Temat: Chiński Zodiak (2012)

Wreszcie się doczekaliśmy! Choć wydawało mi się to już mało prawdopodobne, to jednak zostałem mile zaskoczony. Chiński Zodiak jednak na dvd i blu-ray w Polsce! Na razie ceny około 40 zł i 80 zł. smile Niestety z tego co widzę to bez dodatków, ale i tak jest moc. Premiera 12.06.2014.

Proszę się zapoznać:    smile
http://www.timfilmstudio.com.pl/katalog … odiak.html

http://static.mediamarkt.pl/thumbs/1/50/Chinski-zodiak-5003011-500x500.jpg

2

Odp: Chiński Zodiak (2012)

Brzydszej okładki nie było?:P

3 Ostatnio edytowany przez adi90a (2014-06-23 16:09:36)

Odp: Chiński Zodiak (2012)

Dobra informacja, choć ceny standardowe i jak dla mnie zaporowe. Jeszcze żeby w tym jakieś dodatki były. Osobiście wole chińskie filmy z Chanem jednak u nas lepiej promowane i rozpowszechniane (kina) są te amerykańskie. Mam nadzieje, że Chiński Zodiak sprzeda się przyzwoicie i planowana druga część również zostanie u nas wydana. Kiedyś z pewnością będę chciał nabyć.

Na razie skupiam się na DVD i starszych tytułach. Jakkolwiek coraz więcej wydań ma ponoć przyzwoity transfer ma Blu-ray (m. in. City Hunter, Armour Of God 2 Operation Condor, brytyjska edycja Rumble In The Bronx, japońska Heart Of The Dragon i box Police Story), więc ubolewam srodze gdy odpalam nasze DVD z nieanamorficznym obrazem lub ścięte do 4:3 z kiepskim transferem... W sumie wydanie Chińskiego Zodiaku na blu-ray u nas to spora niespodzianka.

4

Odp: Chiński Zodiak (2012)

Świetnie że się pojawił, ceny widać jak na nasz rynek tradycyjnie standardowe, znając życie za pół roku będzie połowa z tego a po roku znajdziemy w jakimś koszu, tak więc cierpliwych czeka nagroda choć ja osobiście nie mogę doczekać się wydania w naszym "cudnym" kraju POLICE STORY 2013 smile