226

Odp: Emisje w TV

15.05.17 (poniedziałek) 10:45 - Niania w akcji                                           Filmbox
15.05.17 (poniedziałek) 20:00 - Siedem mieczy                                         Stopkatka
16.05.17 (wtorek)         03:30 - Niania w akcji                                           Filmbox
17.05.17 (środa)           01:45 - Ostatni samuraj                                        TNT
17.05.17 (środa)           17:20 - Godziny szczytu 3                                     TNT
19.05.17 (piątek)          02:00 - Niania w akcji                                           Filmbox
19.05.17 (piątek)          20:00 - Medalion                                                   TV 4
20.05.17 (sobota)         09:10 - Godziny szczytu                                         TNT
25.05.17 (czwartek)     22:35 - Godziny szczytu 2                                      TVN
26.05.17 (piątek)         04:35 - Niania w akcji                                            Filmbox
26.05.17 (piątek)         20:10 - Szanghaj                                                   Ale kino
26.05.17 (piątek)         21:00 - Przyjemniaczek                                          TVN Fabuła
26.05.17 (piątek)         21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
27.05.17 (sobota)        18:40 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
27.05.17 (sobota)        18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                 CBS Europa
27.05.17 (sobota)        21:00 - Zabójcza broń 4                                          TNT
27.05.17 (sobota)        23:15 - Dotyk grzechu                                            TVP Kultura
28.05.17 (niedziela)     00:55 - Godziny szczytu 2                                       TVN

227

Odp: Emisje w TV

28.05.17 (niedziela)      15:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
29.05.17 (poniedziałek) 22:20 - Zabójca                                                      Polsat
30.05.17 (wtorek)         21:30 - Godziny szczytu 3                                      TVN
30.05.17 (wtorek)         23:00 - Zabójcza broń 4                                         TNT
31.05.17 (środa)           00:05 - Kung-fu szał                                              Polsat
31.05.17 (środa)           08:05 - CJ 7                                                          Paramount
01.06.17 (czwartek)      21:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
01.06.17 (czwartek)      23:00 - 14 ostrzy                                                   TV 6
01.06.17 (czwartek)      23:05 - Przyjemniaczek                                          TVN Fabuła
02.06.17 (piątek)          11:15 - CJ 7                                                           Paramount
02.06.17 (piątek)          13:15 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                CBS Europa
02.06.17 (piątek)          14:45 - Taniec smoka                                             Polsat Film
03.06.17 (sobota)         15:50 - CJ 7                                                           Paramount
03.06.17 (sobota)         23:00 - Ip Man: Ostatnia walka                               TV 4
04.06.17 (niedziela)      12:00 - Niania w akcji                                             Filmbox
04.06.17 (niedziela)      12:45 - W 80 dni dookoła świata                             Polsat
04.06.17 (niedziela)      21:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              Universal
05.06.17 (poniedziałek) 15:55 - Godziny szczytu                                         TNT
05.06.17 (poniedziałek) 23:40 - Pierwsze uderzenie                                     TNT

228

Odp: Emisje w TV

09.06.17 (piątek)          23:00 - Współczesny gladiator 2                              CBS Action
10.06.17 (sobota)         16:05 - Zawieście czerwone latarnie                        TVP Kultura
10.06.17 (niedziela)      21:55 - Krwawy sport                                              Paramount
11.06.17 (niedziela)      09:00 - Mulan                                                         TV 4
11.06.17 (niedziela)      14:15 - Godziny szczytu                                          TNT
11.06.17 (niedziela)      23:00 - Pocałunek smoka                                        Filmbox
13.06.17 (wtorek)         00:01 - Czarny węgiel, kruchy lód                           Ale kino
13.06.17 (wtorek)         00:55 - Krwawy sport                                             Paramount
14.06.17 (środa)           00:55 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy               Polsat
14.06.17 (środa)           20:00 - Niania w akcji                                             Stopklatka
15.06.17 (czwartek)      23:15 - Kickboxer                                                   TVP 2
16.06.17 (piątek)          00:25 - Niania w akcji                                             Stopklatka
16.06.17 (piątek)          00:30 - Zabójcza broń 4                                          TNT
16.06.17 (piątek)          20:00 - Błąd w obliczeniach                                     Tele 5
17.06.17 (sobota)         11:50 - Błąd w obliczeniach                                     Tele 5
17.06.17 (sobota)         17:30 - Godziny szczytu 3                                       TNT
18.06.17 (niedziela)      16:05 - Niania w akcji                                             Stopklatka
18.06.17 (niedziela)      22:15 - Kickboxer                                                   TVP 2
18.06.17 (niedziela)      23:00 - Yamato                                                      TV 4

