51

Odp: Przywitaj się.

To chyba wie tylko on sam.

52

Witam :-)
Filmy z JC i inne martial arts oglądam od...1982 roku...a to stary dziad Wam się trafił co tongue
postaram się zaglądać tu częściej smile a jak znajdę chwilę, to wrzucę coś o sobie (taka niespodzianka)
pozdrawiam
Mariusz

53

Witamy i zachęcamy do częstego udzielania się we wszystkich tematach i zakładania nowych. smile Wiek nie ma znaczenia, są tu osoby w różnym wieku. Wszyscy się dogadujemy.

54

Witam Wszystkich !

Wróciłem ! Bardzo was przepraszam za brak aktywności i nagłe usunięcie moich wszystkich postów, miałem wiele problemów osobistych, o których nie chcę tu pisać. Zapewniam natomiast, że już jest wszystko w porządku, a sytuacja taka się już nigdy nie powtórzy.

Postaram się teraz odbudować to co usunąłem, zrobić to lepiej i podzielić się moją wiedzą na miarę możliwości smile

Proszę was o wyrozumiałość. Wracam do gry ! smile

55

Tak i później znów wszystko usuniesz?

56

Właśnie pracuję nad nowym utworem, a jego refren świetnie odnosi się do tej sytuacji, jak i wielu, wielu, które się w życiu zdarzają każdemu z nas:

"Ludzką rzeczą jest to, by umieć przepraszać,
przyznać się do błędów i potrafić wybaczać,
Wśród życiowych zakrętów, krążyć, potem wracać,
Pijąc piwo nawarzone, mając moralnego kaca.

Ludzką rzeczą jest się godzić odkładając na bok troski,
żałować za swe czyny w chwilach największej słabości,
lecz jacy z nas ludzie, gdy w przypływie naszej złości,
tak wiele ludzkich rzeczy jest nam zupełnie obcych."

I tutaj stawiam znak zapytania [?]

57

Axel napisał/a:

Tak i później znów wszystko usuniesz?

Nie, nie usunę, wiele się w moim życiu zmieniło, a usunięcie wtedy moich postów nie było, chodź wyglądało na kompletnie bez sensu. To był pewien proces w moim życiu, jego częścią było odcięcie się od internetu. Długa historia, to była część mojej terapii. Nie chcę tutaj o tym pisać, ponieważ jest to forum publiczne, a to są sprawy dość osobiste. Przepraszam, ponieważ w wielu moich postach były wasze posty, które tym samym zniknęły z forum. Wasz czas. Nie cofnę tego, ale mogę odbudować i dać gwarancję, że to się nie powtórzy.

Co nie zabije to wzmocni, możemy wszyscy utrzymywać kontakt np. na facebooku smile

58

Fajnie, że Ty i Goro Gondo znowu się udzielacie. Witamy z powrotem. smile

59

Dzięki Wujek za wyrozumiałość : ) Dodałem mój spis kaset od NVC, możecie sprawdzić : )

60

Wznów stare tematy i będziemy kwita. Pasuje ci taki układ?

61

Zachowanie Diego było niepoważne, przez usunięcie postów sporo zamieszanie zrobiłeś wink. Wiele tematów wyglądało idiotycznie - jakby ktoś pisał sam z sobą wink. Bałaganu sporo wink. No, ale jeśli zapewniasz, że nie powtórzy to się - to witamy ponownie wink.  Na temat problemów też coś wiem, więc nie będą ciągnął tego tematu - było minęło.

62

Pewnie, co prawda nie pamiętam wszystkich tematów, które stworzyłem, ale będę to po kolei odbudowywał : )

63

Diego, dlaczego piszesz posty kursywą? To jest irytujące.

64

Zrobione!

65

Po przerwie od łącza internetowego jestem zdumiony patrząc na te forum i dodam, że z entuzjazmem patrzę na rozkwit spisów świętego VHS. Dodam i ja coś od siebie. Elo.

66

cześć. Ostatnimi czasy nałogowo oglądam filmy kopane made in HK/China, więc z zainteresowaniem wgryzę się we wpisy na tym forum. Pozdrawiam maniaków. smile

67

Witamy również smile

68

Świeża krew! Tego nam trzeba. Zachęcamy do częstych ataków na forum. smile

69

Witam, witam smile