226

Odp: Emisje w TV

11.08.17 (piątek)          00:50 - Krwawy sport                                               Paramount
11.08.17 (piątek)          23:25 - Niezniszczalni 3                                            Polsat Film
12.08.17 (sobota)         00:10 - Incydent                                                       Polsat
12.08.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
12.08.17 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                            Filmbox
12.08.17 (sobota)         21:00 - Niezniszczalni 3                                             Polsat Film
13.08.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
14.08.17 (poniedziałek) 14:05 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
14.08.17 (poniedziałek) 20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  Puls
15.08.17 (wtorek)         15:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  Puls
15.08.17 (wtorek)         18:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
15.08.17 (wtorek)         22:25 - Draka w Bronksie                                          Stopklatka
16.08.17 (środa)           20:10 - Wygnani                                                       Ale kino
16.08.17 (środa)           21:20 - Zawieście czerwone latarnie                           TVP Kultura
16.08.17 (środa)           23:20 - Zabójcza broń 4                                            TNT
17.08.17 (czwartek)      02:20 - Zawieście czerwone latarnie                           TVP Kultura
17.08.17 (czwartek)      22:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                    CBS Europa
18.08.17 (piątek)          01:00 - Krwawy sport                                               Paramount
18.08.17 (piątek)          21:00 - Zabójcza broń 4                                            TNT
19.08.17 (sobota)         10:45 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                    CBS Europa
19.08.17 (sobota)         22:40 - Krwawy sport                                                Paramount
20.08.17 (niedziela)      00:35 - Kowboj z Szanghaju                                       TVP 2
20.08.17 (niedziela)      20:05 - Kowboj z Szanghaju                                       TVP 2
20.08.17 (niedziela)      22:20 - Ip Man: Ostatnia walka                                   TV 4
20.08.17 (niedziela)      23:20 - Zabójcza broń 4                                             TNT
21.08.17 (poniedziałek) 18:55 - Szogun (1/12)                                               CBS Europa
21.08.17 (poniedziałek) 19:55 - Szogun (2/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         07:20 - Szogun (1/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         08:20 - Szogun (2/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         18:55 - Szogun (3/12)                                               CBS Europa
22.08.17 (wtorek)         20:00 - Szogun (4/12)                                               CBS Europa

227

Odp: Emisje w TV

23.08.17 (środa)           06:35 - Szogun (3/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           07:40 - Szogun (4/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           18:55 - Szogun (5/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           20:00 - Szogun (6/12)                                               CBS Europa
23.08.17 (środa)           20:00 - Niania w akcji                                                Stopklatka
23.08.17 (środa)           21:00 - Godziny szczytu                                             TNT
23.08.17 (środa)           23:00 - Godziny szczytu 3                                          TNT
23.08.17 (środa)           23:25 - Ip Man: Ostatnia walka                                   TV 6
24.08.17 (czwartek)      06:30 - Szogun (5/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      07:35 - Szogun (6/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      18:55 - Szogun (7/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      20:00 - Szogun (8/12)                                               CBS Europa
24.08.17 (czwartek)      22:10 - Niania w akcji                                                Stopklatka
25.08.17 (piątek)          01:40 - Zabójcza broń 4                                             TNT
25.08.17 (piątek)          07:30 - Szogun (7/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          08:35 - Szogun (8/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          18:55 - Szogun (9/12)                                               CBS Europa
25.08.17 (piątek)          19:55 - Szogun (10/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         07:30 - Szogun (9/12)                                               CBS Europa
26.08.17 (sobota)         08:30 - Szogun (10/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         18:10 - Karate Kid                                                     Polsat Film
26.08.17 (sobota)         18:55 - Szogun (11/12)                                             CBS Europa
26.08.17 (sobota)         19:55 - Szogun (12/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      06:20 - Szogun (11/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      07:20 - Szogun (12/12)                                             CBS Europa
27.08.17 (niedziela)      12:30 - Przysięga                                                      TV 4
27.08.17 (niedziela)      15:55 - Karate Kid                                                     Polsat Film
27.08.17 (niedziela)      18:05 - Godziny szczytu                                             TNT
27.08.17 (niedziela)      22:00 - Władcy wojny                                                TVP 2
27.08.17 (niedziela)      23:00 - Ostatni samuraj                                             TNT
28.08.17 (poniedziałek) 17:20 - Godziny szczytu 3                                          TNT
29.08.17 (wtorek)         00:50 - Władcy wojny                                                TVP 2
29.08.17 (wtorek)         22:55 - Yamato                                                         TV 6
30.08.17 (środa)           20:00 - Siedem mieczy                                              Stopklatka
01.09.17 (piątek)          00:10 - Czarny węgiel, kruchy lód                               Ale kino
01.09.17 (piątek)          20:10 - Kwiaty wojny                                                 Ale kino
02.09.17 (sobota)         01:05 - Ostatni samuraj                                             TNT
03.08.17 (niedziela)      14:10 - Błąd w obliczeniach                                        Tele 5
03.08.17 (niedziela)      17:25 - Niania w akcji                                                Stopklatka
03.08.17 (niedziela)      21:00 - Wojna imperiów                                             Filmbox

