151

Odp: Emisje w TV

02.10.15 (piątek)         02:40 - Nieustraszony                                         Filmbox
02.10.15 (piątek)         02:50 - Dom latających sztyletów                        TVP 2
02.10.15 (piątek)         23:40 - Prawdziwa legenda                                  Stopklatka
03.10.15 (sobota)        00:20 - Dom latających sztyletów                        TVP 2
03.10.15 (sobota)        02:35 - Pocałunek smoka                                    Filmbox
03.10.15 (sobota)        20:00 - Nieustraszony                                         Stopklatka
03.10.15 (sobota)        21:00 - Niania w akcji                                          Filmbox
03.10.15 (sobota)        22:10 - Prawdziwa legenda                                  Stopklatka
05.10.15 (poniedziałek)17:50 - Nieustraszony                                         Stopklatka
07.10.15 (środa)          20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka           Puls
08.10.15 (czwartek)     20:05 - Trzy królestwa                                        Fokus
10.10.15 (sobota)        17:40 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka           Puls
11.10.15 (niedziela)     13:05 - CJ7                                                         TV 4
11.10.15 (niedziela)     21:00 - Prawdziwa legenda                                  Filmbox
12.10.15 (poniedziałek)20:00 - Siedem mieczy                                       Stopklatka
13.10.15 (wtorek)       00:25 - Ju Dou                                                    TVP Kultura

152

Odp: Emisje w TV

12.10.15 (poniedziałek)20:00 - Zabić szoguna!                                        Stopklatka
13.10.15 (wtorek)        00:25 - Ju Dou                                                    TVP Kultura
13.10.15 (wtorek)        09:35 - Historia Qiu Ju                                         TVP Kultura
13.10.15 (wtorek)        17:45 - Dom latających sztyletów                        TVP Kultura
13.10.15 (wtorek)        22:15 - Nieustraszony                                         Stopklatka
14.10.15 (środa)          02:45 - Nieustraszony                                         Filmbox
14.10.15 (środa)          20:00 - W 80 dni dookoła świata                          Puls
15.10.15 (czwartek)     13:55 - Pijany mistrz                                           Polsat Film
15.10.15 (czwartek)     16:05 - Niania w akcji                                          Filmbox
15.10.15 (czwartek)     17:50 - Nieustraszony                                         Stopklatka
16.10.15 (piątek)         02:10 - Czerwone sorgo                                       TVP Kultura
16.10.15 (piątek)         11:30 - Pijany mistrz                                           Polsat Film
17.10.17 (sobota)        02:40 - Nieustraszony                                         Filmbox
17.10.15 (sobota)        14:50 - Shaolin soccer                                         TV 4
17.10.15 (sobota)        17:20 - CJ7                                                         TV 4
17.10.15 (sobota)        22:05 - Trzy królestwa                                         Fokus
18.10.15 (niedziela)     16:35 - W 80 dni dookoła świata                           Puls
18.10.15 (niedziela)     23:30 - Zabójczy układ                                        TV 6
19.10.15 (poniedziałek)12:15 - Legenda pijanego mistrza                        CBS Europa
20.10.15 (wtorek)       20:10 - 100 dni cesarza                                       Ale Kino
21.10.15 (środa)          10:05 - Legenda pijanego mistrza                        CBS Europa
21.10.15 (środa)          20:00 - Zabójczy układ                                        TV 6
23.10.15 (piątek)         03:05 - Prawdziwa legenda                                  Filmbox
23.10.15 (piątek)         23:05 - Trzy królestwa                                        Fokus
24.10.15 (sobota)        00:55 - Samuraje z piekła rodem                         Stopklatka
24.10.15 (sobota)        02:45 - Nieustraszony                                         Filmbox
24.10.15 (sobota)        09:00 - Shaolin soccer                                         TV 4
24.10.15 (sobota)        21:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok              CBS Europa
25.10.15 (niedziela)     01:00 - Zbroja boga                                             Stopklatka
25.10.15 (niedziela)     16:15 - Przyczajony tygrys, ukryty smok              CBS Europa
25.10.15 (niedziela)     17:50 - 100 dni cesarza                                       Ale Kino
26.10.15 (poniedziałek)00:01 - Godziny szczytu 3                                   TVN 7


W poprzednim zestawieniu umieściłem film Siedem mieczy dziś o 20:00 na Stopklatce, jednak najwyraźniej zmieniły się plany stacji i Stopklatka wyemituje jednak w tym czasie japoński obraz Zabić szoguna!