229

Odp: Emisje w TV

20.06.17 (wtorek)         21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
20.06.17 (wtorek)         23:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
21.06.17 (środa)           12:35 - Godziny szczytu 3                                       TNT
21.06.17 (środa)           21:00 - Taniec smoka                                             Polsat Romans
24.06.17 (sobota)         22:10 - Szanghaj                                                    Ale kino
25.06.17 (niedziela)      03:40 - Niania w akcji                                             Filmbox
25.06.17 (niedziela)      16:15 - Niania w akcji                                             Filmbox
26.06.17 (poniedziałek) 00:10 - Ostatni samuraj                                         TNT
27.06.17 (wtorek)        22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka               Universal
27.06.17 (wtorek)        23:15 - Wejście smoka                                            TNT
01.07.17 (sobota)         01:30 - Wejście smoka                                           TNT
01.07.17 (sobota)         10:45 - Zakazane królestwo                                    Polsat

230

Odp: Emisje w TV

02.07.17 (niedziela)      22:40 - Komando smoka                                         Polsat 2
03.07.17 (poniedziałek) 23:05 - Krwawy sport                                             Paramount
07.07.17 (piątek)          01:40 - Krwawy sport                                             Paramount
07.07.17 (piątek)          18:15 - CJ 7                                                          Paramount
07.07.17 (piątek)          22:15 - Wygnani                                                    Ale kino
08.07.17 (sobota)         00:20 - Wejście smoka                                           TNT
09.07.17 (niedziela)      14:00 - CJ 7                                                           Paramount
09.07.17 (niedziela)      18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                  CBS Europa
10.07.17 (poniedziałek) 08:55 - CJ 7                                                           Paramount
11.07.17 (wtorek)         16:15 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                  CBS Europa
12.07.17 (środa)           23:00 - Prawdziwa legenda                                     Filmbox
13.07.17 (czwartek)      21:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                  CBS Europa
14.07.17 (piątek)          00:15 - Ninja zabójca                                              TVN

231

Odp: Emisje w TV

Dziś (9.07.2017) o 13:40 na TV 4 japoński film Samurajowie nieba (na dvd wydany pod tytułem Kamikaze).

232 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2017-07-27 23:33:09)

Odp: Emisje w TV

15.07.17 (sobota)         13:50 - Szogun (1/12)                                             CBS  Europa
15.07.17 (sobota)         14:50 - Szogun (2/12)                                             CBS  Europa
15.07.17 (sobota)         15:55 - Szogun (3/12)                                             CBS  Europa
15.07.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                AXN
16.07.17 (niedziela)      13:40 - Godziny szczytu 3                                        TNT
16.07.17 (niedziela)      14:25 - Szogun (4/12)                                             CBS  Europa
16.07.17 (niedziela)      15:25 - Szogun (5/12)                                             CBS  Europa
16.07.17 (niedziela)      16:30 - Szogun (6/12)                                             CBS  Europa
16.07.17 (niedziela)      21:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                AXN
17.07.17 (poniedziałek) 01:35 - Niania w akcji                                              Filmbox
17.07.17 (poniedziałek) 23:00 - Dotyk grzechu                                             TVP Kultura
18.07.17 (wtorek)         14:45 - Niania w akcji                                              Filmbox
20.07.17 (czwartek)      02:55 - Krwawy sport                                              Paramount
20.07.17 (czwartek)      23:00 - Bruce Lee - to ja                                          PLANETE+
21.07.17 (piątek)          22:45 - Krwawy sport                                              Paramount
22.07.17 (sobota)         00:10 - Szanghaj                                                     Ale kino
22.07.17 (sobota)         01:20 - Pocałunek smoka                                         Filmbox
22.07.17 (sobota)         14:15 - Szogun (7/12)                                             CBS  Europa
22.07.17 (sobota)         15:20 - Szogun (8/12)                                             CBS  Europa
22.07.17 (sobota)         16:20 - Szogun (9/12)                                             CBS  Europa
22.07.17 (sobota)         23:00 - Bruce Lee - to ja                                          PLANETE+
23.07.17 (niedziela)      14:10 - Szogun (10/12)                                           CBS  Europa
23.07.17 (niedziela)      15:15 - Szogun (11/12)                                           CBS  Europa
23.07.17 (niedziela)      16:15 - Szogun (12/12)                                           CBS  Europa
23.07.17 (niedziela)      21:00 - Zabójcza broń 4                                           TNT
26.07.17 (środa)           15:15 - Godziny szczytu                                           TNT
26.07.17 (środa)           21:00 - Street Fighter: Legenda Chun-Li                    TV 4

