM)
12.07.14 (sobota)         00:45 - Krwawy Ring                                 (Stopklatka)
12.07.14 (sobota)         12:40 - Zaginiony Wojownik                       (TV 6)
12.07.14 (sobota)         14:50 - Bruce Lee - Legenda Kung-Fu (2)    (TV 4)
13.07.14 (niedziela)      11:00 - Nasza Niania Jest Agentem             (Ale Kino)
13.07.14 (niedziela)      13:00 - Mistrzowie Miecza (1)                     (TV 6)
13.07.14 (niedziela)      20:00 - Narodziny Legendy: Ip Man            (TV 4)
15.07.14 (wtorek)         21:15 - Styl Modliszki                                (Filmbox)
17.07.14 (czwartek)      22:20 - Smok: Historia Bruce'a Lee            (Puls)
17.07.14 (czwartek)      23:35 - Wściekłe Pięści                             (TV 6)
19.07.14 (sobota)         12:55 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki              (TV 6)
19.07.14 (sobota          14:55 - Zbroja Boga                                 (TV 4)
19.07.14 (sobota)         16:10 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan      (Fox Life)
19.07.14 (sobota)         18:15 - Mistrzowie Miecza (1)                    (TV 6)
20.07.14 (niedziela)      05:15 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan      (Fox Life)
20.07.14 (niedziela)      12:40 - Mistrzowie Miecza (2)                    (TV 6)
20.07.14 (niedziela)      17:10 - Marlowe                                       (TCM)
20.07.14 (niedziela)      20:00 - Ip Man                                         (TV 4)
21.07.14 (poniedziałek) 10-15 - Marlowe                                       (TCM)
21.07.14 (poniedziałek) 11:35 - Prawdziwa Legenda                      (Ale Kino)
22.07.14 (wtorek)         21:15 - Zemsta Uczniów Shaolin               (Filmbox)

88

Odp: Emisje w TV

Dodam jeszcze, że na Filmboxie z soboty na niedzielę o godz. 0:15 nadają koreański "Łuk" w reżyserii Kim Ki-duka.

89

Odp: Emisje w TV

Dzięki Wklejaczu. smile Ze swojej strony mogę tylko obiecać, że postaram się to robić dalej jak najlepiej potrafię. smile

23.07.14 (środa)            09:35 - Przysięga                             (Ale Kino)
26.07.14 (sobota)          12:40 - Serce Smoka                        (TV 4)
26.07.14 (sobota)          17:50 - Mistrzowie Miecza (2)           (TV 6)
26.07.14 (sobota)          21:50 - Draka w Bronksie                 (Stopklatka)
27.07.14 (niedziela)       00:15 - Łuk                                       (Filmbox)
29.07.14 (wtorek)          21:15 - Uciekinierzy Shaolin             (Filmbox)
30.07.14 (środa)            20:50 - Romeo Musi Umrzeć             (TVN)
02.08.14 (sobota)          14:55 - Tajemna Księga z Shaolin    (TV 4)
02.08.14 (sobota)          17:20 - Serce Smoka                        (TV 4)
03.08.14 (niedziela)       14:15 - Wspaniały                            (Polsat)
03.08.14 (niedziela)       20:00 - Pocałunek Smoka                 (Puls)
05.08.14 (wtorek)          21:15 - Pięciu Mistrzów z Shaolin     (Filmbox)

90

Odp: Emisje w TV

Czy tylko mnie irytuje że unikatowe filmy są emitowane o nieludzkich porach? Po 11 godzinach w polu z jednej strony mam ochotę coś obejrzeć ale z drugiej nie bardzo mam siły siedzieć przed telewizorem do północy.

91 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2014-08-08 22:14:47)

