126

Odp: Emisje w TV

01.04.15 (środa)           20:00 - W 80 Dni Dookoła Świata              Puls
01.04.15 (środa)           20:00 - Zbroja Boga                                  Stopklatka
02.04.15 (czwartek)      11:20 - Koszykarz Kung-Fu                       Filmbox
05.04.15 (niedziela)      08:15 - Nasza Niania Jest Agentem            Ale Kino
05.04.15 (niedziela)      12:50 - Zakazane Królestwo                      TV 4
05.04.15 (niedziela)      16:35 - W 80 Dni Dookoła Świata              Puls
05.04.15 (niedziela)      18:50 - Niania w Akcji                               Filmbox
06.04.15 (poniedziałek) 22:25 - Szybszy od Błyskawicy                  TVP 1
06.04.15 (poniedziałek) 22:35 - Czerwone Sorgo                           TVP Kultura
06.04.15 (poniedziałek) 23:00 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku           TVN 7
07.04.15 (wtorek)         22:20 - Ju Dou                                         TVP Kultura
08.04.15 (środa)           15:10 - Ostrze Róży                                  Polsat Film
08.04.15 (środa)           20:00 - Gra Śmierci                                  Stopklatka
08.04.15 (środa)           22:55 - Historia Qiu Ju                              TVP Kultura
09.04.15 (czwartek)      10:25 - Człowiek z Reno                            Ale Kino
10.04.15 (piątek)          00:01 - Żyć!                                             TVP Kultura
10.04.15 (piątek)          21:15 - Prawdziwa Legenda                       Filmbox
10.04.15 (piątek)          23:10 - Dom Latających Sztyletów            TVP Kultura
12.04.15 (niedziela)      15:10 - Ip Man 2                                       TV 6
13.04.15 (poniedziałek) 23:25 - Koruptor                                       TVN 7

Jak widzicie TVP Kultura zaprezentuje 5 filmów Zhanga Yimou.
http://www.tvp.pl/kultura/propozycje/fi … u/19129667

127 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-04-12 14:35:09)

Odp: Emisje w TV

14.04.15 (wtorek)         16:10 - Opowieść Policyjna 2                     Stopklatka
14.04.15 (wtorek)         21:15 - Niania w Akcji                               Filmbox
15.05.15 (środa)           00:30 - Wielki Szef                                    Stopklatka
15.04.15 (środa)           20:00 - Gra Śmierci 2                                Stopklatka
16.04.15 (czwartek)      20:00 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka
17.04.15 (piątek)          05:35 - Koszykarz Kung-Fu                        Filmbox
17.04.15 (piątek)          23:15 - Nieustraszony                               Filmbox
18.04.15 (sobota)         09:15 - Koszykarz Kung-Fu                        Stopklatka
18.04.15 (sobota)         16:55 - Niania w Akcji                                Filmbox
19.04.15 (niedziela)      15:40 - Zaginiony Wojownik                      TV 6
20.04.15 (poniedziałek) 07:00 - Koszykarz Kung-Fu                        Filmbox
20.04.15 (poniedziałek) 18:00 - Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok  Ale Kino
22.04.15 (środa)           18:40 - Zgadnij Kim Jestem?                     Polsat Film
22.04.15 (środa)           20:00 - Projekt A                                      Stopklatka
23.04.15 (czwartek)      16:35 - Zgadnij Kim Jestem?                     Polsat Film
23.04.15 (czwartek)      20:00 - Street Fighter: Legenda Chun-Li   TV 4
24.04.15 (piątek)          19:05 - Medalion                                       Polsat Film
24.04.15 (piątek)          23:10 - Zabójca                                        TVN
25.04.15 (sobota)         08:00 - Trzy Królestwa                              Ale Kino
25.04.15 (sobota)         16:25 - Medalion                                       Polsat Film
25.04.15 (sobota)         17:55 - Opowieść Policyjna 3: Superglina   Stopklatka

128 Ostatnio edytowany przez little_devil (2015-04-14 20:43:48)

Odp: Emisje w TV

Chciałbym jeszcze skomentować "Policyjne opowieści" na Stopklatce TV.

Policyjna opowieść - Sokołowski na angielskim dubbingu jak na DVD i ATM Rozrywka.
Policyjna opowieść 2 - Brzostyński na oryginale, ale flashbacka na początku został wycięty.
Policyjna opowieść 3 - też Brzostyński na oryginale, ale wideo jakieś niepłynne i audio rozciągnięte, bo lektor brzmi nienaturalnie.