Stacja TCM zmieniła nazwę na TNT.

153

Odp: Emisje w TV

26.10.15 (poniedziałek)20:10 - Niezniszczalni                                             Polsat
27.10.15 (wtorek)        20:00 - Godziny szczytu 3                                      TVN 7
29.10.15 (czwartek)     18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
29.10.15 (czwartek)     22:40 - 100 dni cesarza                                         Ale Kino
30.10.15 (piątek)         13:40 - Niania w akcji                                            Filmbox
30.10.15 (piątek)         23:05 - Nieustraszony                                            Filmbox
31.10.15 (sobota)        00:35 - Zabić szoguna!                                           Stopklatka
31.10.15 (sobota)        21:00 - 1911                                                         Filmbox
01.11.15 (niedziela)     18:00 - Zakazane królestwo                                    AXN
02.11.15 (poniedziałek)20:05 - Niezniszczalni 2                                          Polsat
04.11.15 (środa)          19:10 - Tylko jeden                                                Polsat Film
04.11.15 (środa)          20:00 - Zabójcze trio                                              TV 4
05.11.15 (czwartek)    15:15 - Żyć!                                                           TVP Kultura
05.11.15 (czwartek)    16:30 - Tylko jeden                                                 Polsat Film
06.11.15 (piątek)        23:30 - Zabójcze trio                                               TV 6
07.11.15 (sobota)        03:30 - Gra śmierci                                                 Stopklatka
07.11.15 (sobota)        18:00 - Wielcy wodzowie: Szogun Tokugawa Ieyasu Planete +
07.11.15 (sobota)        18:20 - Karate Kid                                                   AXN
08.11.15 (niedziela)     02:25 - Zdążyć przed czasem                                   Stopklatka

154

Odp: Emisje w TV

Ooo. Muszę się przyjrzeć temu Zabójczemu Trio smile

155

Odp: Emisje w TV

08.11.15 (niedziela)     19:05 - Medalion                                                     Polsat Film
08.11.15 (niedziela)     20:00 - Nieustraszony                                             Stopklatka
09.11.15 (poniedziałek)15:00 - Wielcy wodzowie: Szogun Tokugawa Ieyasu Planete +
09.11.15 (poniedziałek)16:40 - Medalion                                                     Polsat Film
10.11.15 (wtorek)       19:05 - Marlowe                                                      TNT
11.11.15 (środa)          09:40 - Koszykarz kung-fu                                      Stopklatka
11.11.15 (środa)          22:30 - Opowieść policyjna 3: Superglina                 Stopklatka
13.11.15 (piątek)         00:20 - Ostatnia bitwa                                            Ale Kino
13.11.15 (piątek)         18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
13.11.15 (piątek)         13:55 - Nieustraszony                                            Filmbox
14.11.15 (sobota)        09:40 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
14.11.15 (sobota)        18:10 - Jia Zhang-ke - chłopak z Fenjanu                Ale Kino
14.11.15 (sobota)        20:10 - Dotyk grzechu                                            Ale Kino
15.11.15 (niedziela)     00:01 - Nieustraszony                                            Stopklatka
15.11.15 (niedziela)     11:15 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
15.11.15 (niedziela)     14:10 - Nieustraszony                                             Stopklatka
16.11.15 (poniedziałek)00:45 - Pocałunek smoka                                        Filmbox
17.11.15 (wtorek)       08:00 - Marlowe                                                      TNT
17.11.15 (wtorek)       12:30 - Jia Zhang-ke - chłopak z Fenjanu                 Ale Kino
18.11.15 (środa)          00:01 - Dotyk grzechu                                            Ale Kino
18.11.15 (środa)          16:55 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
19.11.15 (czwartek)     22:00 - Nieustraszony                                            Stopklatka
20.11.15 (piątek)         06:40 - Koszykarz kung-fu                                      Filmbox
20.11.15 (piątek)         18:20 - Karate Kid                                                  Polsat Film

