226

Odp: Emisje w TV

15.05.17 (poniedziałek) 10:45 - Niania w akcji                                           Filmbox
15.05.17 (poniedziałek) 20:00 - Siedem mieczy                                         Stopkatka
16.05.17 (wtorek)         03:30 - Niania w akcji                                           Filmbox
17.05.17 (środa)           01:45 - Ostatni samuraj                                        TNT
17.05.17 (środa)           17:20 - Godziny szczytu 3                                     TNT
19.05.17 (piątek)          02:00 - Niania w akcji                                           Filmbox
19.05.17 (piątek)          20:00 - Medalion                                                   TV 4
20.05.17 (sobota)         09:10 - Godziny szczytu                                         TNT
25.05.17 (czwartek)     22:35 - Godziny szczytu 2                                      TVN
26.05.17 (piątek)         04:35 - Niania w akcji                                            Filmbox
26.05.17 (piątek)         20:10 - Szanghaj                                                   Ale kino
26.05.17 (piątek)         21:00 - Przyjemniaczek                                          TVN Fabuła
26.05.17 (piątek)         21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
27.05.17 (sobota)        18:40 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
27.05.17 (sobota)        18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
27.05.17 (sobota)        21:00 - Zabójcza broń 4                                          TNT
27.05.17 (sobota)        23:15 - Dotyk grzechu                                            TVP Kultura
28.05.17 (niedziela)     00:55 - Godziny szczytu 2                                       TVN

227

Odp: Emisje w TV

28.05.17 (niedziela)      15:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
29.05.17 (poniedziałek) 22:20 - Zabójca                                                      Polsat
30.05.17 (wtorek)         21:30 - Godziny szczytu 3                                      TVN
30.05.17 (wtorek)         23:00 - Zabójcza broń 4                                         TNT
31.05.17 (środa)           00:05 - Kung-fu szał                                              Polsat
31.05.17 (środa)           08:05 - CJ 7                                                          Paramount
01.06.17 (czwartek)      21:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
01.06.17 (czwartek)      23:00 - 14 ostrzy                                                   TV 6
01.06.17 (czwartek)      23:05 - Przyjemniaczek                                          TVN Fabuła
02.06.17 (piątek)          11:15 - CJ 7                                                           Paramount
02.06.17 (piątek)          13:15 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
02.06.17 (piątek)          14:45 - Taniec smoka                                             Polsat Film
03.06.17 (sobota)         15:50 - CJ 7                                                           Paramount
03.06.17 (sobota)         23:00 - Ip Man: Ostatnia walka                               TV 4
04.06.17 (niedziela)      12:00 - Niania w akcji                                             Filmbox
04.06.17 (niedziela)      12:45 - W 80 dni dookoła świata                             Polsat
04.06.17 (niedziela)      21:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              Universal
05.06.17 (poniedziałek) 15:55 - Godziny szczytu                                         TNT
05.06.17 (poniedziałek) 23:40 - Pierwsze uderzenie                                     TNT

228

Odp: Emisje w TV

09.06.17 (piątek)          23:00 - Współczesny gladiator 2                              CBS Action
10.06.17 (sobota)         16:05 - Zawieście czerwone latarnie                        TVP Kultura
10.06.17 (niedziela)      21:55 - Krwawy sport                                              Paramount
11.06.17 (niedziela)      09:00 - Mulan                                                         TV 4
11.06.17 (niedziela)      14:15 - Godziny szczytu                                          TNT
11.06.17 (niedziela)      23:00 - Pocałunek smoka                                        Filmbox
13.06.17 (wtorek)         00:01 - Czarny węgiel, kruchy lód                           Ale kino
13.06.17 (wtorek)         00:55 - Krwawy sport                                             Paramount
14.06.17 (środa)           00:55 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy               Polsat
14.06.17 (środa)           20:00 - Niania w akcji                                             Stopklatka
15.06.17 (czwartek)      23:15 - Kickboxer                                                   TVP 2
16.06.17 (piątek)          00:25 - Niania w akcji                                             Stopklatka
16.06.17 (piątek)          00:30 - Zabójcza broń 4                                          TNT
16.06.17 (piątek)          20:00 - Błąd w obliczeniach                                     Tele 5
17.06.17 (sobota)         11:50 - Błąd w obliczeniach                                     Tele 5
17.06.17 (sobota)         17:30 - Godziny szczytu 3                                       TNT
18.06.17 (niedziela)      16:05 - Niania w akcji                                             Stopklatka
18.06.17 (niedziela)      22:15 - Kickboxer                                                   TVP 2
18.06.17 (niedziela)      23:00 - Yamato                                                      TV 4

229

Odp: Emisje w TV

20.06.17 (wtorek)         21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
20.06.17 (wtorek)         23:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
21.06.17 (środa)           12:35 - Godziny szczytu 3                                       TNT
21.06.17 (środa)           21:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
24.06.17 (sobota)         22:10 - Szanghaj                                                    Ale kino
25.06.17 (niedziela)      03:40 - Niania w akcji                                             Filmbox
25.06.17 (niedziela)      16:15 - Niania w akcji                                             Filmbox
26.06.17 (poniedziałek) 00:10 - Ostatni samuraj                                         TNT
27.06.17 (wtorek)        22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka               Universal
27.06.17 (wtorek)        23:15 - Wejście smoka                                            TNT
01.07.17 (sobota)         01:30 - Wejście smoka                                           TNT
01.07.17 (sobota)         10:45 - Zakazane królestwo                                    Polsat