233

Odp: Emisje w TV

28.07.17 (piątek)          21:00 - Ostatni samuraj                                           TNT
28.07.17 (piątek)          23:05 - Niezniszczalni                                               Polsat Film
29.07.17 (sobota)         20:30 - Komando smoka                                           Super Polsat
29.07.17 (sobota)         21:00 - Niezniszczalni                                               Polsat Film
30.07.17 (niedziela)      16:15 - Niania w akcji                                               Filmbox
30.07.17 (niedziela)      21:00 - Pocałunek smoka                                          Filmbox
31.07.17 (poniedziałek) 09:15 - Godziny szczytu                                            TNT
31.07.17 (poniedziałek) 20:00 - 1911                                                            Stopklatka
31.07.17 (poniedziałek) 21:00 - Pierwsze uderzenie                                        TVN Fabuła
31.07.17 (poniedziałek) 22:20 - Kwiaty wojny                                                Ale kino
01.08.17 (wtorek)         00:40 - Ostatni samuraj                                            TNT
01.08.17 (wtorek)         20:55 - Romeo musi umrzeć                                      TVN
02.08.17 (środa)           20:00 - Prawdziwa legenda                                        Stopklatka
02.08.17 (środa)           23:25 - Pierwsze uderzenie                                        TVN Fabuła
04.08.17 (piątek)          20:10 - Szanghaj                                                      Ale kino
04.08.17 (piątek)          23:10 - Karate Kid                                                    Polsat
04.08.17 (piątek)          23:20 - Niezniszczalni 2                                             Polsat Film
05.08.17 (sobota)         10:45 - Karate Kid                                                     Polsat
05.08.17 (sobota)         21:00 - Niezniszczalni 2                                             Polsat Film
06.08.17 (niedziela)      20:00 - Ostatni samuraj                                            TVN
06.08.17 (niedziela)      23:20 - Wejście smoka                                              TNT
07.08.17 (poniedziałek) 22:55 - 14 ostrzy                                                      TV 6
08.08.17 (poniedziałek) 21:50 - Krwawy sport                                                Paramount
08.08.17 (wtorek)         22:55 - Ostatnia strzała                                             TV 6
09.08.17 (środa)           20:00 - Draka w Bronksie                                          Stopklatka

234

Odp: Emisje w TV

Jeśli kiedyś stworzą muzeum Polskiego internetu, to ten wątek dostanie zaszczytne miejsce smile

235

Odp: Emisje w TV

Przez 5 lat 43 tysiące wyświetleń w tym wątku. Trochę się tego zebrało. W ogóle niedawno strona obchodziła 5 urodziny, całkiem ładny jubileusz, a tu cisza. Na 10-lecie trzeba zaprosić Jackie Chana do Polski. smile