156

Odp: Emisje w TV

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale może warto rozszerzyć ten temat o jakieś inne ciekawe pozycje do oglądania, nie tylko kung fu?

157

Odp: Emisje w TV

Axel napisał/a:

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale może warto rozszerzyć ten temat o jakieś inne ciekawe pozycje do oglądania, nie tylko kung fu?

No nie wiem. Mi podoba się obecna forma bo wchodzę i od razu widzę co kopanego leci w TV. Przydane jest to zwłaszcza przy produkcjach o których nie wiem (więc nie mogę ich sobie oznaczyć w Filmwebie jako chcę zobaczyć). Gdybyśmy zaczęli dołączać produkcje z zachodu to zaczął by się robić chaos, no i nie wiem czy Wujowi by się chciało aż tak szukać. smile

158

Odp: Emisje w TV

Przepraszam, ale ja raczej nie wyrobię. Sporządzenie takiego planu zajmuje mi koło 60, 70 minut. Myślałem kiedyś aby dodać (albo stworzyć osobny grafik) do listy filmy akcji ze Stallonem, van Dammem itp., ale miałbym pewnie kolejną godzinę roboty ekstra przy każdej rozpisce. Jeśli ktoś się za to weźmie i faktycznie w zamyśle będzie chciał dodawać akcyjniaki z USA to myślę, że ładnie by to wyglądało w dziale "Filmy akcji i sztuk walki z USA" albo w tym: "Wydania DVD/VHS" lecz nie jako "Emisje w TV" lecz stworzyć osobny temat. No chyba, że pisząc "inne ciekawe pozycje" masz Axel na myśli zupełnie różne kino, ale to jak Marcioss pisze pewnie byłby chaos.

Dzisiaj miał premierę w TVP 2 koreański serial Cesarzowa Ki. Telewizja publiczna będzie go emitować od poniedziałku do piątku (nie licząc świat - patrz np. najbliższa środa). Każdy odcinek będziemy mieli okazję obejrzeć dwa razy. Najpierw o 17:05 (czasami o równej 17:00), a następnie powtórka o 12:40 następnego dnia. Serial liczy 68 odcinków, a tematyka to jak można się domyśleć dramat historyczny / romans. Koreański serial w polskiej telewizji - tego jeszcze nie grali. yikes Brawo! smile

http://www.filmweb.pl/serial/Cesarzowa+Ki-2013-678038

159

Odp: Emisje w TV

Koreański serial w polskiej telewizji - tego jeszcze nie grali. yikes Brawo! smile

Na Tele 5 kilka lat temu leciał taki serial jak "Łowcy Niewolników" też Koreański i nawet fajny. wink

160 Ostatnio edytowany przez adi90a (2015-11-20 17:23:02)

Odp: Emisje w TV

Cesarzową Ki można również obejrzeć w serwisie VOD TVP. Dostępna jest jakość HD, jakkolwiek te ich kodowanie pozostawia wiele do życzenia. Zostawiam też linka dla tych, którzy by chcieli HD ale im tnie.