Jedynym plusem tej emisji jest to, że 2 i 3 są z Brzostyńskim na oryginale. Pozostaje mi czekać na emisję tej trylogii na TV4 albo Pulsie, a to raczej nieprędko nastąpi, o ile w ogóle...

129

Odp: Emisje w TV

Sorry ale tym razem nie dam rady dodać planu lekcji na najbliższe dni, bo mam masakryczne problemy z prądem (pisze od kumpla). Zawsze dodaje z tej strony to macie plan na Jackiego jak coś.
http://www.teleman.pl/osoby/Jackie-Chan-12527

130 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-04-30 19:46:58)

Odp: Emisje w TV

Wróciłem !!! big_smile
Sorka za przerwę w nadawaniu. Jedziemy dalej.

30.04.15 (czwartek)      21:15 - Nieustraszony                              Filmbox
30.04.15 (czwartek)      22:35 - Mroczna Karma                            TVP 2
01.05.15 (piątek)          02:20 - Mroczna Karma                            TVP 2
01.05.15 (piątek)          13:45 - Jedz i Pij, Mężczyzno i Kobieto       TVP Kultura
01.05.15 (piątek)          19:00 - Pierwsze Uderzenie                       TVN 7
01.05.15 (piątek)          21:15 - Zemsta Mnicha (1/2)                    Filmbox
02.05.15 (sobota)         12:30 - Nasza Niania jest Agentem            Ale Kino
02.05.15 (sobota)         23:30 - Niania w Akcji                               Filmbox
03.05.15 (niedziela)      23:30 - Pierwsze Uderzenie                       TVN 7
04.05.15 (poniedziałek) 01:10 - Prawdziwa Legenda                      Filmbox
04.05.15 (poniedziałek) 23:50 - Zemsta Mnicha (1/2)                    Filmbox
06.05.15 (środa)           20:00 - Zdążyć przed Czasem                    Stopklatka
08.05.15 (piątek)          05:15 - Niania w Akcji                               Filmbox
08.05.15 (piątek)          20:20 - Żegnaj Moja Konkubino                TVP Kultura
08.05.15 (piątek)          21:15 - Zemsta Mnicha (2/2)                    Filmbox
09.05.15 (sobota)         08:35 - Koszykarz Kung-Fu                       Stopklatka
09.05.15 (sobota)         16:40 - Szybszy od Błyskawicy                  CBS Europa
10.05.15 (niedziela)      11:35 - Opowieść Policyjna                        Stopklatka
11.05.15 (poniedziałek) 01:45 - Z Ostatniej Chwili                         TVP Kultura
11.05.15 (poniedziałek) 10:15 - Szybszy od Błyskawicy                  CBS Europa
11.05.15 (poniedziałek) 14:20 - Ostrze Róży                                  Polsat Film
11.05.15 (poniedziałek) 17:05 - Marlowe                                       TCM
11.05.15 (poniedziałek) 23:20 - Zemsta Mnicha (2/2)                    Filmbox
12.05.15 (wtorek)        13:10 - Marlowe                                        TCM
12.05.15 (wtorek)         18:40 - Pijany Mistrz                                Polsat Film
13:05.15 (środa)           16:55 - Pijany Mistrz                                Polsat Film
13.05.15 (środa)           20:00 - Kondory Wschodu                        Stopklatka

Napiszcie z jakich jeszcze kanałów chcecie żebym dodawał program. Ja mam od niedawna CBS Europa więc dodałem do listy.

131

Odp: Emisje w TV

Kto ma Filmbox ArtHouse to niech wie, że na dniach ta stacja wyemituje sporo japońskich filmów Akiry Kurosawy. Wczoraj nawet jak widzę był Legendarny Dotyk Zen.

