26

Odp: Opinie na temat Hong Kong Cinema

Możesz podlinkować oczywiście. Szkoda tylko, że od nas odchodzisz i wolisz zająć  się własnym projektem sad

27 Ostatnio edytowany przez Diego (2014-08-27 15:54:08)

Ok, dzięki. Zrobione, podlinkowałem FORUM i dodałem wpis na temat HK Cinema.

http://kinosztukwalki.pl/2014/08/27/hon … ema-forum/

To nie tak, że odchodzę, po prostu będę tam sobie działał, a forum to zawsze forum i miejsce, gdzie można się podzielić opinią, podyskutować, u mnie tego raczej nie będzie, dlatego forum jest podlinkowane, żeby ludzie tutaj się dowiadywali różnych rzeczy itd.

28

no tak, ale ostatnio tutaj się nie udzielasz znowu - i szkoda, bo też dawałeś dużo życia w to forum. sad Pozostaje mi ciebie tylko poprosić byś nadal był aktywnym userem.

29

Postaram się smile

30

Może by tak reaktywować HKC? Ja mógłbym pododawać jakieś opisy DVD, dużo tego nie mam ale lepszy rydz niż nic. Może też bym zarzucił jakąś recenzją ale one różnie mi wychodzą.

31

Spoko. Bardzo chętnie reaktywuję ten serwis. Goro Gondo mnie wychujał. Zrobiłem mu tę stronę i obiecał ją aktualizować. Przestał wchodzić nawet na to forum, a nowych opisów na stronie jak nie było tak nie ma. Zmarnowany mój czas.

Napisz do mnie na maila Marcioss co planowałbyś opisać i jak wszystko byś widział. Najpewniej dam ci uprawnienia do zamieszczania wszystkiego samodzielnie, bez mojej ingerencji.

32 Ostatnio edytowany przez robaczek (2016-03-25 23:34:17)

Wcześniej pisałam, że jak skończę nową stronę, to się pochwalę. No i skończyłam, więc się chwalę. Miałam tego nie robić, ale jak Diego się chwali, to czemu nie ja? :]

Oczywiście dałam linka do forum i jak zwykle wszelkie sugestie mile widziane (co do sugestii odnośnie tła, to poprawiłam to). Kiedy będzie wszystko? Nieprędko. Po prostu muszę te filmy jeszcze raz obejrzeć, bo zwyczajnie ich już nie pamiętam. Oglądałam je dobrych kilka lat temu, a teraz na bieżąco uzupełniam nowości, ale postaram się nadrabiać. Jak ktoś chce coś dorzucić od siebie - super, nie - nie ma sprawy. Inna sprawa jest taka, że większość mi się po prostu myli, bo - co tu dużo ukrywać - znamienita większość z nich to średniaki lub filmy wręcz słabe. Tych dobrych jest naprawdę niedużo.

Recenzji Bloody Parrot pewnie nigdy nie będzie (może poza opisem z jakiegoś filmwebu), bo generalnie nie oglądam horrorów (już obejrzenie Human Lanterns było wyzwaniem), ale reszta na pewno będzie. Nie wiem tylko kiedy, bo jestem zajęta oglądaniem seriali, a to nieco dłuższy romans niż obejrzenie 80-min. filmu.

Co do sugestii... proszę się nie spodziewać czegokolwiek z lat '90, bo tę dekadę uważam za wysoce ogłupiającą i udaję, że w ogóle jej nie było. Jedynym co, według mnie, wynikło z niej dobrego był Water Margin oraz Drunken Master 2 (Ti Lung!) - reszta to dla mnie chłam.

No, to tyle. Z góry dzięki za przeczytanie. :]

PS. Starałam się, by strona poprawnie wyświetlała się na wszystkim (telefony, tablety, monitory, TV), ale jeśli ktoś ma jakieś problemy, śmiało pisać - zbadam sprawę i postaram się poprawić.

http://s16.postimg.org/y6a8485v9/banner.jpg

33

Strona po liftingu wygląda bardzo fajnie, podoba mi się nowa kolorystyka, zauważyłem też kilka nowych tekstów we wstępniaku. Czekam na więcej smile Przyczepiłbym się tylko do tego bambusa w tle, który za bardzo zlewa się z tekstem, dałoby się go rozjaśnić/zmniejszyć kontrast albo zmienić czcionkę?

ps. w pierwszym wersie "co to jest xianxia" jest literówka - wyodrębinił

34 Ostatnio edytowany przez robaczek (2016-04-27 03:15:34)

Dzięki za opinię. A teraz może od myślnika, będzie wygodniej:
- nowych tekstów jest dużo więcej, bo i pojawiło się kilka nowych działów (np. gry). Do starych podochodziło trochę tekstów (nowe filmy i seriale).
- nowe teksty we wstępniaku? Ależ owszem, czemu nie? Prośba spełniona i czuję się wypluta. Trzy dni to pisałam... Movie Town mnie wykończyło (głównie przez brak źródeł). Mam nadzieję, że wszystkim odwiedzającym się spodobają, bo wątpię, by ktoś miał tu pojęcie o np. Hengdian. wink
- przerobiłam stronę i zlikwidowałam "bambusa w tle", teraz w/g mnie jest idealnie, ale wszystkie sugestie jak najbardziej mile widziane. Nie ma nic gorszego niż niezadowolony klient, który za nic nie chce zdradzić powodu owego niezadowolenia.
- literówki poprawione.

I teraz pytanie do wszystkich. Czy tego typu rzeczy kogoś w ogóle interesują i czy jest sens zamieszczać takie ciekawostki (Hengdian, Huangmei, JiangHu itp.)? Bo jeśli wszyscy to już wiedzą, to będzie to jak wożenie drewna do lasu.

PS. walczę z pamięcią podręczną, by nie zapisywała strony. jeśli komuś się nie wyświetla najnowsza wersja - niech odświeża.

http://s16.postimg.org/y6a8485v9/banner.jpg

35

Czy tego typu rzeczy kogoś w ogóle interesują i czy jest sens zamieszczać takie ciekawostki (Hengdian, Huangmei, JiangHu itp.)? Bo jeśli wszyscy to już wiedzą, to będzie to jak wożenie drewna do lasu.

Mi nic to nie mówi więc zamieszczaj wink