Odp: Emisje w TV

06.08.14 (środa)            19:15 - Tylko Jeden                                     (Polsat Film)
06.08.14 (środa)            21:55 - Krwawy Ring                                   (Stopklatka)
07.08.14 (czwartek)       16:55 - Tylko Jeden                                     (Polsat Film)
09.08.14 (sobota)          15:05 - Yuchi Gong: Bóg drzwi                    (TV 4)
09.08.14 (sobota)          17:50 - Zbroja Boga                                    (TV 6)
09.08.14 (sobota)          20:00 - Wściekłe Pięści                                (TV 4)
09.08.14 (sobota)          22:25 - Pocałunek Smoka                            (Puls)
09.08.14 (sobota)          23:30 - Wielki Szef                                       (TV 6)
11.08.14 (poniedziałek) 15:05 - Tylko Jeden                                      (Polsat Film)
11.08.14 (poniedziałek) 16:20 - Prawdziwa Legenda                        (Ale Kino)
12.08.14 (wtorek)          13:10 - Tylko Jeden                                      (Polsat Film)
12.08.14 (wtorek)          21:15 - Klan Żelaznej Flagi                           (Filmbox)
13.08.15 (środa)            02:00 - Krwawy Ring                                    (Stopklatka)
13.08.14 (środa)            20:35 - Kung-Fu Szał                                    (Polsat)
14.08.14 (czwartek)       20:00 - Cesarzowa i Wojownicy                   (TV 4)
15.08.14 (piątek)           11:55 - Medalion                                           (AXN)
15.08.14 (piątek)           15:15 - Pijany Mistrz                                     (Polsat)
15.08.14 (piątek)           15:50 - Kondory Wschodu                            (TV 6)
15.08.14 (piątek)           16:00 - Tylko Jeden                                      (AXN)
15.08.14 (piątek)           23:25 - Gra Śmierci                                       (TV 6)
16.08.14.(sobota)          12:10 - Tylko Jeden                                      (AXN)
16.08.14 (sobota)          15:25 - Kung-Fu Master                                (TV 4)
16.08.14 (sobota)          17:05 - Cesarzowa i Wojownicy                   (TV 4)
16.08.14 (sobota)          23:40 - Gra Śmierci 2                                    (TV 6)
17.08.14 (niedziela)       14:40 - Bruce Lee - Legenda Kung-Fu (1/2)  (TV 6)
17.08.14 (niedziela)       23:30 - Ręka Śmierci                                     (TV 6)
18.08.14 (poniedziałek) 16:15 - Prawdziwa Legenda                         (Ale Kino)
19.08.14 (wtorek)          21:15 - Wojujący z Duchami                         (Filmbox)

92

Odp: Emisje w TV

21.08.14 (czwartek)      14:50 - Tylko Jeden                                    (Polsat Film)
22.08.14 (piątek)           00:25 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan     (Fox Life)
23.08.14 (sobota)          05:45 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan     (Fox Life)
23.08.14 (sobota)          14:20 - Zwariowany Pociąg                       (TV 4)
23.08.14 (sobota)          19:05 - Marlowe                                        (TCM)
24.08.14 (niedziela)       04:15 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan     (Fox Life)
24.08.14 (niedziela)       05:15 - Gwiazdy pod lupą: Jackie Chan     (Fox Life)
24.08.14 (niedziela)       08:00 - Prawdziwa Legenda                      (Ale Kino)
24.08.14 (niedziela)       14:35 - Bruce Lee - legenda kung-fu (2/2) (TV 6)
24.08.14 (niedziela)       14:45 - Marlowe                                         (TCM)
24.08.14 (niedziela)       14:45 - Medalion                                        (Polsat)
24.08.14 (niedziela)       22:20 - Krwawy Ring                                  (Stopklatka)
25.08.14 (poniedziałek) 14:50 - Tylko Jeden                                    (Polsat Film)
25.08.14 (poniedziałek) 23:20 - Kung-Fu Szał                                  (Polsat Film)
26.08.14 (wtorek)          02:00 - Krwawy Ring                                  (Stopklatka)
26.08.14 (wtorek)          13:05 - Tylko Jeden                                    (Polsat Film)
26.08.14 (wtorek)          21:00 - Kung-Fu Szał                                  (Polsat Film)
26.08.14 (wtorek)          21:15 - Tygrysica z Shaolin                         (Filmbox)
27.08.14 (środa)            12:05 - Prawdziwa Legenda                      (Ale Kino)
28.08.14 (czwartek)      13:05 - Balzac i Mała Chinka                       (Ale Kino)
29.08.14 (piątek)           08:00 - Prawdziwa Legenda                      (Ale Kino)
29.08.14 (piątek)           20:00 - Zabójcza Broń 4                             (TVN)
29.08.14 (piątek)           22:45 - Człowiek Pies                                 (TVN)
29.08.14 (piątek)           23:45 - Smok: Historia Bruce'a Lee            (Puls)
30.08.14 (piątek)           04:25 - Krwawy Ring                                  (Stopklatka)
30.08.14 (sobota)          14:40 - Karate Kid                                      (AXN)
30.08.14 (sobota)          23:55 - Smok: Historia Bruce'a Lee            (Puls 2)
31.08.14 (niedziela)       09:55 - Nasza Niania Jest Agentem           (Ale Kino)
31.08.14 (niedziela)       14:10 - Zgadnij Kim Jestem?                      (Polsat)
31.08.14 (niedziela)       16:35 - Karate Kid                                      (AXN)
01.09.14 (poniedziałek) 13:40 - Ostrze Róży                                   (Polsat Film)
02.09.14 (wtorek)          15:00 - Przysięga                                       (Ale Kino)
02.09.14 (wtorek)          21:15 - Ip Man 2                                        (Filmbox)
02.09.14 (wtorek)          22:10 - Prawdziwa Legenda                      (Stopklatka)