228

Odp: Emisje w TV

08.09.17 (piątek)          23:05 - Wejście smoka                                              TNT
10.09.17 (niedziela)      23:35 - Smoking                                                       TVN Fabuła
11.09.17 (poniedziałek) 17:20 - Godziny szczytu 3                                          TNT
11.09.17 (poniedziałek) 23:20 - Kung-fu szał                                                  Polsat Film
12.09.17 (wtorek)         21:00 - Kung-fu szał                                                  Polsat Film
15.09.17 (piątek)          00:55 - Wejście smoka                                              TNT
15.09.17 (piątek)          12:30 - Godziny szczytu 3                                          TNT
16.09.17 (sobota)         16:40 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
16.09.17 (sobota)         20:05 - Nasza niania jest agentem                              TVP 2
16.09.17 (sobota)         20:10 - Szanghaj                                                       Ale kino
16.09.17 (sobota)         21:00 - Od kołyski aż po grób                                     TVN Fabuła
17.09.17 (niedziela)      12:55 - Karate Kid                                                     Polsat Film
17.09.17 (niedziela)      16:20 - Nasza niania jest agentem                              TVP 2
18.09.17 (poniedziałek) 11:50 - Karate Kid                                                     Polsat Film
19.09.17 (wtorek)         11:50 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
19.09.17 (wtorek)         21:00 - Krwawy sport                                                TVN Fabuła
21.09.17 (czwartek)      23:15 - Od kołyski aż po grób                                     TVN Fabuła

229

Odp: Emisje w TV

22.09.17 (piątek)          15:05 - Przyczajony tygrys, ukryty smok                     CBS Europa
22.09.17 (piątek)          20:25 - Wszyscy albo nikt                                          TVP Kultura
22.09.17 (piątek)          23:00 - Zabójczy układ                                              TV 6
23.09.17 (sobota)         01:50 - Żyje się tylko dwa razy                                   TVP 1
23.09.17 (sobota)         03:05 - Wszyscy albo nikt                                          TVP Kultura
23.09.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
23.09.17 (sobota)         21:05 - Zabójcza broń 4                                            TVN 7
23.09.17 (sobota)         23:10 - Krwawy sport                                                TVN Fabuła
24.09.17 (niedziela)      16:10 - Po burzy                                                       Ale kino
24.09.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
25.09.17 (poniedziałek) 21:50 - Żyje się tylko dwa razy                                   TVP 1
26.09.17 (wtorek)         19:15 - Medalion                                                       CBS Europa
26.09.17 (wtorek)         23:00 - Zabójcze trio                                                 TV 6
27.09.17 (środa)           17:10 - Godziny szczytu                                            TNT
27.09.17 (środa)           21:00 - Godzilla (2014)                                             TVN Fabuła
27.09.17 (środa)           21:00 - Zabójczy układ                                              TV 4
27.09.17 (środa)           23:40 - Zabójcza broń 4                                            TNT
28.09.17 (czwartek)      11:10 - Medalion                                                       CBS Europa
29.09.17 (piątek)          21:00 - Ostatni samuraj                                            TNT
29.09.17 (piątek)          21:00 - Wejście smoka                                              TVN Fabuła
29.09.17 (piątek)          22:50 - Zabójcza broń 4                                            TVN 7
30.09.17 (sobota)         14:00 - Po burzy                                                       Ale kino
30.09.17 (sobota)         18:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
30.09.17 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                            Kino TV
30.09.17 (sobota)         23:25 - Wejście smoka                                              TVN Fabuła
01.10.17 (niedziela)      00:15 - Kung-fu szał                                                  Polsat
01.10.17 (niedziela)      08:40 - Mulan                                                           TV 4
01.10.17 (niedziela)      11:10 - Rycerze z Szanghaju                                      Polsat
01.10.17 (niedziela)      12:35 - Godziny szczytu                                             TNT
02.10.17 (poniedziałek) 15:30 - Medalion                                                       CBS Europa
02.10.17 (poniedziałek) 23:20 - Godzilla (2014)                                              TVN Fabuła
03.10.17 (wtorek)         01:00 - Niezniszczalni                                                Polsat
03.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni                                                Polsat
04.10.17 (środa)           13:30 - Po burzy                                                       Ale kino
05.10.17 (czwartek)      00:10 - Ostatni samuraj                                             TNT