161

Odp: Emisje w TV

21.11.15 (sobota)        15:35 - Karate Kid                                                  Polsat Film
22.11.15 (niedziela)     21:00 - Listy z Iwo Jimy                                         TVN Fabuła
23.11.15 (poniedziałek)02:35 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
23.11.15 (poniedziałek)13:55 - Kondory wschodu                                      Stopklatka
23.11.15 (poniedziałek)21:00 - Zabójcza broń 4                                         TVN Fabuła
25.11.15 (środa)          23:15 - Zabójcza broń 4                                         TVN Fabuła
26.11.15 (czwartek)     23:30 - Listy z Iwo Jimy                                         TVN Fabuła
27.11.15 (piątek)         04:50 - Koszykarz kung-fu                                     Filmbox
28.11.15 (sobota)        23:00 - Pijany mistrz                                              Polsat
29.11.15 (niedziela)     03:40 - Wielki szef                                                 Stopklatka
29.11.15 (niedziela)     21:00 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
01.12.15 (wtorek)       23:45 - Listy z Iwo Jimy                                         TVN Fabuła
03.12.15 (czwartek)    02:45 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox

162

Odp: Emisje w TV

04.12.15 (piątek)         20:25 - Jedz i pij, mężczyzno i kobieto                    TVP Kultura
04.12.15 (piątek)         22:40 - Tylko jeden                                               Polsat
05.12.12 (sobota)        22:55 - Kickboxer                                                   TNT
07.12.15 (poniedziałek)10:40 - 100 dni cesarza                                         Ale Kino
07.12.15 (poniedziałek)18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
08.12.15 (wtorek)        02:35 - Pocałunek smoka                                      Filmbox
09.12.15 (środa)          15:50 - Koszykarz kung-fu                                     Filmbox
11.12.15 (piątek)         00:15 - Kickboxer                                                  TNT
12.12.15 (sobota)        12:10 - Niania w akcji                                            Filmbox
12.12.15 (sobota)        16:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
13.12.15 (niedziela)     09:10 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
15.12.15 (wtorek)       16:40 - Historia Qiu Ju                                           TVP Kultura

163

Odp: Emisje w TV

16.12.15 (środa)          09:40 - Historia Qiu Ju                                           TVP Kultura
16.12.15 (środa)          21:30 - Zabójcza broń 4                                         TVN
17.12.15 (czwartek)     22:55 - Niezniszczalni 2                                         Polsat Film
18.12.15 (piątek)         13:55 - 100 dni cesarza                                         Ale Kino
18.12.15 (piątek)         21:00 - Niezniszczalni 2                                         Polsat Film
18.12.15 (piątek)         22:30 - Przyjemniaczek                                          TVN 7
19.12.15 (sobota)        00:50 - Honor wojownika                                       Polsat
20.12.15 (niedziela)     12:05 - Dom latających sztyletów                           TVP Kultura
22.12.15 (wtorek)        21:55 - Ostatnia bitwa                                           Ale Kino
23.12.15 (środa)          02:45 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
24.12.15 (czwartek)     21:00 - Street Fighter: legenda Chun-Li                 TV 6
26.12.15 (sobota)        00:40 - Prawdziwa legenda                                     Stopklatka
26.12.15 (sobota)        22:00 - Bruce Lee - karate mistrz (1/2)                  Discovery Channel
26.12.15 (sobota)        23:00 - Bruce Lee - karate mistrz (2/2)                  Discovery Channel
28.12.15 (poniedziałek)00:35 - Mały wielki wojownik                                 TVP 1

