Temat: Piekielna Gra II

http://1.fwcdn.pl/po/28/76/132876/7255296.5.jpg

Prequel znakomitego przeboju azjatyckiego Infernal Affairs: Piekielna Gra. Moim zdaniem film równie dobry jak część pierwsza. Znakomita gra aktorska, obsada,wspaniała muzyka, zawiła fabuła, ciekawe postacie, których losy widza autentycznie interesują, a wszystko w scenerii pięknego Hongkongu. Według mnie jeden z lepszych filmów w swoim gatunku i nie tylko.

Odświeżyłem sobie ten tytuł po około dwóch latach (jeśli nie trzech). Oceniam na 9/10. Dawno nie wystawiłem tak wysokiej noty. Nie bardzo rozumiem jak można powiedzieć, że kontynuacja jest nieudana. Pamiętam, że kiedyś tu była dyskusja na temat Erica Tsanga (w usuniętym temacie). Aktor zasłynął z ról przygłupów, a w tej trylogii jak dla mnie gość niszczy system - jeśli wolno mi tak powiedzieć. smile
Kto jeszcze nie oglądał niech zobaczy trailer z linka poniżej, bardzo klimatyczny moim zdaniem. Myślę, że nie jednego zachęci do obejrzenia. Cały film też jest nieco "przegadany" i trwa blisko 2 godziny, ale mi bardzo szybko minął ten czas.

http://www.youtube.com/watch?v=yZV2aN_AauM