Temat: Opinie na temat Hong Kong Cinema

W tym temacie umieszczane będą wszystkie opinie i komentarze odnośnie naszej strony internetowej. Myślę, że nam się udało i się wam spodoba, niedługo kolejne aktualizacje.

2

Odp: Opinie na temat Hong Kong Cinema

Na forum panuje świetna atmosfera i kultura. Użytkownicy znają się na rzeczy i rozmowa jest na poziomie. Strasznie się cieszę, że się udało. Mam nadzieję, że będzie nas więcej.

3

OD siebie dodam tylko że czuję się jak w domu.

4

Też tutaj czuję się dobrze. O forum dowiedziałem się na filmwebie i natychmiast się zainteresowałem. Dobry start.

5

Ach ten filmweb, też mnie stamtąd przywiało.

6

Czyli dobrze, że poinformowałem w komentarzach na Filmwebie o starcie naszego serwisu. smile

7

Tak Axel, to właśnie dzięki Tobie. big_smile

8 Ostatnio edytowany przez Stoki (2013-02-24 14:29:13)

czekałem z niecierpliwością na to forum , odkąd daliście cynka na "Terminatorze" ,że rodzi się taki projekt smile . Jest pozytywnie smile
Szkoda tylko ,ze axel to frajer nad frajery . Mr big ego big_smile . Powiesz mu ,że czarne to czarne to on stwierdzi ,że czarne to białe i ci bana da big_smile . Co za zjeb ...

9

Ja też się czuje jakbym zawitał do swoich. smile

10

A skąd do nas zawitałeś? Czyżby święty filmweb?

11

Tym razem Azjamania. Kiedyś tam pisałem wątek o filmach Chana.

12

Z Azjamanii. Goro wszędzie pewnie zareklamował ten serwis.

13

Starałem się, ale nie wiem czy wszędzie big_smile

14

Szykuję opisy kolejnych wydań, będę pojawiały się niebawem. Ale trochę z reckami przystopuję, gdyż trzeba im poświęcić więcej czasu, a ja go niestety nie mam... więc na siłę nie ma co tworzyć, ale też niedługo kolejne się pojawią.

15

No ciężko jest... nie mówię, że nie. Przydał by sie ktoś do pomocy. A i dzięki, za wyrozumiałość.

16

Jak to mówią: jak chcesz mieć coś zrobione, to najlepiej zrób to sam! Stara prawda, która zawsze się sprawdza. I to nie żadna tajemnica, że prowadzenie amatorskiego serwisu (tzn. takiego, za który nie bierze się kasy) to zadanie dla wytrwałych świrów. Nie dość, że użytkownicy cię objadą, rzadko pochwalą, to jeszcze trzeba mieć mnóstwo samozaparcia i stalowe nerwy.

Ale dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy nie widzą w stronie jedynie formy na zarabianie na reklamach czy innej formie wyciągania kasy od użytkowników. W latach '90 było takich znacznie więcej. Dziś internet się degeneruje i bardzo trudno znaleźć serwis robiony z pasją, w którym nie chodzi jedynie o pieniądze, czy ilość wejść.

http://s16.postimg.org/y6a8485v9/banner.jpg

17

Otóż to! I my właśnie kontynuujemy już jako nieliczni tę dawną sztukę prowadzenia stron internetowych, gdzie strony internetowe nie były jeszcze skomercjalizowane (moda na zarabianie w internecie przyszła gdzieś tak w 2005-2006 roku) lecz tworzone z pasji i chęci aby podzielić się tym zapałem z innymi.

18

Dodam tylko, że naszych stronach, a raczej prowadzonych przez Axela zawsze każdy ma ma prawo do własnego zdania, rozmowa jest miła i nie ma spięć. Ostatnio trafiłem na forum KMF, gdzie niestety spotkałem się z chamstwem..., zrobiłem drobną pomyłkę, wytłumaczyłem, o co mi chodziło, ale i tak "dyskusja" na ten temat się ciągnęła przez niemal dwa dni.

19

Już chyba gorzej jak na filmwebie być nie może. Praktycznie każda dyskusja po 10 postach zmienia się w pyskówę.

@Axel: Zapomniałeś napisać, że takie serwisy są często o niebo lepsze niż te robione za kasę, bo robią je ludzie, którym się chce nawet jeśli nie mają za to pieniędzy. Nie wiem kiedy przyszła moda na zarabianie na prowadzeniu stron, ale wiem, że od tego czasu straciłam szacunek do 95% stron, które chętnie odwiedzałam, bo straciły właśnie tego fanowskiego ducha, a stały kolejnymi witrynami wyciętymi z szablonu.

http://s16.postimg.org/y6a8485v9/banner.jpg

20

Z dniem 1 kwietnia 2013 zlikwidowany został serwis Hong Kong Cinema. Być może w przyszłości strona jeszcze powróci.
Pozostawiam jednak wciąż czynne i aktywne forum dyskusyjne - dla wszystkich tych, którzy tutaj zaglądają.

21

Axel napisał/a:

Pozostawiam jednak wciąż czynne i aktywne forum dyskusyjne - dla wszystkich tych, którzy tutaj zaglądają.

Czyli między innymi dla mnie. Dzięki. smile

22

Czy mi się wydaje czy powróciła główna strona?

Stronie niewątpliwie jeszcze więcej ludzi by się przydało. wink

23

No to zacznij coś działać. Ludzie sami sie nie pojawią.

24

Gdybym tylko wiedział gdzie jest takie zainteresowanie azjatyckimi filmami tam gdzie mam konto dałbym linka. Azjamania już nie istnieje.

25

Heyyy Axel i reszta ekipy. Wreszcie i powoli ruszam ze stronką www.kinosztukwalki.pl, nie wiem co z tego wyjdzie, ale będę tam dodawał różne wpisy, to na co będę miał ochotę. Mogę podlinkować w dziale u góry HongKongCinema forum i dodać wpis na temat tego forum. Co prawda na tą chwilę wejść na stronkę jest około 20-30 dziennie unikalnych, ale zacząłem kilka dni temu. Kiedyś jak prowadziłem "Legendy Kung Fu" było około 100-200 wejść dziennie, może dojdę i do tego limitu. Zobaczymy. Fajnie się wesprzeć, dlatego pytanie do Ciebie Axel, cy wyrażasz zgodę na podlinkowanie forum u mnie?

Jakbyście chcieli się przyłączyć to mogę również na stronę wrzucić, któreś z waszych tekstów podpisując kto jest autorem i zaznaczając, że pochodzą z tego forum. Jak myślicie?