164

Odp: Emisje w TV

28.12.15 (poniedziałek)00:35 - Mały wielki wojownik                                 TVP 1
29.12.15 (wtorek)        01:20 - Kickboxer                                                  TNT
29.12.15 (wtorek)        20:30 - Żegnaj moja konkubino                             TVP Kultura
29.01.15 (wtorek)        21:00 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
30.01.15 (środa)          09:05 - Żegnaj moja konkubino                             TVP Kultura
30.12.15 (środa)          18:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
01.01.16 (czwartek)     15:05 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
01.01.16 (piątek)         17:20 - Agent z przypadku                                     CBS Europa
01.01.16 (piątek)         20:00 - Pocałunek smoka                                       Puls
01.01.16 (piątek)         21:00 - Trzy królestwa                                           Fokus
02.01.16 (sobota)        10:20 - Agent z przypadku                                     CBS Europa
02.01.16 (sobota)        17:00 - Medalion                                                    Polsat Film
03.01.16 (niedziela)     00:20 - Zdążyć przed czasem                                 Stopklatka
03.01.16 (niedziela)     07:35 - Zwariowany pociąg                                    Stopklatka
03.01.16 (niedziela)     10:40 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
03.01.16 (niedziela)     14:45 - Medalion                                                    Polsat Film
03.01.16 (niedziela)     17:55 - Skarb rodziny Zhang (1/2)                         TV 6
04.01.16 (poniedziałek)00:15 - Skarb rodziny Zhang (1/2)                         TV 4
04.01.16 (poniedziałek)02:40 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
04.01.16 (poniedziałek)20:00 - Siedem mieczy                                          Stopklatka
04.01.16 (poniedziałek)21:00 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku                       TVN Fabuła
04.01.16 (poniedziałek)23:05 - Dawno temu w Chinach 3                         Stopklatka
06.01.16 (środa)          00:45 - Władcy wojny                                            Polsat
06.01.16 (środa)          16:25 - Zgadnij kim jestem                                    Polsat
06.01.16 (środa)          17:30 - Niania w akcji                                            Puls
06.01.16 (środa)          23:05 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy              Polsat
07.01.16 (czwartek)    17:30 - Dzieci z Jedwabnego Szlaku                        TVN Fabuła
10.01.16 (niedziela)     02:45 - Pocałunek smoka                                       Filmbox

165

Odp: Emisje w TV

Jeszcze 10 Stycznia będzie lecieć Niezwykła Eskorta o 07:40 smile

166

Odp: Emisje w TV

Spokojnie, Marcioss wstrzymaj konie. tongue Strona z której wypisuje filmy obejmuje okres dwóch tygodni. Jak jest jakiś film z np. 9 na 10 stycznia zaraz po północy to strona zalicza go do 9 stycznia. Wczoraj jak dodawałem rozpiskę filmową 2 tygodnie kończyły się właśnie na 9, a że Pocałunek smoka jest o 2:45 to zaliczyło jeszcze pod poprzedni dzień. W istocie jest to jednak już 10.01.2016 więc dopisałem film do listy aczkolwiek pełen grafik na ten dzień będzie dodany w następnym odcinku. smile Rozpisałem to abyście wiedzieli w jaki sposób to funkcjonuje i żebyście wiedzieli dlaczego przez to czasem jeden dzień jest przecięty na dwie rozpiski. A tak naprawdę to opisałem to, żeby nie było że się pomyliłem i coś przeoczyłem tongue Koniec przynudzania.

167

Odp: Emisje w TV

Ja mam pytanko względem Klasztoru Shaolin
Czy jakakolwiek otwarta polska tv wyemitowała go kiedyś ?

168

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

Ja mam pytanko względem Klasztoru Shaolin
Czy jakakolwiek otwarta polska tv wyemitowała go kiedyś ?

Wydaje mi się, że film nigdy nie był emitowany w polskiej tv, a już na pewno nie w ostatnich latach.