93

Odp: Emisje w TV

03.09.14 (środa)           23:55 - Prawdziwa Legenda            Stopklatka
06.09.14 (sobota)         03:15 - Nieustraszony                     Filmbox 
06.09.14 (sobota)         18:00 - Mistrzowie Miecza (1/2)       TV 6
07.09.14 (niedziela)      00:35 - Ip Man 2                            Filmbox
08.09.14 (poniedziałek) 16:45 - Marlowe                             TCM
09.09.14 (wtorek)         09:35 - Marlowe                             TCM
09.09.14 (wtorek)         18:35 - Pijany Mistrz                       Polsat Film
09.09.14 (wtorek)         21:15 - Narodziny Legendy: Ip Man  Filmbox
10.09.14 (środa)           16:25 - Pijany Mistrz                       Polsat Film
11.09.14 (czwartek)      02:10 - Ip Man 2                             Filmbox
12.09.14 (piątek)          00:50 - Nieustraszony                     Filmbox
13.09.14 (sobota)         11:35 - Nasza Niania Jest Agentem   Ale Kino
13:09.14 (sobota)         17:50 - Mistrzowie Miecza (2/2)       TV 6
14.09.14 (niedziela)      01:05 - Narodziny Legendy: Ip Man  Filmbox
14.09.14 (niedziela)      22:00 - Zakazane Królestwo             AXN
16.09.14 (wtorek)         21:15 - Draka w Bronksie                Filmbox

94

Odp: Emisje w TV

17.09.14 (środa)          02:00 - Krwawy Ring                          Stopklatka
17.09.14 (środa)          15:55 - Opowieść o Qiu Ju                   Stopklatka
17.09.14 (środa)          16:50 - Zgadnij Kim Jestem                 Polsta Film
17.09.14 (środa)          23:40 - Kuloodporny                           TVN 7
18.09.14 (czwartek)      02:00 - Narodziny Legendy: Ip Man     Filmbox
18.09.14 (czwartek)      20:00 - Kuloodporny                          TVN 7
21.09.14 (niedziela)      01:30 - Draka w Bronksie                    Filmbox
22.09.14 (poniedziałek) 22:55 - Wejście Smoka                      TVN 7
23:09.14 (wtorek)        20:00 - Wejście Smoka                       TVN 7
23.09.14 (wtorek)         21:15 - Kung-Fu Master                      Filmbox
26.09.14 (piątek)          00:40 - Draka w Bronksie                   Stopklatka
26.09.14 (piątek)          21:55 - Krwawy Ring                         Stopklatka
26.09.14 (piątek)          23:45 - Przychodzę z Deszczem          Ale Kino
27.09.14 (sobota)         01:50 - Draka w Bronksie                   Stopklatka
27.09.14 (sobota)         12:45 - Ip Man 2                                TV 6
27.09.14 (sobota)         16:30 - Medalion                                Polsat Film
27.09.14 (sobota)         18:20 - Karate Kid                              Polsat Film
27.09.14 (sobota)         20:10 - Trzy Królestwa                       Ale Kino
28/09.14 (niedziela)      00:50 - Krwawy Ring                         Stopklatka
28.09.14 (niedziela)      12:10 - Medalion                                Polsat Film
28.09.14 (niedziela)      16:20 - Karate Kid                              Polsat Film
28.09.14 (niedziela)      19:30 - Kung-Fu Master                      Filmbox
29.09.14 (poniedziałek) 20:05 - Niezniszczalni                         Polsat
30.09.14 (wtorek)         21:15 - Tajemnice Władzy                  Filmbox