132 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-05-25 15:56:15)

Odp: Emisje w TV

14.05.15 (czwartek)      21:15 - Niania w Akcji                             Filmbox
14.05.15 (czwartek)      23:10 - Koruptor                                     TCM
17.05.15 (niedziela)      01:50 - Zemsta Mnicha (1/2)                   Filmbox
17.05.15 (niedziela)      11:35 - Opowieść Policyjna 2                    Stopklatka
17.05.15 (niedziela)      16:55 - Niania w Akcji                              Filmbox
18.05.15 (poniedziałek) 23:00 - Wspaniały                                   Polsat Romans
19.05.15 (wtorek)         04:05 - Koruptor                                     TCM
19.05.15 (wtorek)         11:25 - Trzy Królestwa                            Ale Kino
19.05.15 (wtorek)         21:00 - Wspaniały                                   Polsat Romans
20.05.15 (środa)           02:10 - Prawdziwa Legenda                     Filmbox
20.05.15 (środa)           20:00 - Moje Szczęśliwe Gwiazdki            Stopklatka
23.05.15 (sobota)         02:55 - Niania w Akcji                              Filmbox
23.05.15 (sobota)         23:10 - Nieustraszony                              Filmbox
24.05.15 (niedziela)      01:15 - Zemsta Mnicha (2/2)                   Filmbox
24.05.15 (niedziela)      08:15 - Nasza Niania jest Agentem          Ale Kino
24.05.15 (niedziela)      11:40 - Opowieść Policyjna 3: Superglina  Stopklatka
24.05.15 (niedziela)      19:20 - Silver Hawk                                 Filmbox
24.05.15 (niedziela)      20:00 - Zabójcza Broń 4                           TVN 7
25.05.15 (poniedziałek) 23:45 - Zabójcza Broń 4                           TVN 7

Faktycznie coś zakręciłem z tymi dniami. smile

133

Odp: Emisje w TV

20 to jest środa a nie wtorek. big_smile

134

Odp: Emisje w TV

Stopklatka pokazuje filmy które wczesniej pokazano w TV 4 TV6 Puls a nawet ATM Rozrywka
Kurcze tyle jest kina kopanego a oni non stop to samo

135

Odp: Emisje w TV

27.05.15 (środa)           01:10 - Nieustraszony                              Filmbox
27.05.15 (środa)           20:00 - Tajemna księga z Shaolin             Stopklatka
28.05.15 (czwartek)      23:30 - Silver Hawk                                 Filmbox
29.05.15 (piątek)          15:25 - Ostrze róży                                  Polsat Film
30.05.15 (sobota)         14:55 - Niania w akcji                              Filmbox
30.05.15 (sobota)         20:00 - Pocałunek smoka                         Puls
30.05.15 (sobota)         23:20 - Ostatni samuraj                           TVN 7
30.05.15 (sobota)         23:30 - Prawdziwa legenda                       Filmbox
31.05.15 (niedziela)      20:00 - Godziny szczytu                           TVN
31.05.15 (niedziela)      20:00 - Ostatni samuraj                           TVN 7
01.06.15 (poniedziałek) 14:15 - Ostrze róży                                  Polsat Film
01.06.15 (poniedziałek) 22:50 - Pocałunek smoka                         Puls
02.06.15 (wtorek)         01:00 - Niania w akcji                              Filmbox
02.06.15 (wtorek)         05:35 - Silver Hawk                                 Filmbox
03.06.15 (środa)           14:40 - Marlowe                                      TCM
03.06.15 (środa)           19:15 - Tylko jeden                                 Polsat Film
03.06.15 (środa)           20:00 - Ręka śmierci                               Stopklatka
04.06.15 (czwartek)      14:20 - Żyć!                                           TVP Kultura
04.06.15 (czwartek)      17:15 - Tylko jeden                                 Polsat Film
04.06.15 (czwartek)      20:00 - Smoking                                     TVN
04.05.15 (czwartek)      21:15 - Niania w akcji                              Filmbox
05.06.15 (piątek)          20:10 - Karate Kid                                   Polsat
05.06.15 (piątek)          21:15 - Pocałunek smoka                        Filmbox
06.06.15 (sobota)         02:45 - Prawdziwa legenda                      Filmbox
06.06.15 (sobota)         09:15 - Marlowe                                      TCM
06.06.15 (sobota)         10:55 - Karate Kid                                   Polsat
07.06.15 (niedziela)      14:25 - Smoking                                     TVN
07.06.15 (niedziela)      14:30 - Pijany mistrz                               Polsat Film
07.06.15 (niedziela)      16:55 - Niania w akcji                              Filmbox

