101

Odp: Emisje w TV

Dzisiaj o godz. 23:40 na TVN 7 Jadeitowy Wojownik (inny tytuł Nefrytowy Wojownik). Film produkcji Finlandia, Chiny, Estonia, Holandia smile W roli głównej Jingchu Zhang czyli ta panna, która grała w Godzinach Szczytu 3 w roli Soo Yung. Pasuje obejrzeć, a jutro na 7:00 do roboty. Ehh...
trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=4Xa8skaHUl0

102

Odp: Emisje w TV

23.11.14 (niedziela)      08:30 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
23.11.14 (niedziela)      11:00 - Skarb Rodziny Zhang (2/2)          TV 6
26.11.14 (środa)           21:30 - Od Kołyski Aż Po Grób                  TVN
26.11.14 (środa)           23:10 - Wejście Smoka                            TCM
27.11.14 (czwartek)      05:45 - Kung-Fu Master                           Filmbox
27.11.14 (czwartek)      19:05 - Marlowe                                      TCM
27.11.14 (czwartek)      22:10 - Człowiek Pies                               TV 4
28.11.14 (piątek)          13:05 - Marlowe                                      TCM
28.11.14 (czwartek)      20:00 - Człowiek Pies                               TV 4
28.11.14 (piątek)          23:30 - Ninja Zabójca                              TVN
02.12.14 (wtorek)         03:50 - Kung-Fu Master                           Filmbox
02.12.14 (wtorek)         20:00 - Pierwsze Uderzenie                      TVN 7
03.12.14 (środa)           23:30 - Cesarzowa                                   Ale Kino
04.12.14 (czwartek)      23:45 - Krwawy Ring                               Stopklatka
05.12.14 (piątek)          13:40 - Trzy Królestwa                             Ale Kino

103 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2014-12-13 22:02:06)

Odp: Emisje w TV

08.12.14 (poniedziałek) 22:30 - Krwawy Ring                               Stopklatka
11.12.14 (czwartek)     06:10 - Kung-fu Master                            Filmbox
13.12.14 (sobota)        20:00 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki              ATM Rozrywka
13.12.14 (sobota)        22:00 - Opowieść Policyjna                        ATM Rozrywka
14.12.14 (niedziela)      20:00 - Opowieść Policyjna 2                    ATM Rozrywka
14.12.14 (niedziela)      22:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina  ATM Rozrywka
14.12.14 (niedziela)      23:05 - Człowiek Pies                               Polsat Film
15.12.14 (poniedziałek) 21:00 - Człowiek Pies                               Polsat Film
15.12.14 (poniedziałek) 23:10 - Wejście Smoka                            TCM
16.12.14 (wtorek)        01:05 - Legenda Pijanego Mistrza              TVP 1
16.12.14 (wtorek)        20:25 - Legenda Pijanego Mistrza              TVP 1
16.12.14 (wtorek)        21:15 - Śmiertelna Decyzja                       Filmbox
17.12.14 (środa)          03:15 - Ip Man                                          Filmbox
17.12.14 (środa)          20:00 - Ip Man: Ostatnia Walka                 TV 4

Sorry, że czasem stacje nie są równo w rządku jedna pod drugą, ale jak pisze z innego kompa to przez inną czcionkę tak mi wywala dziwnie.
Wygląda na to, że wraca chińszczyzna we wtorki na filmboxie znowu o 21:15. big_smile big_smile big_smile

104

Odp: Emisje w TV

Coś mi nie wyszedł ten ostatni plan transmisji. Wybaczcie. Wkradło się parę błędów, a najważniejszy to brak
Legendy Pijanego Mistrza w zestawieniu. Poprawiłem co trzeba i mam nadzieję, że już wszystko jest właściwie opisane.
Zwracam też uwagę, żeby się nikt nie pomylił ,że Ip Man: Ostatnia Walka to ten Ip Man z Anthony Wongiem więc mamy premierę w polskiej TV. Sorka jeszcze raz za zamieszanie.