95

Odp: Emisje w TV

Na początek zła wiadomość. Koniec cyklu "Kung-Fu wtorki" na Filmboxie. W zamian będą puszczać jakieś polskie starocie. sad

02.10.14 (czwartek)      23:15 - Ip Man                                       Filmbox
03.10.14 (piątek)          01:30 - Narodziny Legendy: Ip Man          Filmbox
03.10.14 (piątek)          17:05 - Kung-Fu Master                           Filmbox
04.10.14 (sobota)         12:50 - Marlowe                                      TCM
04.10.14 (sobota)         20:10 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
05.10.14 (niedziela)      06:00 - Marlowe                                      TCM
05.10.14 (niedziela)      10:35 - Nasza Niania Jest Agentem           Ale Kino
05.10.14 (niedziela)      12:45 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  TV 6
05.10.14 (niedziela)      14:30 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
06.10.14 (poniedziałek) 20:05 - Niezniszczalni 2                           Polsat
07.10.14 (wtorek)         21:35 - Komando Smoka                         TV 6
08.10.14 (środa)           01:30 - Nieustraszony                             Filmbox
10.10.14 (piątek)          20:00 - Ninja                                          Puls
10.10.14 (piątek)          23:15 - Nieustraszony                             Filmbox
11.10.14 (sobota)         00:05 - Ostrze Róży                                Polsat
11.10.14 (sobota)         02:45 - Ip Man                                       Filmbox
11.10.14 (sobota)         16:30 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok TV 4
12.10.14 (niedziela)      09:40 - Kung-Fu Master                           Filmbox
12.10.14 (niedziela)      12:30 - Trzy Królestwa                            Ale Kino
13.10.14 (poniedziałek) 16:50 - Ostrze Róży                                Polsat Film
13.10.14 (poniedziałek) 22:50 - Mulan                                         TVP 1

96

Odp: Emisje w TV

15.10.14 (środa)           16:05 - Balzac i Mała Chinka                   Ale Kino
16.10.14 (czwartek)      22:00 - Bruce Lee - karate mistrz (1/2)   Discovery Historia
16.10.14 (czwartek)      23:00 - Bruce Lee - karate mistrz (2/2)   Discovery Historia
17.10.14 (piątek)          13:30 - Kung-Fu Master                          Filmbox
17.10.14 (piątek)          23:15 - Draka w Bronksie                        Filmbox
18.10.14 (sobota)         19:20 - Tylko Jeden                                AXN
19.10.14 (niedziela)      17:20 - Tylko Jeden                                AXN
19.10.14 (niedziela)      18:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
21.10.14 (wtorek)         21:50 - Cesarzowa                                 Ale Kino
23.10.14 (czwartek)      10:35 - Przysięga                                   Ale Kino
23.10.14 (czwartek)      19:15 - Karate Kid                                  AXN
23.10.14 (czwartek)      21:55 - Wściekłe Pięści                           TV 4
24.10.14 (piątek)          23:35 - Niezniszczalni 2                          Polsat Film
25.10.14 (sobota)         00:01 - Władcy Wojny                             Polsat
25.10.14 (sobota)         08:00 - Balzac i Mała Chinka                   Ale Kino
25.10.14 (sobota)         17:50 - Japońskie Wilki                           TV 6
25.10.14 (sobota)         21:00 - Niezniszczalni 2                          Polsat
26.10.14 (niedziela)      01:10 - Wejście Smoka                           TCM
26.10.14 (niedziela)      10:40 - Japońskie Wilki                           TV 6
26.10.14 (niedziela)      11:00 - Trzy Królestwa                            Ale Kino

97

Odp: Emisje w TV

28.10.14 (wtorek)         14:45 - Ostrze Róży                                Polsat Film
30.10.14 (czwartek)      02:15 - Nieustraszony                             Filmbox
01.11.14 (sobota)         23:45 - Ostatni Samuraj                          TVN 7
02.11.14 (niedziela)      20:00 - Ostatni Samuraj                          TVN 7
03.11.14 (poniedziałek) 22:25 - Człowiek Pies                               Polsat
05.11.14 (środa)           20:00 - Za Ciosem                                   TV 4
06.11.14 (czwartek)      04:35 - Kung-Fu Master                          Filmbox
07.11.14 (piątek)          03:35 - Nieustraszony                             Filmbox
07.11.14 (piątek)          21:30 - Kowboj z Shanghaju                    TVP 1
08.11.14 (sobota)         00:25 - Komando Smoka                         Polsat
08.11.14 (sobota)         16:10 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
08.11.14 (sobota)         20:00 - Opowieść Policyjna                       ATM Rozrywka
08.11.14 (sobota)         22:00 - Opowieść Policyjna 2                    ATM Rozrywka
08.11.14 (sobota)         22:00 - Shaolin Soccer                             Universal
09.11.14 (niedziela)      02:45 - Draka w Bronksie                         Filmbox