136

Odp: Emisje w TV

08.06.15 (poniedziałek) 11:25 - Pijany mistrz                               Polsat Film
08.06.15 (poniedziałek) 23:20 - Pocałunek smoka                        Filmbox
09.06.15 (wtorek)         17:35 - Król wojowników                         Filmbox
10.06.15 (środa)           12:35 - Legenda pijanego mistrza            CBS Europa
10.06.15 (środa)           20:00 - Nowa wściekła pięść                    Stopklatka
12.06.15 (piątek)          10:05 - Legenda pijanego mistrza            CBS Europa
12.06.15 (piątek)          14:05 - Historia Qiu Ju                             TVP Kultura
14.06.15 (niedziela)      00:45 - Godziny szczytu 2                        TVN
14.06.15 (niedziela)      07:25 - Projekt A 2                                  Stopklatka
14.06.15 (niedziela)      20:00 - Godziny szczytu 2                        TVN
15.06.15 (poniedziałek) 01:00 - Silver Hawk                                 Filmbox
16.06.15 (wtorek)         01:15 - Prawdziwa legenda                      Filmbox
16.06.15 (wtorek)         22:55 - Koruptor                                     TCM
17.06.15 (środa)           20:00 - Król smoków                               Stopklatka
17.06.15 (środa)           23:30 - Pierwsze uderzenie                      TVN
18.06.15 (czwartek)      04:05 - Koruptor                                     TCM
18.06.15 (czwartek)      21:00 - Bruce Lee - karate mistrz (1/2)   Discovery Historia
19.06.15 (piątek)          01:15 - Z ostatniej chwili                         TVP Kultura
19.06.15 (piątek)          05:45 - Król wojowników                         Filmbox

137

Odp: Emisje w TV

20.06.15 (sobota)         15:00 - Medalion                                     Polsat Film
21.06.15 (niedziela)      01:00 - Gra Śmierci                                 Stopklatka
21.06.15 (niedziela)      01:10 - Pocałunek smoka                         Filmbox
21.06.15 (niedziela)      02:50 - Gra Śmierci 2                              Stopklatka
21.06.15 (niedziela)      13:25 - Medalion                                     Polsat Film
21.06.15 (niedziela)      17:00 - Król wojowników                         Filmbox
21.06.15 (niedziela)      23:20 - Nieustraszony                             Filmbox
22.06.15 (poniedziałek) 01:00 - Kickboxer                                   TCM
23.06.15 (wtorek)         17:30 - Trzy królestwa                            Ale Kino
24.06.15 (środa)           07:25 - Opowieść policyjna 3: Superglina Stopklatka
24.06.15 (środa)           14:30 - Niania w akcji                             Filmbox
24.06.15 (środa)           14:50 - Ostrze róży                                 Polsat Film
24.06.15 (środa)           20:00 - Niezwykła eskorta                       Stopklatka
25.06.15 (czwartek)      01:35 - Kickboxer                                   TCM
25.06.15 (czwartek)      21:00 - Bruce Lee - karate mistrz (2/2)   Discovery Historia
26.06.15 (piątek)          15:50 - Zwariowany pociąg                     Stopklatka
26.06.15 (piątek)          19:15 - Agent z przypadku                      CBS Europa
26.06.15 (piątek)          21:20 - Dom latających sztyletów            TVP Kultura
26.06.15 (piątek)          23:30 - Kobieta z wydm                          TVP Kultura
27.06.15 (sobota)         11:20 - Agent z przypadku                      CBS Europa
27.06.15 (sobota)         14:20 - Zgadnij kim jestem                     Polsat Film
27.06.15 (sobota)         18:20 - Karate Kid                                  Polsat Film
27.06.15 (sobota)         18:55 - Szybszy od błyskawicy                CBS Europa
27.06.15 (sobota)         20:25 - Jutro nie umiera nigdy                TVP 1
27.06.15 (sobota)         21:15 - Prawdziwa legenda                     Filmbox
28.06.15 (niedziela)      00:50 - Godziny szczytu 3                       TVN
28.06.15 (niedziela)      09:45 - Opowieść policyjna 3: Superglina Stopklatka
28.06.15 (niedziela)      12:30 - Zgadnij kim jestem                     Polsat Film
28.06.15 (niedziela)      16:20 - Karate Kid                                  Polsat Film
28.06.15 (niedziela)      20:00 - Godziny szczytu 3                       TVN
28.06.15 (niedziela)      22:10 - Jutro nie umiera nigdy                TVP 1
29.06.15 (poniedziałek) 04:30 - Niania w akcji                             Filmbox
29.06.15 (poniedziałek) 15:00 - Marlowe                                     TCM
29.06.15 (poniedziałek) 17:00 - Szybszy od błyskawicy                CBS Europy
30.06.15 (wtorek)         01:25 - Nieustraszony                            Filmbox
01.07.15 (środa)           20:00 - Mistrz Jang                                Stopklatka

BONUS: dokument Największa chińska restauracja na świecie 25.06.2015 godz 22:55 na TVP Kultura.