105

Odp: Emisje w TV

19.12.14 (piątek)          20:05 - Godziny Szczytu                          TVN
20.12.14 (sobota)         23:35 - Śmiertelna Decyzja                      Filmbox
23.12.14 (wtorek)         02:30 - Nieustraszony                             Filmbox
23.12.14 (wtorek)         11:40 - Koszykarz Kung-Fu                     Stopklatka
23.12.14 (wtorek)         12:00 - Shaolin Soccer                            Universal Channel
23.12.14 (wtorek)         21:15 - Draka w Bronksie                        Filmbox
23.12.14 (wtorek)         21:30 - Ip Man: Ostatnia Walka               TV 6
25.12.14 (środa)           08:10 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
26.12.14 (piątek)          21:15 - Prawdziwa Legenda                     Filmbox
26.12.14 (piątek)          15:10 - Medalion                                     Polsat Film
27.12.14 (sobota)         10:20 - Trzy Królestwa                            Ale Kino
27.12.14 (sobota)         12:35 - Medalion                                     Polsat Film
27.12.14 (sobota)         21:15 - Cesarzowa i Wojownicy                TV 6
27.12.14 (sobota)         20:00 - 14 Ostrzy                                    TV 4
27.12.14 (sobota)         21:40 - Pocałunek Smoka                        Puls
27.12.14 (sobota)         23:00 - Szybszy od Błyskawicy                 TVP 1
28.12.14 (niedziela)      01:30 - Draka w Bronksie                        Filmbox
28.12.14 (niedziela)      21:25 - Człowiek Pies                               TV 6
29.12.14 (poniedziałek) 00:55 - Szybszy od Błyskawicy                 TVP 1
29.12.14 (poniedziałek) 02:00 - Shaolin Soccer                            Universal Channel
29.12.14 (poniedziałek) 19:05 - Marlowe                                      TCM
29.12.14 (poniedziałek) 20:00 - Pocałunek Smoka                        Puls
29.12.14 (poniedziałek) 23:30 - Prawdziwa Legenda                     Filmbox
30.12.14 (wtorek)         13:25 - Marlowe                                      TCM
30.12.14 (wtorek)         21:45 - Człowiek Pies                              Polsat
31.12.14 (środa)           02:50 - Narodziny Legendy: Ip Man         Filmbox

Jednak nie wraca kino pięści we wtorki na filmboxie. Dali tylko 2 filmy z rzędu i nadziei mi narobili. sad

106

Odp: Emisje w TV

Dziś na tv4 o 20:00 koreański film Ostatnia Strzała (Strzała Wojny).
http://www.filmweb.pl/film/Strza%C5%82a … 011-625441

107 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-01-07 12:48:13)

Odp: Emisje w TV

31.12.14 (środa)           18:20 - Karate Kid                                   AXN
31.12.14 (środa)           21:15 - Niania w Akcji                             Filmbox
01.01.15 (czwartek)      02:15 - Draka w Bronksie                        Stopklatka
01.01.15 (czwartek)      07:10 - Niebezpieczna Kraina                   Filmbox
01.01.15 (czwartek)      10:45 - Nasza Niania Jest Agentem          Ale Kino
01.01.15 (czwartek)      16:00 - Karate Kid                                   AXN
03.01.15 (sobota)         03:05 - Prawdziwa Legenda                     Ale Kino
04.01.15 (niedziela)      11:55 - Niebezpieczna Kraina                   Filmbox
05.01.15 (poniedziałek) 13:40 - Wyścig Armatniej Kuli                  Puls
06.01.15 (wtorek)         10:40 - Koszykarz Kung-Fu                      Stopklatka
06.01.15 (wtorek)         12:40 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
06.01.15 (wtorek)         21:00 - Wejście Smoka                            TCM
07.01.15 (środa)           01:05 - Sukiyaki Western Django             Filmbox
07.01.15 (środa)           04:20 - Wejścia Smoka                            TCM
07.01.15 (środa)           22:15 - Z Ostatniej Chwili                         TVP Kultura
07.01.15 (środa)           21:50 - Romeo Musi Umrzeć                     TVN
09.01.15 (piątek)          14:00 - Trzy Królestwa                             Ale Kino
09.01.15 (piątek)          20:00 - Draka w Bronksie                         Puls
10.01.15 (sobota)         17:00 - Wyścig Armatniej Kuli                   Puls
11.01.15 (niedziela)      23:20 - Niania w Akcji                              Filmbox
12.01.15 (poniedziałek) 13:10 - Ostrze Róży                                 Polsat Film