10.01.16 (niedziela)     02:45 - Pocałunek smoka                                       Filmbox
10.01.16 (niedziela)     07:40 - Niezwykła eskorta                                      Stopklatka
10.01.16 (niedziela)     11:00 - Niania w akcji                                            Puls
10.01.16 (niedziela)     18:05 - Skarb rodziny Zhang (2/2)                         TV 6
10.01.16 (niedziela)     21:00 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
11.01.16 (poniedziałek)00:45 - Skarb rodziny Zhang (2/2)                        TV 4
12.01.16 (wtorek)       18:45 - Zgadnij kim jestem                                    Polsat Film
13.01.16 (środa)         02:55 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
13.01.16 (środa)         16:20 - Zgadnij kim jestem                                    Polsat Film
13.01.16 (środa)         22:40 - Prawdziwa legenda                                     Stopklatka
14.01.16 (czwartek)    20:00 - Draka w Bronksie                                       Puls
15.01.16 (piątek)        01:30 - Prawdziwa legenda                                     Stopklatka
15.01.16 (piątek)        01:45 - Czerwone sorgo                                         TVP Kultura
16.01.16 (sobota)       13:55 - Mój brat Bruce Lee                                     TV 4
17.01.16 (niedziela)     07:45 - Projekt A                                                   Stopklatka
17.01.16 (niedziela)     08:00 - 100 dni cesarza                                         Ale Kino
19.01.16 (wtorek)       23:30 - Ju Dou                                                      TVP Kultura
20.01.16 (środa)          21:30 - Krwawy sport                                            TVN
20.01.16 (środa)          22:25 - Draka w Bronksie                                      Puls
20.01.16 (środa)          22:50 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
21.01.16 (czwartek)     18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok               CBS Europa
21.01.16 (czwartek)     20:00 - Ip Man 2                                                   TV 4
22.01.16 (piątek)         14:55 - Pijany mistrz                                             Polsat Film
22.01.16 (piątek)         16:25 - Żyć !                                                         TVP Kultura

169

Odp: Emisje w TV

23.01.15 (sobota)        11:05 - Marlowe                                                     TNT
23.01.15 (sobota)        14:10 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
23.01.15 (sobota)        18:15 - Niania w akcji                                             Filmbox
24.01.15 (niedziela)     07:40 - Wojownicy ninja - tajemnica dwóch mieczy Stopklatka
24.01.15 (niedziela)     09:25 - Kung Pow: wejście wybrańca                      TV 4
25.01.15 (poniedziałek)09:35 - Kondory wschodu                                       Stopklatka
26.01.15 (wtorek)        08:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
27.01.15 (środa)          07:30 - Opowieść policyjna 3: Superglina                Stopklatka
28.01.15 (czwartek)     08:50 - Marlowe                                                    TNT
28.01.15 (czwartek)     20:00 - Ip Man 2                                                   TV 4
29.01.15 (piątek)         20:00 - Od kołyski aż po grób                                  TVN
30.01.15 (sobota)        00:55 - Koruptor                                                    TNT
30.01.15 (sobota)        09:00 - Kung Pow: Wejście wybrańca                      TV 4
30.01.15 (sobota)        16:45 - Ip Man 2                                                    TV 4
31.01.15 (niedziela)     18:15 - Karate Kid                                                  Polsat Film
31.01.15 (niedziela)     19:00 - Zakazane królestwo                                    AXN
31.01.15 (niedziela)     17:50 - Clementine                                                TV 6
31.01.15 (niedziela)     20:00 - Zabójcza broń 4                                          TVN 7
01.02.15 (poniedziałek)14:05 - Pijany mistrz                                              Polsat Film
01.02.15 (poniedziałek)15:50 - Żegnaj moja konkubino                              TVP Kultura
01.02.15 (poniedziałek)16:15 - Zakazane królestwo                                    AXN
01.02.15 (poniedziałek)16:20 - Karate Kid                                                  Polsat Film
01.02.15 (poniedziałek)21:00 - Godziny szczytu 3                                      TVN Fabuła
02.02.15 (wtorek)        00:15 - Zabójcza broń 4                                         TVN 7
03.02.15 (środa)          03:05 - Pocałunek smoka                                       Filmbox
03.02.15 (środa)          19:10 - Medalion                                                    Polsat Film
04.02.15 (czwartek)     07:25 - Zwariowany pociąg                                    Stopklatka
04.02.15 (czwartek)     04:10 - Koruptor                                                    TNT
04.02.15 (czwartek)     16:10 - Medalion                                                    Polsat Film
05.02.15 (piątek)         01:55 - Zdążyć przed czasem                                  Stopklatka