Bonus:
22.09.17 (piątek)          20:20 - Wstęp do filmu Wszyscy albo nikt                    TVP Kultura
23.09.17 (sobota)         03:00 - Wstęp do filmu Wszyscy albo nikt                    TVP Kultura

Stacja Filmbox zmieniła nazwę na Kino TV.

230

Odp: Emisje w TV

05.10.17 (czwartek)      09:50 - Niania w akcji                                                Kino TV
06.10.17 (piątek)          13:50 - Karate Kid                                                     Polsat Film
08.10.17 (niedziela)      13:10 - Niania w akcji                                                Kino TV
08.10.17 (niedziela)      13:50 - CJ 7                                                              Paramount
08.10.17 (niedziela)      14:40 - Mit                                                                TV 4
08.10.17 (niedziela)      23:00 - Braterstwo broni                                            TV 4
10.10.17 (wtorek)         01:10 - Niezniszczalni 2                                             Polsat
10.10.17 (wtorek)         18:00 - CJ 7                                                             Paramount
10.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni 2                                             Polsat
11.10.17 (środa)           08:25 - CJ 7                                                             Paramount
12.10.17 (czwartek)      16:50 - Godziny szczytu                                             TNT
13.10.17 (piątek)          23:50 - Prawdziwa legenda                                        Stopklatka
14.10.17 (sobota)         19:10 - Godziny szczytu 3                                          TNT
14.10.17 (sobota)         22:45 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2
15.10.17 (niedziela)      00:01 - Raid 2                                                           TV 4
15.10.17 (niedziela)      20:45 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2
17.10.17 (wtorek)         01:00 - Niezniszczalni 3                                             Polsat
17.10.17 (wtorek)         19:10 - Godziny szczytu                                             TNT
17.10.17 (wtorek)         21:40 - Niezniszczalni 3                                             Polsat
18.10.17 (środa)           02:30 - Kung-fu szał                                                  Polsat 2