236

Odp: Emisje w TV

11.08.17 (piątek)          00:50 - Krwawy sport                                               Paramount
11.08.17 (piątek)          23:25 - Niezniszczalni 3                                            Polsat Film
12.08.17 (sobota)         00:10 - Incydent                                                       Polsat
12.08.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
12.08.17 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                            Filmbox
12.08.17 (sobota)         21:00 - Niezniszczalni 3                                             Polsat Film
13.08.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
14.08.17 (poniedziałek) 14:05 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
14.08.17 (poniedziałek) 20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  Puls
15.08.17 (wtorek)         15:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  Puls
15.08.17 (wtorek)         18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
15.08.17 (wtorek)         22:25 - Draka w Bronksie                                          Stopklatka
16.08.17 (środa)           20:10 - Wygnani                                                       Ale kino
16.08.17 (środa)           21:20 - Zawieście czerwone latarnie                           TVP Kultura
16.08.17 (środa)           23:20 - Zabójcza broń 4                                            TNT
17.08.17 (czwartek)      02:20 - Zawieście czerwone latarnie                           TVP Kultura
17.08.17 (czwartek)      22:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                    CBS Europa
18.08.17 (piątek)          01:00 - Krwawy sport                                               Paramount
18.08.17 (piątek)          21:00 - Zabójcza broń 4                                            TNT
19.08.17 (sobota)         10:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                    CBS Europa
19.08.17 (sobota)         22:40 - Krwawy sport                                                Paramount
20.08.17 (niedziela)      00:35 - Kowboj z Szanghaju                                       TVP 2
20.08.17 (niedziela)      20:05 - Kowboj z Szanghaju                                       TVP 2
20.08.17 (niedziela)      22:20 - Ip Man: Ostatnia walka                                   TV 4
20.08.17 (niedziela)      23:20 - Zabójcza broń 4                                             TNT
21.08.17 (poniedziałek) 18:55 - Szogun (1/12)                                               CBS Europa
21.08.17 (poniedziałek) 19:55 - Szogun (2/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         07:20 - Szogun (1/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         08:20 - Szogun (2/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         18:55 - Szogun (3/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         20:00 - Szogun (4/12)                                               CBS Europa

237

Odp: Emisje w TV

23.08.17 (środa)           06:35 - Szogun (3/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           07:40 - Szogun (4/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           18:55 - Szogun (5/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           20:00 - Szogun (6/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           20:00 - Niania w akcji                                                Stopklatka
23.08.17 (środa)           21:00 - Godziny szczytu                                             TNT
23.08.17 (środa)           23:00 - Godziny szczytu 3                                          TNT
23.08.17 (środa)           23:25 - Ip Man: Ostatnia walka                                   TV 6
24.08.17 (czwartek)      06:30 - Szogun (5/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      07:35 - Szogun (6/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      18:55 - Szogun (7/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      20:00 - Szogun (8/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      22:10 - Niania w akcji                                                Stopklatka
25.08.17 (piątek)          01:40 - Zabójcza broń 4                                             TNT
25.08.17 (piątek)          07:30 - Szogun (7/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          08:35 - Szogun (8/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          18:55 - Szogun (9/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          19:55 - Szogun (10/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         07:30 - Szogun (9/12)                                               CBS Europa
26.08.17 (sobota)         08:30 - Szogun (10/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         18:10 - Karate Kid                                                     Polsat Film
26.08.17 (sobota)         18:55 - Szogun (11/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         19:55 - Szogun (12/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      06:20 - Szogun (11/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      07:20 - Szogun (12/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      12:30 - Przysięga                                                      TV 4
27.08.17 (niedziela)      15:55 - Karate Kid                                                     Polsat Film
27.08.17 (niedziela)      18:05 - Godziny szczytu                                             TNT
27.08.17 (niedziela)      22:00 - Władcy wojny                                                TVP 2
27.08.17 (niedziela)      23:00 - Ostatni samuraj                                             TNT
28.08.17 (poniedziałek) 17:20 - Godziny szczytu 3                                          TNT
29.08.17 (wtorek)         00:50 - Władcy wojny                                                TVP 2
29.08.17 (wtorek)         22:55 - Yamato                                                         TV 6
30.08.17 (środa)           20:00 - Siedem mieczy                                              Stopklatka
01.09.17 (piątek)          00:10 - Czarny węgiel, kruchy lód                               Ale kino
01.09.17 (piątek)          20:10 - Kwiaty wojny                                                 Ale kino
02.09.17 (sobota)         01:05 - Ostatni samuraj                                             TNT
03.08.17 (niedziela)      14:10 - Błąd w obliczeniach                                        Tele 5
03.08.17 (niedziela)      17:25 - Niania w akcji                                                Stopklatka
03.08.17 (niedziela)      21:00 - Wojna imperiów                                             Filmbox