170

Odp: Emisje w TV

05.02.16 (piątek)         01:55 - Zdążyć przed czasem                                  Stopklatka
06.02.16 (sobota)        00:25 - Jadeitowy wojownik                                    TVN 7
06.02.16 (sobota)        14:50 - Marlowe                                                     TNT
06.02.16 (sobota)        21:55 - Zdążyć przed czasem                                  Stopklatka
06.02.16 (sobota)        23:40 - Godziny szczytu 3                                      TVN Fabuła
09.02.16 (wtorek)        03:05 - Wielki szef                                                 Stopklatka
09.02.16 (wtorek)        16:20 - Marlowe                                                    TNT
09.02.16 (wtorek)        22:35 - Listy z Iwo Jimy                                        TVN 7
09.02.16 (wtorek)        23:10 - Prawdziwa legenda                                    Stopklatka
10.02.16 (środa)          01:05 - Bolesna spowiedź                                       Polsat
11.02.16 (czwartek)     09:00 - 100 dni cesarza                                         Ale Kino
11.02.16 (czwartek)     23:20 - Legenda pijanego mistrza                          TVP 1
12.02.16 (piątek)         01:45 - Opowieść policyjna 3: Superglina                Stopklatka
13.02.16 (sobota)        21:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
14.02.16 (niedziela)     16:30 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
14.02.16 (niedziela)     20:00 - Godziny szczytu                                         TVN
15.02.16 (poniedziałek)00:35 - 14 ostrzy                                                   TV 4
17.02.16 (środa)          00:20 - Dotyk grzechu                                           Ale Kino

171

Odp: Emisje w TV

17.02.16 (środa)          00:20 - Dotyk grzechu                                           Ale Kino
19.02.16 (piątek)         18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
21.02.16 (niedziela)     21:30 - Godziny szczytu 2                                      TVN
23.02.16 (wtorek)        22:55 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
24.02.16 (środa)          00:55 - Wygnani                                                   Polsat
24.02.16 (środa)          18:20 - Karate Kid                                                 Polsat Film
24.02.16 (środa)          21:00 - Zabójcza broń 4                                        TVN Fabuła
25.02.16 (czwartek)     06:10 - Niania w akcji                                           Filmbox
25.02.16 (czwartek)     16:10 - Karate Kid                                                 Polsat Film
28.02.16 (niedziela)     02:40 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
28.02.16 (niedziela)     18:20 - Karate Kid                                                 AXN
28.02.16 (niedziela)     21:30 - Godziny szczytu 3                                      TVN
29.02.16 (poniedziałek)21:00 - Listy z Iwo Jimy                                         TVN Fabuła
01.03.16 (wtorek)        03:05 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox

172

Odp: Emisje w TV

01.03.16 (wtorek)        03:05 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
01.03.16 (wtorek)        15:35 - Karate Kid                                                 AXN
01.03.16 (wtorek)        23:35 - Zabójcza broń 4                                        TVN Fabuła
02.03.16 (środa)          20:00 - W 80 dni dookoła świata                            Puls
03.03.16 (czwartek)     02:05 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
03.03.16 (czwartek)     09:50 - Legenda pijanego mistrza                          CBS Europa
04.03.16 (piątek)         00:45 - Zdążyć przed czasem                                 Stopklatka
04.03.16 (piątek)         13:05 - Legenda pijanego mistrza                          CBS Europa
04.03.16 (piątek)         14:15 - Medalion                                                   Polsat Film
04.03.16 (piątek)         20:00 - Wielki mistrz                                             TV 4
05.03 16 (sobota)        12:05 - Medalion                                                   Polsat Film
06.03.16 (niedziela)     12:30 - Wielki mistrz                                             TV 4
06.03.16 (niedziela)     23:45 - Listy z Iwo Jimy                                        TVN Fabuła
08.03.16 (wtorek)        21:55 - Pocałunek smoka                                      Puls
09.03.16 (środa)          23:05 - Zgadnij kim jestem                                   Polsat
10.03.16 (czwartek)     18:10 - Marlowe                                                   TNT
10.03.16 (czwartek)     23:10 - Koruptor                                                   TNT
12.03.16 (sobota)        09:45 - 100 dni cesarza                                         Ale kino
12.03.16 (sobota)        22:00 - Ip Man                                                      TV 6