138

Odp: Emisje w TV

Ciekawi mnie z jakim lektorem puszczą Kickboxera na TCM. Nie mam teraz dostępu do tv, to nie mogę sprawdzić. Mógłby ktoś napisać?

139

Odp: Emisje w TV

Ja w poniedziałek i czwartek na 7:00 do roboty więc nie pomogę niestety.

140 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-07-02 15:39:50)

Odp: Emisje w TV

02.07.15 (czwartek)      22:45 - Opowieść policyjna 3: Superglina         Stopklatka
03.07.15 (piątek)          21:20 - Czerwone sorgo                                   TVP Kultura
04.07.15 (sobota)         15:00 - Marlowe                                               TCM
04.07.15 (sobota)         21:15 - Pocałunek smoka                                 Filmbox
05.07.15 (niedziela)      07:55 - Tajemna księga z Shaolin                     Stopklatka
05.07.15 (niedziela)      16:55 - Prawdziwa legenda                               Filmbox
06.07.15 (poniedziałek) 02:25 - Koruptor                                              TCM
08.07.15 (środa)           18:50 - Wspaniały                                            Polsat Film
08.07.15 (środa)           20:00 - 47 mieczy zemsty. Upadek zamku Ako. Stopklatka
09.07.15 (czwartek)      16:35 - Wspaniały                                            Polsat Film
10.07.15 (piątek)          16:35 - Niania w akcji                                       Filmbox
10.07.15 (piątek)          20:10 - Ostatnia bitwa                                      Ale Kino
11.07.15 (sobota)         01:15 - Koruptor                                               TCM
11.07.15 (sobota)         21:15 - Nieustraszony                                       Filmbox
11.07.15 (sobota)         22:00 - Zakazane królestwo                              AXN
12.07.15 (niedziela)      09:20 - Kondory wschodu                                 Stopklatka
12.07.15 (niedziela)      10:45 - Mistrzowie miecza (1/2)                        TV 6
12.07.15 (niedziela)      12:30 - Przyczajony tygrys, ukryty smok           TV 4
13.07.15 (poniedziałek) 21:55 - Ostatnia bitwa                                      Ale Kino
14.07.15 (wtorek)        12:35 - Niania w akcji                                        Filmbox
14.07.15 (wtorek)        19:05 - Marlowe                                                TCM
14.07.15 (wtorek)        21:25 - Legenda pijanego mistrza                      TVP 2
15.07.15 (środa)          01:15 - Legenda pijanego mistrza                      TVP 2

ps. Cały dzień 15.07.15 dodam w następnym odcinku, że tak powiem. smile I'll be back.

141

Odp: Emisje w TV

Czyli Stopklatka daje sobie spokój z kung-fu środami sad

142

Odp: Emisje w TV

Marcioss napisał/a:

Czyli Stopklatka daje sobie spokój z kung-fu środami sad

Nie.
Dobrze, że zwróciłeś uwagę. Będą w dwie nabliższe środy dwa japońskie filmy. Już modyfikuję poprzedni post. Sory za pomyłkę.