108

Odp: Emisje w TV

Ooo. Może nareście zaliczę Drakę W Bronksie. Dzięki Wuju wink

109

Odp: Emisje w TV

Nie ma sprawy Marcioss. wink

14.01.15 (środa)           22:30 - Draka w Bronksie                        Puls
17.01.15 (sobota)         08:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
20.01.15 (wtorek)         23:55 - Krwawa Forsa                             Stopklatka
22.01.15 (czwartek)      23:15 - Nieustraszony                             Filmbox
23.01.15 (piątek)          03:10 - Niania w Akcji                             Filmbox
23.01.15 (piątek)          20:00 - Ostatni Samuraj                         TVN
24.01.15 (sobota)         14:45 - Marlowe                                      TCM
25.01.15 (sobota)         07:40 - Marlowe                                      TCM
25.01.15 (niedziela)      08:00 - Nasza Niania Jest Agentem          Ale Kino

110

Odp: Emisje w TV

26.01.15 (poniedziałek)12:15 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
26.01.15 (poniedziałek)23:05 - Kung-Fu Szał                                Polsat Film
27.01.15 (wtorek)        21:00 - Kung-Fu Szał                                Polsat Film
29.01.15 (czwartek)     01:15 - Sukiyaki Western Django              Filmbox
29.01.15 (czwartek)     14:55 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
29.01.15 (czwartek)     23:05 - Prawdziwa Legenda                       Filmbox
31.01.15 (sobota)         20:00 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki              ATM Rozrywka
31.01.15 (sobota)         23:00 - Opowieść Policyjna                        ATM Rozrywka
01.02.15 (niedziela)      11:00 - Zwariowany Pociąg                       Stopklatka
01.02.15 (niedziela)      11:50 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
01.02.15 (niedziela)      20:00 - Opowieść Policyjna 2                     ATM Rozrywka
01.02.15 (niedziela)      23:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   ATM Rozrywka
04.02.15 (wtorek)        19:15 - Tylko Jeden                                   Polsat Film
04.02.15 (środa)           23:00 - Opowieść Policyjna                        Stopklatka
05.02.15 (czwartek)      10:00 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
05.02.15 (czwartek)      14:50 - Ostrze Róży                                  Polsat Film
05.02.15 (czwartek)      17:00 - Tylko Jeden                                  Polsat Film
05.02.15 (czwartek)      20:00 - Niania w Akcji                               Puls
05.02.15 (czwartek)      20:20 - Masaż Niewidomych                      Ale Kino
05.02.15 (czwartek)      20:40 - Dom Latających Sztyletów            TVP 2
05.02.15 (czwartek)      23:10 - Sukiyaki Western Django              Filmbox
06.02.15 (piątek)          18:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
06.02.15 (piątek)          21:50 - Od Kołyski Aż po Grób                   TVN
06.02.15 (piątek)          23:50 - Dom Latających Sztyletów            TVP 2
07.02.15 (sobota)         18:20 - Karate Kid                                     AXN

111 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-02-07 20:52:42)