173

Odp: Emisje w TV

Czasem się zastanawiam kto ogląda filmy w środku tygodnia o 2 w nocy? smile

174

Odp: Emisje w TV

13.03.16 (niedziela)     22:50 - Pocałunek smoka                                       Puls 2
13.03.16 (niedziela)     23:20 - Dom latających sztyletów                           TVP 2
14.03.16 (poniedziałek)17:10 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
16.03.16 (środa)          00:10 - Ju Dou                                                      TVP Kultura
19.03.16 (sobota)        14:40 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
19.03.16 (sobota)        16:00 - Opowieść policyjna 3: Superglina                Stopklatka
20.03.16 (niedziela)     17:50 - Opowieść policyjna 3: Superglina                Stopklatka
20.03.16 (niedziela)     10:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
21.03.16 (poniedziałek)16:55 - Historia Qiu Ju                                           TVP Kultura
22.03.16 (wtorek)       00:45 - Koruptor                                                    TNT
22.03.16 (wtorek)       18:50 - Rycerze z Szanghaju                                   Polsat Film
22.03.16 (wtorek)       20:10 - Lady                                                          Ale Kino
23.03.16 (środa)         00:25 - Czerwone sorgo                                          TVP Kultura
23.03.16 (środa)         16:40 - Rycerze z Szanghaju                                   Polsat Film
24.03.16 (czwartek)    02:35 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
24.03.16 (czwartek)    13:55 - Karate Kid                                                  Polsat Film
24.03.16 (czwartek)    16:50 - Lady                                                          Ale Kino
26.03.16 (sobota)        05:15 - Niania w akcji                                            Filmbox

175 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2016-03-26 18:25:48)

Odp: Emisje w TV

26.03.16 (sobota)        20:00 - Czarownik i biały wąż                                 TV 6
27.03.16 (niedziela)     14:00 - Lady                                                         Ale Kino
27.03.16 (niedziela)     23:00 - Człowiek o żelaznych pięściach                   Puls
28.03.16 (poniedziałek)16:05 - Dom latających sztyletów                          TVP Kultura
28.03.16 (poniedziałek)20:00 - Czarownik i biały wąż                                 TV 6
29.03.16 (wtorek)        12:45 - Lady                                                         Ale Kino
29.03.16 (wtorek)        14:10 - Zgadnij kim jestem                                   Polsat Film
30.03.16 (środa)          00:05 - Człowiek o żelaznych pięściach                   Puls
30.03.16 (środa)          14:15 - Marlowe                                                    TNT
30.03.16 (środa)          23:05 - Pijany mistrz                                             Polsat
01.04.16 (piątek)         14:55 - Tajemna księga z Shaolin                          Stopklatka
01.04.16 (piątek)         16:05 - Żyć !                                                        TVP Kultura
01.04.16 (piątek)         21:00 - Medalion                                                   CBS Europa
02.04.16 (sobota)        02:45 - Prawdziwa legenda                                    Filmbox
02.04.16 (sobota)        17:50 - Zwariowany pociąg                                    Stopklatka
03.04.16 (niedziela)     02:45 - Jutro nie umiera nigdy                               TVP 2
03.04.16 (niedziela)     19:15 - Medalion                                                   CBS Europa
03.04.16 (niedziela)     20:05 - jutro nie umiera nigdy                               TVP 2
03.04.16 (niedziela)     23:10 - Pocałunek smoka                                       Filmbox
05.04.16 (wtorek)        23:00 - Mistrzowie miecza (1/2)                             TV 6
06.04.16 (środa)          13:05 - Legenda pijanego mistrza                          CBS Europa
07.04.16 (czwartek)     17:30 - Medalion                                                   CBS Europa
07.04.16 (czwartek)     19:15 - Agent z przypadku                                    CBS Europa
07.04.16 (czwartek)     22:55 - Mistrzowie miecza (2/2)                             TV 6