143

Odp: Emisje w TV

15.07.15 (środa)          01:15 - Legenda pijanego mistrza                           TVP 2
15.07.15 (środa)          20:00 - Wojownicy ninja - tajemnica dwóch mieczy Stopklatka
16.07.15 (czwartek)     06:30 - Król wojowników                                        Filmbox
16.07.15 (czwartek)     15:10 - Marlowe                                                    TCM
16.07.15 (czwartek)     20:00 - Niania w akcji                                            Puls
17.07.15 (piątek)         14:20 - Ostrze róży                                                Polsat Film
17.07.15 (piatek)         21:20 - Jedz i pij, mężczyzno i kobieto                    TVP Kultura
18.07.15 (sobota)        12:10 - Opowieść policyjna 2                                  Stopklatka
18.07.15 (sobota)        16:30 - Operacja Kondor                                        Puls
18.07.15 (sobota)        16:30 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                TV 4
18.07.15 (sobota)        20:00 - Ninja                                                         Puls
19.07.15 (niedziela)     01:40 - Kickboxer                                                  Polsat Film
19.07.15 (niedziela)     11:05 - Mistrzowie miecza (2/2)                             TV 6
19.07.15 (niedziela)     13:20 - Niania w akcji                                            Puls
19.07.15 (niedziela)     15:35 - Opowieść policyjna 3: Superglina                Stopklatka
19.07.15 (niedziela)     16:10 - Japońskie wilki                                           TV 6
19.07.15 (niedziela)     18:00 - Wyścig armatniej kuli                                 Puls
19.07.15 (niedziela)     23:45 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku                        TVN 7
20.07.15 (poniedziałek)02:50 - Pocałunek smoka                                       Filmbox
21.07.15 (wtorek)        20:50 - Krwawy sport                                            TVN
22.07.15 (środa)          00:25 - Z ostatniej chwili                                       TVP Kultura
22.07.15 (środa)          17:50 - Projekt A 2                                                Stopklatka
22.07.15 (sroda)          20:00 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku                       TVN 7
22.07.15 (środa)          23:30 - Krwawy sport                                            TVN
23.07.15 (czwartek)     22:15 - Ostatnia bitwa                                          Ale Kino
24.07.15 (piątek)         20:00 - Draka w Bronksie                                      Puls
24.07.15 (piątek)         21:55 - Ninja                                                        Puls
25.07.15 (sobota)        02:50 - Nieustraszony                                           Filmbox
25.07.15 (sobota)        06:50 - Operacja Kondor                                       Puls 2
25.07.15 (sobota)        14:55 - Japońskie wilki                                          TV 4
26.07.15 (niedziela)     06:15 - Wyścig armatniej kuli                                Puls 2
26.07.15 (niedziela)     21:15 - Niania w akcji                                           Filmbox
26.07.15 (niedziela)     22:55 - Listy z Iwo Jimy                                        TVN 7

144

Odp: Emisje w TV

Dziś na Ale kino koreański film Cel, godz.: 20:10
http://www.filmweb.pl/film/Pyo-jeok-2013-698812

145

Odp: Emisje w TV

28.07.15 (wtorek)         16:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
29.07.15 (środa)           20:00 - Prawdziwa legenda                                   Stopklatka
30.07.15 (czwartek)      18:10 - Jak zakochani                                          Ale Kino
30.07.15 (czwartek)      22:00 - Draka w Bronksie                                     Puls
31.07.15 (piątek)          00:05 - Prawdziwa legenda                                   Stopklatka
31.07.15 (piątek)          20:25 - Żyć!                                                         TVP Kultura
01.08.15 (sobota)         12:30 - Koszykarz kung-fu                                    Stopklatka
02.08.15 (niedziala)      06:55 - Król Smoków                                            Stopklatka
02.08.15 (niedziela)      09:50 - Trzy królestwa                                          Ale Kino
03.08.15 (poniedziałek) 17:55 - Kondory wschodu                                     Stopklatka
05.08.15 (środa)           16:45 - Koszykarz kung-fu                                    Filmbox
05.08.15 (środa)           20:00 - Zabić szoguna                                          Stopklatka
06.08.15 (czwartek)      03:45 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
06.08.15 (czwartek)      22:25 - Opowieść policyjna 3: Superglina               Stopklatka
07.08.15 (piątek)          20:00 - Nieustraszony                                           Puls
07.08.15 (piątek)          20:25 - Żegnaj moja konkubino                             TVP Kultura
08.08.15 (sobota)         00:35 - Pomiędzy niebem a ziemią                         TVP 1
08.08.15 (sobota)         23:35 - Godziny szczytu 3                                     TVN
08.08.15 (sobota)         23:35 - Ostatnia bitwa                                          Ale Kino

146 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2015-08-09 13:48:35)