Odp: Emisje w TV

08.02.15 (niedziela)     12:40 - Opowieść Policyjna                        Stopklatka
08.02.15 (niedziela)     14:30 - Niania w Akcji                               Puls
08.02.15 (niedziela)     16:35 - Karate Kid                                     AXN
08.02.15 (niedziela)     22:40 - Masaż Niewidomych                      Ale Kino
09.02.15 (poniedziałek)03:35 - Niania w Akcji                               Filmbox
09.02.15 (poniedziałek)23:00 - Opowieść Policyjna                        ATM Rozrywka
10.02.15 (wtorek)        00:15 - Madadayo                                     TVP Kultura
10.02.15 (wtorek)        18:00 - Opowieści Księżycowe                   TVP Kultura
10.02.15 (wtorek)        23:00 - Opowieść Policyjna 2                     ATM Rozrywka
11.02.15 (środa)          20:00 - Opowieść Policyjna 2                     Stopklatka
11.02.15 (środa)          21:30 - Krwawy Sport                               TVN
11.02.15 (środa)          23:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   ATM Rozrywka
11.02.15 (środa)          23:25 - Pierwsze Uderzenie                       TVN
12.02.15 (czwartek)     21:15 - Niania w Akcji                               Filmbox
12.02.15 (czwartek)     23:00 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki              ATM Rozrywka
13.02.15 (piątek)         06:45 - Niebezpieczna Kraina                     Filmbox
13.02.15 (piątek)         20:00 - Nieustraszony                               Puls
14.02.15 (sobota)        12:55 - Japońskie Wilki                              TV 6
15.02.15 (niedziela)     04:20 - Niebezpieczna Kraina                     Filmbox
15.02.15 (niedziela)     08:45 - Nasza Niania Jest Agentem            Ale Kino
15.02.15 (niedziela)     13:10 - Cesarzowa i Wojownicy                  TV 6
15.02.15 (niedziela)     20:00 - Zabójcza Broń 4                            TVN
15.02.15 (niedziela)     23:05 - Opowieść Policyjna 2                     Stopklatka
16.02.15 (poniedziałek)15:35 - Opowieść Policyjna                        Stopklatka
17.02.15 (wtorek)        16:00 - Opowieść Policyjna 2                     Stopklatka
17.02.15 (wtorek)        23:45 - Nieustraszony                               Puls
18.02.15 (środa)          20:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
19.02.15 (czwartek)     14:40 - Ostrze Róży                                  Polsat Film
19.02.15 (czwartek)     15:45 - Zwariowany Pociąg                       Stopklatka
20.02.15 (piątek)         20:00 - Zabić, by Przetrwać                       Puls
20.02.15 (piątek)         19:00 - Marlowe                                       TCM
20.02.15 (piątek)         22:00 - Kung-Fu Szał                                Polsat

112

Odp: Emisje w TV

Czyli Stopklatka ma zamiar puścić całą serię Policyjnej Opowieści.
Nawet ładny zestaw filmów w sam raz na ostatni koniec ferii.

113 Ostatnio edytowany przez FullMoon (2015-02-09 15:22:41)

Odp: Emisje w TV

Marcioss napisał/a:

Czyli Stopklatka ma zamiar puścić całą serię Policyjnej Opowieści.


ATM Rozrywka również, ale chyba oprócz czwartej części.

114

Odp: Emisje w TV

Ale zarówno na ATM jak i na Stopklatce niestety wersje zdubbingowane.

Jutro na TV4 o 22:00 film "Był Sobie Złodziej". Wg jednej strony jest to film z Hongkongu, wg innej z Kanady (choć w reżyserii Johna Woo) wiec pewnie to fałszywy alarm, ale i tak trzeba mieć to na oku na wszelki wypadek.

http://www.telemagazyn.pl/film/597148/b … e-zlodziej
http://www.teleman.pl/tv/Byl-Sobie-Zlodziej-941735

115

Odp: Emisje w TV

21.02.15 (sobota)        09:30 - Marlowe                                        TCM
21.02.15 (sobota)        12:40 - Wspaniały                                     Polsat
22.02.15 (niedziela)     11:30 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
24.02.15 (wtorek)        07:10 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
24.02.15 (wtorek)        18:50 - Pijany Mistrz                                 Polsat Film
25.02.15 (środa)          00:01 - Honor Wojownika                         Polsat
25.02.15 (środa)          16:10 - Pijany Mistrz                                 Polsat Film
25.02.15 (środa)          17:15 - Niebezpieczna Kraina                    Filmbox
25.02.15 (środa)          20:00 - Wielki Szef                                   Stopklatka
26.02.15 (czwartek)     13:20 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok Ale Kino
26.02.15 (czwartek)     21:15 - Prawdziwa Legenda                      Filmbox
26.02.15 (czwartek)     22:05 - Zabić, by Przetrwać                      Puls
27.02.15 (piątek)         22:20 - Tylko Jeden                                  Polsat
28.02.15 (sobota)        00:15 - Siedem Mieczy                              Puls 2
28.02.15 (sobota)        11:35 - Koszykarz Kung-Fu                       Stopklatka
28.02.15 (sobota)        13:10 - Tylko Jeden                                  Polsat
01.03.15 (niedziela)     00:10 - Wielki Szef                                   Stopklatka
01.03.15 (niedziela)     09:30 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
01.03.15 (niedziela)     20:00 - Od Kołyski Aż Po Grób                   TVN
02.03.15 (poniedziałek)18:25 - Nasza Niania Jest Agentem           Ale Kino
02.03.15 (poniedziałek)23:10 - Od Kołyski Aż Po Grób                   TVN
03.03.15 (wtorek)        04:35 - Niebezpieczna Kraina                    Filmbox
04.03.15 (środa)          15:00 - Tylko Jeden                                  Polsat Film
05.03.15 (czwartek)     04:20 - Wejście Smoka                             TCM
05.03.15 (czwartek)     11:40 - Tylko Jeden                                  Polsat Film
05.03.15 (czwartek)     16:10 - Koszykarz Kung-Fu                      Stopklatka

