Temat: Legenda Pijanego Mistrza (1994)

Świetny sequel Drunken Mastera z 1978. Taki powrót do korzeni, akcja znów dzieje się dawno temu, Jackie znów popija i walczy na targach, jak to zwykle czynił w latach 70 smile. Niezły klimat, dobra muzyka no i walki ! Są po prostu wspaniałe, bardzo trudne do wykonania. A finał w hucie na końcu do historii już przeszedł. Też mało wiem o kaskaderce w tym filmie... bardziej znam produkcje z lat 80 i początku 90.

2

Odp: Legenda Pijanego Mistrza (1994)

Pijany Mistrz to rewelacyjne połączenie komedii z akcją i co ciekawsze na filmweb ktoś napisał w filmografii Drunken Master 1945 że niby w tym roku no ale nigdzie na ten temat więcej nic nie ma tak więc chyba mały żarcik smile

3

Sequel równie dobry jak klasyczny pierwowzór co rzadko się zdarza. Brawa dla Anity Mui za najzabawniejszą postać w filmie. Jej przekręty to główne źródło komizmu i naprawdę udane. Fabuła wątła jak w oryginale i jest pretekstem do scen walk ale, że bijatyki ogląda się równie przyjemnie co w pierwszej części to zarzut taki traci na mocy. W końcu nie o fabułę tu chodzi.

4

Niezłe są sceny, jak zamiast żeń-szeń dają drzewko Bonzai. Orientuje się ktoś, jaka wersja nadawana była w TVP1 ? US czy HK ? Bo ja nie mam pojęcia o wersjach tego filmu big_smile.