Odp: Emisje w TV

09.08.15 (niedziela)      09:10 - Niezwykła eskorta                                    Stopklatka
09.08.15 (niedziela)      12:15 - Wspaniały                                                Polsat
09.08.15 (niedziela)      18:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
09.08.15 (niedziela)      20:00 - Godziny szczytu 3                                    TVN 7
10.08.15 (poniedziałek) 00:10 - Mój brat - Bruce Lee                                   TV 4
10.08.15 (poniedziałek) 23:45 - Kung-fu szał                                            Polsat Film
11.08.15 (wtorek)         05:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
11.08.15 (wtorek)         17:50 - Opowieść policyjna 2                                Stopklatka
11.08.15 (wtorek)         21:00 - Kung-fu szał                                            Polsat Film
12.08.15 (środa)           15:45 - Mistrz Jang                                              Stopklatka
12.08.15 (środa)           20:00 - Samuraje z piekła rodem                        Stopklatka
13.08.15 (czwartek)      13:55 - Zgadnij kim jestem                                  Polsat Film
13.08.15 (czwartek)      21:50 - Nieustraszony                                          Puls
14.08.15 (piątek)          11:45 - Zgadnij kim jestem                                  Polsat Film
14.08.15 (piątek)          23:55 - Historia Qiu Ju                                         TVP Kultura
15.08.15 (sobota)         01:40 - Nieustraszony                                          Filmbox
16.08.15 (niedziela)      10:50 - Skarb rodziny Zhang (1/2)                       TV 6
16.08.15 (niedziela)      18:50 - Prawdziwa legenda                                   Filmbox
17.08.15 (poniedziałek) 16:55 - Koszykarz kung-fu                                   Filmbox
17.08.15 (poniedziałek) 19:05 - Marlowe                                                  TCM
18.08.15 (wtorek)         04:30 - Niania w akcji                                          Filmbox
19.08.15 (środa)           20:00 - Śmiertelna decyzja                                  Stopklatka
20.08.15 (czwartek)      03:15 - Pocałunek smoka                                     Filmbox
20.08.15 (czwartek)      07:15 - Niania w akcji                                          Filmbox
21.08.15 (piątek)          00:01 - Projekt A 2                                              Stopklatka
21.08.15 (piątek)          05:20 - Koszykarz kung-fu                                   Filmbox
21.08.15 (piątek)          14:15 - Niania w akcji                                          Filmbox

147

Odp: Emisje w TV

21.08.15 (piątek)          20:35 - Chinka                                                    TVP Kultura
22.08.15 (sobota)         10:30 - Marlowe                                                   TCM
22.08.15 (sobota)         23:10 - Koruptor                                                  TCM
22.08.15 (sobota)         23:15 - Nieustraszony                                          Filmbox
23.08.15 (niedziela)      08:50 - Nowa wściekła pięść                                 Stopklatka
23.08.15 (niedziela)      10:50 - Skarb rodziny Zhang (2/2)                        TV 6
23.08.15 (niedziela)      13:15 - Medalion                                                  Polsat
24.08.15 (poniedziałek) 00:20 - 14 ostrzy                                                 TV 4
24.08.15 (poniedziałek) 08:10 - Koszykarz kung-fu                                   Filmbox
24.08.15 (poniedziałek) 12:40 - Ostrze róży                                              Polsat Film
25.08.15 (wtorek)         02:55 - Pocałunek smoka                                     Filmbox
25.08.15 (wtorek)         16:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
25.08.15 (wtorek)         17:50 - Dom latających sztyletów                        TVP Kultura
25.08.15 (wtorek)         18:40 - Pijany mistrz                                           Polsat Film
26.08.15 (środa)           16:20 - Pijany mistrz                                           Polsat Film
26.08.15 (środa)           20:00 - Intryga klanu Yagyu                                Stopklatka
27.08.15 (czwartek)      00:01 - Koruptor                                                 TCM
28.08.15 (piątek)          20:30 - Z ostatniej chwili                                     TVP Kultura
28.08.15 (piątek)          22:10 - Ju Dou                                                    TVP Kultura
29.08.15 (sobota)         00:15 - Ostatnia bitwa                                         Ale Kino
29.08.15 (sobota)         03:05 - Nieustraszony                                         Filmbox
29.08.15 (sobota)         05:05 - Niania w akcji                                          Filmbox
30.08.15 (niedziela)      13:00 - Rycerze z Szanghaju                                Polsat
30.08.15 (niedziela)      16:30 - Prawdziwa legenda                                  Filmbox
30.08.15 (niedziela)      18:10 - Karate Kid                                               Polsat Film
30.08.15 (niedziela)      21:00 - Niania w akcji                                          Filmbox
30.08.15 (niedziela)      22:25 - Wejście Smoka                                        TVN
31.08.15 (poniedziałek) 15:10 - Karate Kid                                               Polsat Film
01.09.15 (wtorek)        17:30 - Żyć                                                          TVP Kultura
03.09.15 (czwartek)     03:15 - Prawdziwa legenda                                   Filmbox
03.09.15 (czwartek)     23:15 - Nieustraszony                                          Filmbox
03.09.15 (czwartek)     23:25 - Ip Man: Ostatnia walka                             TV 6