238

Odp: Emisje w TV

08.09.17 (piątek)          23:05 - Wejście smoka                                              TNT
10.09.17 (niedziela)      23:35 - Smoking                                                       TVN Fabuła
11.09.17 (poniedziałek) 17:20 - Godziny szczytu 3                                          TNT
11.09.17 (poniedziałek) 23:20 - Kung-fu szał                                                  Polsat Film
12.09.17 (wtorek)         21:00 - Kung-fu szał                                                  Polsat Film
15.09.17 (piątek)          00:55 - Wejście smoka                                              TNT
15.09.17 (piątek)          12:30 - Godziny szczytu 3                                          TNT
16.09.17 (sobota)         16:40 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
16.09.17 (sobota)         20:05 - Nasza niania jest agentem                              TVP 2
16.09.17 (sobota)         20:10 - Szanghaj                                                       Ale kino
16.09.17 (sobota)         21:00 - Od kołyski aż po grób                                     TVN Fabuła
17.09.17 (niedziela)      12:55 - Karate Kid                                                     Polsat Film
17.09.17 (niedziela)      16:20 - Nasza niania jest agentem                              TVP 2
18.09.17 (poniedziałek) 11:50 - Karate Kid                                                     Polsat Film
19.09.17 (wtorek)         11:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
19.09.17 (wtorek)         21:00 - Krwawy sport                                                TVN Fabuła
21.09.17 (czwartek)      23:15 - Od kołyski aż po grób                                     TVN Fabuła

239

Odp: Emisje w TV

22.09.17 (piątek)          15:05 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
22.09.17 (piątek)          20:25 - Wszyscy albo nikt                                          TVP Kultura
22.09.17 (piątek)          23:00 - Zabójczy układ                                              TV 6
23.09.17 (sobota)         01:50 - Żyje się tylko dwa razy                                   TVP 1
23.09.17 (sobota)         03:05 - Wszyscy albo nikt                                          TVP Kultura
23.09.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
23.09.17 (sobota)         21:05 - Zabójcza broń 4                                            TVN 7
23.09.17 (sobota)         23:10 - Krwawy sport                                                TVN Fabuła
24.09.17 (niedziela)      16:10 - Po burzy                                                       Ale kino
24.09.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
25.09.17 (poniedziałek) 21:50 - Żyje się tylko dwa razy                                   TVP 1
26.09.17 (wtorek)         19:15 - Medalion                                                       CBS Europa
26.09.17 (wtorek)         23:00 - Zabójcze trio                                                 TV 6
27.09.17 (środa)           17:10 - Godziny szczytu                                            TNT
27.09.17 (środa)           21:00 - Godzilla (2014)                                             TVN Fabuła
27.09.17 (środa)           21:00 - Zabójczy układ                                              TV 4
27.09.17 (środa)           23:40 - Zabójcza broń 4                                            TNT
28.09.17 (czwartek)      11:10 - Medalion                                                       CBS Europa
29.09.17 (piątek)          21:00 - Ostatni samuraj                                            TNT
29.09.17 (piątek)          21:00 - Wejście smoka                                              TVN Fabuła
29.09.17 (piątek)          22:50 - Zabójcza broń 4                                            TVN 7
30.09.17 (sobota)         14:00 - Po burzy                                                       Ale kino
30.09.17 (sobota)         18:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
30.09.17 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                            Kino TV
30.09.17 (sobota)         23:25 - Wejście smoka                                              TVN Fabuła
01.10.17 (niedziela)      00:15 - Kung-fu szał                                                  Polsat
01.10.17 (niedziela)      08:40 - Mulan                                                           TV 4
01.10.17 (niedziela)      11:10 - Rycerze z Szanghaju                                      Polsat
01.10.17 (niedziela)      12:35 - Godziny szczytu                                             TNT
02.10.17 (poniedziałek) 15:30 - Medalion                                                       CBS Europa
02.10.17 (poniedziałek) 23:20 - Godzilla (2014)                                              TVN Fabuła
03.10.17 (wtorek)         01:00 - Niezniszczalni                                                Polsat
03.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni                                                Polsat
04.10.17 (środa)           13:30 - Po burzy                                                       Ale kino
05.10.17 (czwartek)      00:10 - Ostatni samuraj                                             TNT

Bonus:
22.09.17 (piątek)          20:20 - Wstęp do filmu Wszyscy albo nikt                    TVP Kultura
23.09.17 (sobota)         03:00 - Wstęp do filmu Wszyscy albo nikt                    TVP Kultura

Stacja Filmbox zmieniła nazwę na Kino TV.