98

Odp: Emisje w TV

Od razu mówię, że fałszywy alarm także nie podniecać się. tongue Przeglądam dzisiaj program, a tu perełka na polsacie film i oczywiście przegapiłem. Za głowę się łapię. A tu wychodzi na to, że źle przetłumaczyli tytuł na jednej stronie. Jakbym przegapił to bym sobie nie wybaczył chyba. big_smile
http://www.telemagazyn.pl/film/550761/m … sztoru-wek

99 Ostatnio edytowany przez little_devil (2014-11-05 13:08:18)

Odp: Emisje w TV

Łaaaaał, policyjne opowieści w ATMie! Wreszcie coś ciekawego obok "Lodów na patyku" (niestety, w tym przypadku wzięli zrypaną i pociętą przez Niemców wersję z DVD). ATM nie wykonuje ani nie zleca polskich wersji do filmów, które emituje. Zawsze odkupuje gotowce od innych TV albo z DVD. Liczę, że w przypadku policyjnych opowieści jest to odkup od Polsatu, bo ta wersja jest najlepsza. Na wszelki wypadek nagram sobie. Dzięki za cynk wink

100 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2014-11-09 20:19:20)

Odp: Emisje w TV

Niestety to ta zdubbingowana wersja Opowieści Policyjnej. Szkoda.
Dobra jedziemy dalej. smile

09.11.14 (niedziela)      17:00 - Shaolin Soccer                             Universal Channel
09.11.14 (niedziela)      17:25 - Kung Pow: Wejście Wybrańca       TV 4
09.11.14 (niedziela)      20:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina  ATM Rozrywka
09.11.14 (niedziela)      22:00 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki             ATM Rozrywka
09.11.14 (niedziela)      23:35 - Za Ciosem                                   TV 6
10.11.14 (poniedziałek) 09:00 - Shaolin Soccer                            TV 4
11.11.14 (wtorek)         01:05 - Shaolin Soccer                            Universal Channel
11.11.14 (wtorek)         17:35 - Shaolin Soccer                            TV 4
12.11.14 (środa)           14:35 - Kung-Fu Master                          Filmbox
14.11.14 (piątek)          00:30 - Prawdziwa Legenda                     Stopklatka
15.11.14 (sobota)         19:00 - Zakazane Królestwo                     AXN
15.11.14 (sobota)         23:00 - Bruce Lee - Karate Mistrz (1/2)    Discovery Historia
16.11.14 (niedziela)      03:36 - Bruce Lee - Karate Mistrz (1/2)    Discovery Historia
16.11.14 (niedziela)      10:50 - Skarb Rodziny Zhang (1/2)          TV 6
16.11.14 (niedziela)      11:45 - Kung-Fu Master                           Filmbox
16.11.14 (niedziela)      17:00 - Zakazane Królestwo                     AXN
17.11.14 (poniedziałek) 22:20 - Krwawy Ring                               Stopklatka
20.11.14 (czwartek)      17:35 - Trzy Królestwa                            Ale Kino
21.11.14 (piątek)          13:35 - Przysięga                                    Ale Kino
21.11.14 (piątek)          22:40 - Niania w Akcji                             TVN 7
22.11.14 (sobota)         01:35 - Wejście Smoka                            TCM
22.11.14 (sobota)         11:35 - Koszykarz Kung-Fu                      Stopklatka
22.11.14 (sobota)         23:00 - Bruce Lee - Karate Mistrz (2/2)    Discovery Historia
23.11.14 (niedziela)      02.25 - Nieustraszony                              Filmbox
23.11.14 (niedziela)      03:36 - Bruce Lee - Karate Mistrz (2/2)    Discovery Historia

Widzę, że Shaolin Soccer funkcjonuje już pod trzema tytułami. Na Universal jako "Piłka Nożna w Stylu Shaolin", na TV 4 "Shaolin Gola", a na dvd "Shaolin Soccer" i takiego tytułu się trzymam, żeby ktoś nie pomyślał, że mamy do czynienia z różnymi filmami.