231

Odp: Emisje w TV

18.10.17 (środa)           02:30 - Prawdziwa legenda                                       Stopklatka
19.10.17 (czwartek)      00:25 - Ostatni samuraj                                           TNT
19.10.17 (czwartek)      21:00 - Wejście smoka                                             TNT
19.10.17 (czwartek)      23:05 - Smok: historia Bruce'a Lee                            TNT
19.10.17 (czwartek)      23:40 - Koruptor                                                      TVP 2
20.10.17 (piątek)          19:10 - Godziny szczytu 3                                         TNT
20.10.17 (piątek)          20:25 - Jak ojciec i syn                                             TVP Kultura
20.10.17 (piątek)          21:00 - Wojna imperiów                                            Kino TV
20.10.17 (piątek)          22:55 - Raid 2                                                          TV 6
21.10.17 (sobota)         00:55 - Incydent                                                       Polsat
21.10.17 (sobota)         01:10 - Koruptor                                                       TVP 2
21.10.17 (sobota)         03:25 - Jak ojciec i syn                                              TVP Kultura
21.10.17 (sobota)         09:00 - Karate Kid                                                     Polsat Film
22.10.17 (niedziela)      12:25 - Karate Kid                                                     Polsat Film
22.10.17 (niedziela)      14:40 - Medalion                                                       CBS Europa
22.10.17 (niedziela)      20:00 - Ostatni samuraj                                             TVN 7
22.10.17 (niedziela)      22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
23.10.17 (poniedziałek) 23:40 - Taniec smoka                                                Polsat Film
24.10.17 (wtorek)         11:20 - Medalion                                                       CBS Europa
24.10.17 (wtorek)         16:25 - Taniec smoka                                                Polsat Film
26.10.17 (czwartek)      01:30 - Prawdziwa legenda                                        Kino TV
27.10.17 (piątek)          00:10 - Przyjemniaczek                                             Puls
27.10.17 (piątek)          00:10 - Szanghaj                                                      Ale kino
27.10.17 (piątek)          20:00 - Godzilla (2014)                                             TVN
28.10.17 (sobota)         14:10 - Niania w akcji                                                Kino TV
28.10.17 (sobota)         20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
28.10.17 (sobota)         21:00 - Zabójcza broń 4                                            TNT
28.10.17 (sobota)         23:25 - Ostatni samuraj                                            TVN 7
29.10.17 (niedziela)      00:05 - Przyjemniaczek                                             Puls
29.10.17 (niedziela)      12:35 - Niania w akcji                                                Stopklatka
29.10.17 (niedziela)      17:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                  AXN
29.10.17 (niedziela)      23:50 - Godzilla (2014)                                              TVN
30.10.17 (poniedziałek) 23:00 - Prawdziwa legenda                                        Stopklatka

Film Koruptor emitowany jest pod tytułem W szponach korupcji.

232 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2017-10-30 16:07:33)

Odp: Emisje w TV

31.10.17 (wtorek)         22:45 - Zabójcza broń 4                                           TNT
01.11.17 (środa)           15:55 - Nieustraszony                                              TV 4
01.11.17 (środa)           16:20 - Czarownik i biały wąż                                   TV 6
02.11.17 (czwartek)      21:00 - Nieustraszony                                              TV 4
02.11.17 (czwartek)      22:30 - Kwiaty wojny                                               Ale kino
03.11.17 (piątek)          14:20 - Czarownik i biały wąż                                   TV 4
04.11.17 (sobota)         11:35 - Po burzy                                                      Ale kino
04.11.17 (sobota)         16:00 - Samurajowie nieba                                       TV 4
08.11.17 (środa)           11:55 - Po burzy                                                      Ale kino
08.11.17 (środa)           17:10 - Godziny szczytu                                           TNT
08.11.17 (środa)           19:10 - Godziny szczytu 3                                        TNT
10.11.17 (piątek)          19:15 - Przyjemniaczek                                            TNT
10.11.17 (piątek)          21:00 - Ostatni samuraj                                           TNT
12.11.17 (niedziela)      14:05 - Godziny szczytu                                           TNT
12.11.17 (niedziela)      16:05 - Godziny szczytu 3                                        TNT
12.11.17 (niedziela)      22:10 - Wilczy totem                                                TVP 2