116 Ostatnio edytowany przez little_devil (2015-02-22 14:33:37)

Odp: Emisje w TV

Ech, dowiedziałem, że na Stopklatce emitują te filmy, kiedy skakałem po kanałach i trafiłem na końcówkę trzeciej "Policyjnej opowieści" ;/ Ale pod lektorem oryginał, czyta Brzostyński, test Artur Nowak, więc czy to nie jest czasami wersja z Polsatu? Jak sprawa się ma z poprzednimi dwoma filmami emitowanymi w Stopklatce?

117

Odp: Emisje w TV

Pierwsza Opowieść Policyjna ze Stopklatki na pewno zdubbingowana, dwójka nie wiem. Tak przy okazji napiszę, ze w zestawieniach zawsze używam tytułu Opowieść Policyjna, a nie Policyjna Opowieść, bo pod takim tytułem ten film poznałem kilka dobrych lat temu (chyba właśnie wg polsatowskiej wersji).

118

Odp: Emisje w TV

A wiesz może czy na Stopklatce "Wielki Szef" jest puszczany z dubbingiem czy w wersji oryginalnej? (na TV4 był chyba oryginał)

119 Ostatnio edytowany przez little_devil (2015-02-22 19:05:29)

Odp: Emisje w TV

Dzięki za odpowiedź.
Ja używam tytułu Policyjna opowieść, bo taki właśnie tytuł Brzostyński czyta w wersji polsatowskiej, taki tytuł widnieje na filmwebie i wikipedii, a także w programach TV wink
Zobaczyłem zwiastuny na profilu fb Stopklatki TV i masz rację. 1 to wersja zdubbingowana z wydania DVD, a 2 i 3 to Brzostyński na oryginale. Dziwna sprawa, że jedynka nie jest w wersji z Polsatu, skoro 2 pozostałe są. Pierwszą Policyjną opowieść mam na DVD z babskiego czasopisma i stwierdzam, że angielskiego dubbingu i Sokołowskiego nie da się słuchać, ale dobrze chociaż, że Stopklatka TV emituje 2 i 3 w słusznej wersji. Pozostaje mi wyczekiwać powtórek.

120

Odp: Emisje w TV

06.03.15 (piątek)           21:00 - Wejście Smoka                            TCM
06.03.15 (piątek)           20:20 - Jedz i Pij, Mężczyzno i Kobieto      TVP Kultura
07.03.15 (sobota)          00:01 - Wygnani                                      Polsat
07.03.15 (sobota)          06:55 - Koszykarz Kung-Fu                      Stopklatka
07.03.15 (sobota)          11:00 - Shaolin Soccer                             TV 4
08.03.15 (niedziela)       08:40 - Niebezpieczna Kraina                    Filmbox
08.03.15 (niedziela)       23:25 - Prawdziwa Legenda                      Filmbox
09.03.15 (poniedziałek) 12:40 - Ostrze Róży                                  Polsat Film
10.03.15 (wtorek)         16:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
11.03.15 (środa)           16:15 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
11.03.15 (środa)            20:00 - Pewnego Razu w Chinach             Stopklatka
12.03.15 (czwarte)         0:35 - Z Ostatniej Chwili                          TVP Kultura
13.03.15 (piątek)           06:45 - Niebezpieczna Kraina                    Filmbox
14.03.15 (sobota)          04:45 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
14.03.15 (sobota)          06:45 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
14.03.15 (sobota)          22:45 - Dom Latających Sztyletów            TVP HD
14.03.15 (sobota)          23:25 - Niania w Akcji                               Filmbox
15.03.15 (niedziela)       01:35 - Pewnego Razu w Chinach              Stopklatka
15.03.15 (niedziela)       12:50 - Marlowe                                       TCM
16.03.15 (poniedziałek)  00:15 - Dom Latających Sztyletów            TVP HD
16.03.15 (poniedziałek) 06:00 - Marlowe                                        TCM
16.03.15 (poniedziałek) 11:45 - Koszykarz Kung-Fu                        Filmbox
18.03.15 (środa)           12:05 - Trzy Królestwa                              Ale Kino
18.03.15 (środa)           20:00 - Pewnego Razu w Chinach 2           Stopklatka

