Temat: Kasety od Imperial

Z filmami martial arts, głównie z Jackie Chanem miało do czynienia jeszcze Imperial. Niestety mało wiem, co wydawali. Ale chyba głównie po 90 roku i większość z Jackie Chanem. Sam jestem posiadaczem takiego trochę unikatu Więzień oraz  Rumble in The Bronx. Oba czyta Lucjan Szołajski.

2

Odp: Kasety od Imperial

Imperial wypuścił dodatkowo na kasetach swego czasu:
1997.Przyjemniaczek
1996.Jackie Chan: Pierwsze uderzenie
1995.Szybszy od błyskawicy

3 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-06-08 09:53:04)

A Who am I jest od Imperial czy NVC ? Czy zupełnie inny dystrybutor ? Bo NVC chyba wydawało filmy Chana do 90 roku czyli do Armour of God II: Operation Condor.  A Imperial no to nie wiem, ale na odwrót, chyba po 90.

4

Później zaczyna się już lekkie mieszanie, za dużo dystrybutorów

Columbia tristar entertaiment
1998.Who am I?
2003.Medalion

DreamWorks Home entertaiment
2002.Tuxedo

Vision
1998.Godziny szczytu

5

Takich filmów jak Medalion czy Tuxedo to chyba nawet oglądać nie warto... A Goregeous od SPI chyba ?

6

Wspaniałego też Columbia tristar entertaiment

7

Aha. A City Huntera, Lucky Stars go Places w ogóle nie wydano ? Są jeszcze rzekome wydania:
Armour of God - jako "Azjatycki Jastrząb"
Project A - "Superwojownik"
Wiesz coś o nich czy pirackie czy legalne i czy w ogóle są ?

8

Fajne tytuły ale oficjalnie takowych nie widziałem

9 Ostatnio edytowany przez Goro Gondo (2012-06-12 22:26:45)

Kupiłem Who Am I. I możę będę miał dwie kasety od NVC, jak nie wylicytuję, to wezmę Estern Condors.

Edit: Jaka wersja jest tego Who Am I na video, HK 120 minut czy US ok. 106 minut ? Czy jakiś inny stwór jeszcze ?

10

Chętnie bym ci powiedział ale mój magnetowid raczej lata świetności ma za sobą tak więc nie ryzykował bym wsadzenia tam kasety. Z drugiej strony gratuluję zaciętości w zbieraniu filmów na VHS ..

11

Dzięki. Film mi na dniach przyjdzie to powiem jaka wersja itd. Choć stawiam, że USA.

12

A co jeszcze wydali z Chanem ? Czy to wszystko ? Bo nie mam pojęcia big_smile. Ale raczej nie wiele tego od nich wyszło.

13

Kupiłem Atomowe uderzenie Jackie Chana i Jackie Chan: Przyjemniaczek na VHS. Kondory Wschodu chyba jutro mi dojdą, bo dostałem email, że drobne opóźnienie będzie.

14

Orientuje się ktoś w jakiej wersji będą te filmy? Strzelam, że na 100% USA.

15

I jeszcze Wściekłe pięści 2 z Bruce Li.

16

Dodam tylko kto czyta, to może uzupełnisz sobie listę.
Przyjemniaczek - Tomasz Knapik
Więzień - Lucjan Szołajski
Atomowe uderzenie - Lucjan Szołajski
Draka w Bronksie - Lucjan Szołajski

17

Imperial wydał jeszcze "Double dragon" z 1994. Lektor Lucjan Szołajski.

18

Nie wiem czy Kruk 2 zalicza się do filmów o sztukach walki, ale też Imperial to wydał.

Aha i jeszcze "Prawdziwi mężczyźni ubierają się na czarno" aka "Czarny tygrys" (lektor taki tytuł czyta) z Chuckiem Norrisem. Lektor: Lucjan Szołajski

19

Kruk 3 - Syrena Entertainment (lektor: Jacek Sobieszczański). Kruk 4 - nie wiem czy wyszedł na VHS bo to film z 2005 roku, jeśli tak, to będę polował, gdyż chcę mieć całą serię. Oprócz tego mam jeszcze pilot "Kruk: Droga do nieba" wydany przez Monolth. Warto aby ktoś założył też wątek o serii Kruk, bo tutaj robimy offtop, później posty przeniosę.

20

Kruk 1 - Tomasz Knapik

21

Dlaczego 3 razy? Jedyne znane edycje to z Imperial i VIM.

22

Racja. smile