233

Odp: Emisje w TV

13.11.17 (poniedziałek) 18:55 - Szogun (1/12)                                             CBS Europa
13.11.17 (poniedziałek) 19:55 - Szogun (2/12)                                             CBS Europa
14.11.17 (wtorek)         00:30 - Wilczy totem                                                TVP 2
14.11.17 (wtorek)         00:55 - Wejście smoka                                             TNT
14.11.17 (wtorek)         18:55 - Szogun (3/12)                                             CBS Europa
14.11.17 (wtorek)         20:00 - Szogun (4/12)                                             CBS Europa
15.11.17 (środa)           01:20 - Smok: historia Bruce'a Lee                           TNT
15.11.17 (środa)           16:35 - Przyjemniaczek                                            TNT
15.11.17 (środa)           18:55 - Szogun (5/12)                                             CBS Europa
15.11.17 (środa)           20:00 - Szogun (6/12)                                             CBS Europa
16.11.17 (czwartek)      18:55 - Szogun (7/12)                                             CBS Europa
16.11.17 (czwartek)      19:20 - Pierwsze uderzenie                                       TNT
16.11.17 (czwartek)      20:00 - Szogun (8/12)                                             CBS Europa
16.11.17 (czwartek)      20:00 - Błąd w obliczeniach                                      Tele 5
16.11.17 (czwartek)      22:00 - Tylko jeden                                                 TV 6
16.11.17 (czwartek)      23:40 - Ostatni samuraj                                           TNT
17.11.17 (piątek)          18:55 - Szogun (9/12)                                             CBS Europa
17.11.17 (piątek)          19:55 - Szogun (10/12)                                           CBS Europa
17.11.17 (piątek)          22:00 - Bolesna spowiedź                                         Super Polsat
18.11.17 (sobota)         11:20 - Pierwsze uderzenie                                       TNT
18.11.17 (sobota)         17:30 - Niania w akcji                                              Stopklatka
18.11.17 (sobota)         20:00 - Bolesna spowiedź                                         Super Polsat
19.11.17 (niedziela)      13:00 - Niania w akcji                                              Stopklatka
19.11.17 (niedziela)      14:10 - Błąd w obliczeniach                                      Tele 5
20.11.17 (poniedziałek) 04:30 - Niania w akcji                                              Kino TV
20.11.17 (poniedziałek) 18:55 - Szogun (11/12)                                           CBS Europa
20.11.17 (poniedziałek) 19:55 - Szogun (12/12)                                           CBS Europa
21.11.17 (wtorek)         21:00 - Tylko jeden                                                 TV 4
24.11.17 (piątek)          21:50 - Wygnani                                                     Super Polsat
24.11.17 (piątek)          23:05 - Zabójcza broń 4                                          TNT
25.11.17 (sobota)         14:35 - Niania w akcji                                              Kino TV
25.11.17 (sobota)         16:05 - Zawieście czerwone latarnie                         TVP Kultura
25.11.17 (sobota)         20:00 - Wygnani                                                     Super Polsat
25.11.17 (sobota)         21:10 - Chiński zodiak                                             TVP 1

234 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2017-11-25 15:41:04)

Odp: Emisje w TV

26.11.17 (niedziela)      19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                AXN
26.11.17 (niedziela)      23:40 - Bruce Lee - to ja                                          PLANETE +
26.11.17 (niedziela)      23:50 - Chiński zodiak                                             TVP 1
27.11.17 (poniedziałek) 22:55 - Dotyk grzechu                                             TVP Kultura
27.11.17 (poniedziałek) 23:05 - Bruce Lee - to ja                                          PLANETE +
27.11.17 (poniedziałek) 23:30 - Kung-fu szał                                                Polsat Film
28.11.17 (wtorek)         21:00 - Kung-fu szał                                                Polsat Film
28.11.17 (wtorek)         23:05 - Komando smoka                                          Polsat Film
29.11.17 (środa)           00:35 - Szybszy od błyskawicy                                 TVP 1
29.11.17 (środa)           14:45 - Niania w akcji                                              Kino TV
29.11.17 (środa)           21:00 - Komando smoka                                          Polsat Film
30.11.17 (czwartek)      20:00 - Niania w akcji                                              Stopklatka
01.12.17 (piątek)          22:05 - Komando smoka                                          Super Polsat
02.12.17 (sobota)         12:20 - Bruce Lee - to ja                                          PLANETE+
02.12.17 (sobota)         17:30 - Niania w akcji                                              Stopklatka
02.12.17 (sobota)         20:00 - Komando smoka                                          Super Polsat
02.12.17 (sobota)         22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                AXN
03.12.17 (niedziela)      10:00 - Niania w akcji                                              Kino TV
03.12.17 (niedziela)      17:55 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka                AXN
06.12.17 (środa)           18:10 - Karate Kid                                                  Polsat Film
06.12.17 (środa)           22:45 - Kung-fu szał                                               Polsat
07.12.17 (czwartek)      16:05 - Karate Kid                                                  Polsat Film
07.12.17 (czwartek)      20:10 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                       Ale kino
07.12.17 (czwartek)      23:10 - Niezniszczalni                                             Polsat Film
07.12.17 (czwartek)      23:50 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
08.12.17 (piątek)          19:15 - Przyjemniaczek                                          TNT
08.12.17 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni                                             Polsat Film