121

Odp: Emisje w TV

19.03.15 (czwartek)      16:35 - Niania w Akcji                                Filmbox
21.03.15 (sobota)          23:40 - Romeo Musi Umrzeć                      TVN 7
22.03.15 (niedziela)       02:55 - Pewnego Razu w Chinach              Stopklatka
22.03.15 (niedziela)       08:40 - Serce Smoka                                 Stopklatka
22.03.15 (niedziela)       13:15 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  TV 6
22.03.15 (niedziela)       20:00 - Romeo Musi Umrzeć                      TVN 7
24.03.15 (wtorek)          04:20 - Wejście Smoka                             TCM
24.03.15 (wtorek)          21:15 - Niania w Akcji                               Filmbox
25.03.15 (środa)            01:50 - Prawdziwa Legenda                       Filmbox
25.03.15 (środa)            20:00 - Pewnego Razu w Chinach 3           Stopklatka
26.03.15 (czwartek)      15:35 - Tylko Jeden                                   Polsat Film
27.03.15 (piątek)           23:20 - Prawdziwa Legenda                       Filmbox
28.03.15 (sobota)          08:10 - Nasza Niania Jest Agentem            Ale Kino
28.03.15 (sobota)          15:50 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  TV 6
29.03.15 (niedziela)       03:45 - Pewnego Razu w Chinach 3           Stopklatka
29.03.15 (niedziela)       06:00 - Zwariowany Pociąg                        Stopklatka
29.03.15 (niedziela)       14:35 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
31.03.15 (wtorek)         01:15 - Niania w Akcji                                Filmbox
31.03.15 (wtorek)         18:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok   Ale Kino

122

Odp: Emisje w TV

little_devil napisał/a:

Ja używam tytułu Policyjna opowieść, bo taki właśnie tytuł Brzostyński czyta w wersji polsatowskiej, taki tytuł widnieje na filmwebie i wikipedii, a także w programach TV wink

No widzisz, a ja gdzieś 100 lat temu widziałem tytuł Opowieść Policyjna i taka wersja bardziej mi się podoba, więc się jej trzymam. Musicie się jakoś z tym pogodzić. tongue

Jak już wszyscy na pewno wiedzą Wielki Szef na Stopklatce bez dubbingu. Ciekawe co z Sercem Smoka, które zadebiutuje na tym kanale już w najbliższą niedzielę. Przypomnijmy że wersja TV 4 jest zdubbingowana, pocięta (brakuje kilku scen walk i może czegoś jeszcze), a na napisach końcowych nie ma bloopersów.

123 Ostatnio edytowany przez little_devil (2015-03-20 14:02:13)

Odp: Emisje w TV

Założę się, Serce smoka to będzie odkup od TV 4, ale na wszelki wypadek przygotuję pendrive'a. Najlepsza była stara wersja z TV 4, którą miałem na VHS - Brzostyński na oryginale. Do takiej wersji się przyzwyczaiłem i jest dla mnie jedyna słuszna.

124

Odp: Emisje w TV

W piątek 27.03.2015 na TVP Kultura o godz. 20:20 japoński film wojenny "Harfa birmańska" jakby to kogoś interesowało.
http://www.filmweb.pl/film/Harfa+birma% … 956-123078

125

Odp: Emisje w TV

Postaram się zobaczyć.