148

Odp: Emisje w TV

Dziś jeszcze na TVN 7 Jadeitowy Wojownik o 23:10. Film produkcji chińsko-fińskiej. Kiedyś mi uciekł i dziś też bym przegapił, bo teraz dopiero wyczaiłem go w programie. Pasuje tym razem przypilnować i obejrzeć.

149

Odp: Emisje w TV

04.09.15 (piątek)         07:40 - Koszykarz kung-fu                                   Filmbox
05.09.15 (sobota)        02:45 - Pocałunek smoka                                     Filmbox
05.09.15 (sobota)        21:50 - Dom latających sztyletów                         TVP Kultura
06.09.15 (niedziela)     01:00 - Prawdziwa legenda                                   Filmbox
06.09.15 (niedziela)      05:55 - Ip Man: Ostatnia walka                            TV 6
09.09.15 (środa)          13:35 - Legenda pijanego mistrza                         CBS Europa
09.09.15 (środa)          18:00 - Jedz i pij, mężczyzno i kobieto                  TVP Kultura
10.09.15 (czwartek)     03:05 - Nieustraszony                                         Filmbox
10.09.15 (czwartek)     13:05 - Żegnaj moja konkubino                           TVP Kultura
11.09.15 (piątek)         09:50 - Legenda pijanego mistrza                         CBS Europa
12.09.15 (sobota)        19:00 - Zakazane królestwo                                 AXN
13.09.15 (niedziela)     18:45 - Rycerze z Szanghaju                                Polsat Film
13.09.15 (niedziela)     21:00 - Niania w akcji                                          Filmbox
14.09.15 (poniedziałek)08:05 - Zakazane królestwo                                 AXN
14.09.15 (poniedziałek)16:10 - Rycerze z Szanghaju                                Polsat Film
15.09.15 (wtorek)        21:55 - Dawno temu w Chinach 3                        Stopklatka
16.09.15 (środa)          03:35 - Prawdziwa legenda                                   Filmbox
16.09.15 (środa)          19:10 - Tylko jeden                                              Polsat Film

Na kanałach Filmboxu od jakiegoś czasu jest emitowany film Wielki Mistrz, czyli ten nowy film o Ip Manie z Tony Leung Chiu-Wai'em, a na dniach będzie emisja filmu 1911 z Jackie Chanem, wiec za jakiś czas pewnie będzie można oglądać te filmy na "podstawowym" Filmboxie.

150

Odp: Emisje w TV

17.09.15 (czwartek)     22:25 - Prawdziwa legenda                                  Stopklatka
19.09.15 (sobota)        00:01 - Prawdziwa legenda                                  Stopklatka
19.09.15 (sobota)        05:00 - Koszykarz kung-fu                                   Filmbox
19.09.15 (sobota)        22:55 - Wspaniały                                                Polsat Romans
20.09.15 (niedziela)     01:40 - Prawdziwa legenda                                   Filmbox
20.09.15 (niedziela)     21:00 - Wspaniały                                                Polsat Romans
21.09.15 (poniedziałek)16:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
25.09.15 (piątek)         21:15 - Nieustraszony                                         Filmbox
26.09.15 (sobota)        18:20 - Niania w akcji                                          Filmbox
27.09.15 (niedziela)     12:25 - Opowieść policyjna 3: Superglina              Stopklatka
27.09.15 (niedziela)     22:05 - Zabójca                                                   Polsat
28.09.15 (poniedziałek)14:40 - Zgadnij kim jestem                                  Polsat Film
29.09.15 (wtorek)        12:00 - Zgadnij kim jestem                                  Polsat Film
29.09.15 (wtorek)        14:00 - Zwariowany pociąg                                  Stopklatka