235

Odp: Emisje w TV

09.12.17 (sobota)         23:55 - Człowiek o żelaznych pięściach                    Puls
10.12.17 (niedziela)      01:55 - Wojna imperiów                                         Zoom TV
10.12.17 (niedziela)      17:50 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                       Ale kino
11.12.17 (poniedziałek) 03:05 - Sekret Bruce'a Lee                                     TNT
11.12.17 (poniedziałek) 20:00 - Człowiek pies                                             Puls
12.12.17 (wtorek)         00:01 - Człowiek o żelaznych pięściach                    Puls
13.12.17 (środa)           17:15 - Przyjemniaczek                                          TNT
14.12.17 (czwartek)      23:00 - Niezniszczalni 2                                          Polsat Film
14.12.17 (czwartek)      23:55 - Ostatni samuraj                                         TNT
15.12.17 (piątek)          02:45 - Wejście smoka                                           TNT
15.12.17 (piątek)          17:50 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                       Ale kino
15.12.17 (piątek)          19:20 - Pierwsze uderzenie                                     TNT
15.12.17 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni 2                                          Polsat Film
16.12.17 (sobota)         20:00 - Pocałunek smoka                                        Puls
16.12.17 (sobota)         22:00 - Człowiek pies                                             Puls
17.12.17 (niedziela)      00:25 - Ninja zabójca                                             TVN
17.12.17 (niedziela)      09:40 - Pierwsze uderzenie                                     TNT
18.12.17 (poniedziałek) 21:55 - Pocałunek smoka                                       Puls
19.12.17 (wtorek)         00:50 - Ostatni samuraj                                         TNT
20.12.17 (środa)           10:25 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
21.12.17 (czwartek)      23:20 - Niezniszczalni 3                                         Polsat Film

236

Odp: Emisje w TV

22.12.17 (piątek)          21:00 - Koruptor                                                   TNT
22.12.17 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni 3                                         Polsat Film
22.12.17 (piątek)          22:25 - Pierwsze uderzenie                                    TVN 7
23.12.17 (sobota)         18:15 - Niania w akcji                                            Kino TV
23.12.17 (sobota)         19:50 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              AXN
24.12.17 (niedziela)      13:40 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
24.12.17 (niedziela)      19:00 - Godziny szczytu                                        TVN 7
25.12.17 (poniedziałek) 20:00 - Kuloodporny                                             TV 4
25.12.17 (poniedziałek) 21:00 - Wojna imperiów                                        Kino TV
26.12.17 (wtorek)         02:35 - Pierwsze uderzenie                                    TVN 7
26.12.17 (wtorek)         03:05 - Zabójcze trio                                            TV 6
26.12.17 (wtorek)         21:00 - Zabójcza broń 4                                        TNT
26.12.17 (wtorek)         21:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka             AXN
27.12.17 (środa)           17:10 - Godziny szczytu                                        TNT
27.12.17 (środa)           19:10 - Godziny szczytu 3                                     TNT
27.12.17 (środa)           20:20 - Władcy wojny                                           TVP Kultura
27.12.17 (środa)           23:00 - Kochanek                                                 Metro
28.12.17 (czwartek)      03:30 - Władcy wojny                                           TVP Kultura
28.12.17 (czwartek)      20:10 - Nawet góry przeminą                                Ale kino
29.12.17 (piątek)          00:40 - Miłość w Hongkongu                                 TVP 1
29.12.17 (piątek)          16:10 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka             AXN
29.12.17 (piątek)          18:00 - CJ 7                                                        Paramount
30.12.17 (sobota)         09:10 - Nawet góry przeminą                                Ale kino
30.12.17 (sobota)         12:30 - Wielki mistrz                                            TV 6
30.12.17 (sobota)         12:55 - Godziny szczytu                                        TNT
30.12.17 (sobota)         13:40 - Niania w akcji                                           Kino TV
30.12.17 (sobota)         14:55 - Godziny szczytu 3                                     TNT
30.12.17 (sobota)         23:25 - Godziny szczytu                                        TVN 7
30.12.17 (sobota)         23:35 - Zabójcza broń 4                                        TNT
31.12.17 (niedziela)      13:55 - Koruptor                                                   TV 4
31.12.17 (niedziela)      15:50 - CJ 7                                                         Paramount
31.12.17 (niedziela)      17:30 - Wielki mistrz                                             TV 6
01.01.18 (poniedziałek) 01:30 - Płatny zabójca                                          CBS Action
01.01.18 (poniedziałek) 02:20 - Medalion                                                  CBS Europa
01.01.18 (poniedziałek) 02:55 - Braterstwo broni                                       TV 6
01.01.18 (poniedziałek) 07:00 - CJ 7                                                         Paramount
01.01.18 (poniedziałek) 12:05 - Niania w akcji                                           Kino TV
02.01.18 (wtorek)         05:40 - Medalion                                                  CBS Europa
02.01.18 (wtorek)         14:35 - Medalion                                                  CBS Europa