240

Odp: Emisje w TV

05.10.17 (czwartek)      09:50 - Niania w akcji                                                Kino TV
06.10.17 (piątek)          13:50 - Karate Kid                                                     Polsat Film
08.10.17 (niedziela)      13:10 - Niania w akcji                                                Kino TV
08.10.17 (niedziela)      13:50 - CJ 7                                                              Paramount
08.10.17 (niedziela)      14:40 - Mit                                                                TV 4
08.10.17 (niedziela)      23:00 - Braterstwo broni                                            TV 4
10.10.17 (wtorek)         01:10 - Niezniszczalni 2                                             Polsat
10.10.17 (wtorek)         18:00 - CJ 7                                                             Paramount
10.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni 2                                             Polsat
11.10.17 (środa)           08:25 - CJ 7                                                             Paramount
12.10.17 (czwartek)      16:50 - Godziny szczytu                                             TNT
13.10.17 (piątek)          23:50 - Prawdziwa legenda                                        Stopklatka
14.10.17 (sobota)         19:10 - Godziny szczytu 3                                          TNT
14.10.17 (sobota)         22:45 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2
15.10.17 (niedziela)      00:01 - Raid 2                                                           TV 4
15.10.17 (niedziela)      20:45 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2
17.10.17 (wtorek)         01:00 - Niezniszczalni 3                                             Polsat
17.10.17 (wtorek)         19:10 - Godziny szczytu                                             TNT
17.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni 3                                             Polsat
18.10.17 (środa)           02:30 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2

241

Odp: Emisje w TV

18.10.17 (środa)           02:30 - Prawdziwa legenda                                       Stopklatka
19.10.17 (czwartek)      00:25 - Ostatni samuraj                                           TNT
19.10.17 (czwartek)      21:00 - Wejście smoka                                             TNT
19.10.17 (czwartek)      23:05 - Smok: historia Bruce'a Lee                            TNT
19.10.17 (czwartek)      23:40 - Koruptor                                                      TVP 2
20.10.17 (piątek)          19:10 - Godziny szczytu 3                                         TNT
20.10.17 (piątek)          20:25 - Jak ojciec i syn                                             TVP Kultura
20.10.17 (piątek)          21:00 - Wojna imperiów                                            Kino TV
20.10.17 (piątek)          22:55 - Raid 2                                                          TV 6
21.10.17 (sobota)         00:55 - Incydent                                                       Polsat
21.10.17 (sobota)         01:10 - Koruptor                                                       TVP 2
21.10.17 (sobota)         03:25 - Jak ojciec i syn                                              TVP Kultura
21.10.17 (sobota)         09:00 - Karate Kid                                                     Polsat Film
22.10.17 (niedziela)      12:25 - Karate Kid                                                     Polsat Film
22.10.17 (niedziela)      14:40 - Medalion                                                       CBS Europa
22.10.17 (niedziela)      20:00 - Ostatni samuraj                                             TVN 7
22.10.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
23.10.17 (poniedziałek) 23:40 - Taniec smoka                                                Polsat Film
24.10.17 (wtorek)         11:20 - Medalion                                                       CBS Europa
24.10.17 (wtorek)         16:25 - Taniec smoka                                                Polsat Film
26.10.17 (czwartek)      01:30 - Prawdziwa legenda                                        Kino TV
27.10.17 (piątek)          00:10 - Przyjemniaczek                                             Puls
27.10.17 (piątek)          00:10 - Szanghaj                                                      Ale kino
27.10.17 (piątek)          20:00 - Godzilla (2014)                                             TVN
28.10.17 (sobota)         14:10 - Niania w akcji                                                Kino TV
28.10.17 (sobota)         20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
28.10.17 (sobota)         21:00 - Zabójcza broń 4                                            TNT
28.10.17 (sobota)         23:25 - Ostatni samuraj                                            TVN 7
29.10.17 (niedziela)      00:05 - Przyjemniaczek                                             Puls
29.10.17 (niedziela)      12:35 - Niania w akcji                                                Stopklatka
29.10.17 (niedziela)      17:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
29.10.17 (niedziela)      23:50 - Godzilla (2014)                                              TVN
30.10.17 (poniedziałek) 23:00 - Prawdziwa legenda                                        Stopklatka

Film Koruptor emitowany jest pod tytułem W szponach korupcji.