Film Płatny zabójca (pod takim tytułem wydano w Polsce ten film na dvd) będzie na kanale CBS Action emitowany pod tytułem Zabójca.

237

Odp: Emisje w TV

04.01.18 (czwartek)      12:40 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
04.01.18 (czwartek)      19:00 - Przyjemniaczek                                         TNT
04.01.18 (czwartek)      20:10 - Zabójczyni                                                Ale kino
05.01.18 (piątek)          10:40 - Niania w akcji                                            Kino TV
06.01.18 (sobota)         08:45 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
06.01.18 (sobota)         14:45 - Przyjemniaczek                                          TNT
06.01.18 (sobota)         20:20 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
06.01.18 (sobota)         23:20 - Godziny szczytu 3                                      TVN 7
07.01.18 (niedziela)      08:30 - Mulan                                                       TV 4
07.01.18 (niedziela)      10:25 - CJ 7                                                          TV 6
07.01.18 (niedziela)      18:00 - Zabójczyni                                                Ale kino
07.01.18 (niedziela)      20:00 - Godziny szczytu 3                                      TVN 7
08.01.18 (poniedziałek) 01:15 - Wejście smoka                                          TNT
08.01.18 (poniedziałek) 03:00 - Smok: historia Bruce'a Lee                         TNT
09.01.18 (wtorek)         00:25 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
10.01.18 (środa)           21:30 - Od kołyski aż po grób                                 TVN
10.01.18 (środa)           23:05 - Wygnani                                                   Super Polsat
11.01.18 (czwartek)      21:00 - Wygnani                                                   Super Polsat
11.01.18 (czwartek)      23:40 - Koruptor                                                   TNT
12.01.18 (piątek)          01:15 - Od kołyski aż po grób                                 TVN
12.01.18 (piątek)          15:50 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
12.01.18 (piątek)          20:20 - Wszyscy albo nikt                                      TVP Kultura
12.01.18 (piątek)          21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
13.01.18 (sobota)         02:25 - Wszyscy albo nikt                                      TVP Kultura
13.01.18 (sobota)         13:40 - Szogun (1/12)                                           CBS Europa
13.01.18 (sobota)         14:40 - Szogun (2/12)                                           CBS Europa
13.01.18 (sobota)         15:45 - Szogun (3/12)                                           CBS Europa
13.01.18 (sobota)         17:20 - CJ 7                                                          TV 4
13.01.18 (sobota)         20:00 - Kickbokser                                                Stopklatka
14.01.18 (niedziela)      14:05 - Szogun (4/12)                                           CBS Europa
14.01.18 (niedziela)      15:05 - Szogun (5/12)                                           CBS Europa
14.01.18 (niedziela)      16:10 - Szogun (6/12)                                           CBS Europa
14.01.18 (niedziela)      21:00 - Wojna imperiów                                         Kino TV
14.01.18 (niedziela)      22:55 - Kickbokser                                                Stopklatka
16.01.18 (wtorek)         19:15 - Medalion                                                   CBS Europa
17.01.18 (środa)           00:35 - Koruptor                                                   TNT

238

Odp: Emisje w TV

17.01.18 (środa)           21:35 - Krwawy sport                                            TVN
17.01.18 (środa)           22:50 - Obrońca                                                    TV 6
17.01.18 (środa)           23:00 - Bolesna spowiedź                                      Super Polsat
18.01.18 (czwartek)      19:00 - Godziny szczytu                                         TNT
18.01.18 (czwartek)      21:00 - Bolesna spowiedź                                       Super Polsat
19.01.18 (piątek)          00:45 - Krwawy sport                                            TVN
19.01.18 (piątek)          01:25 - Ostatni samuraj                                         TNT
19.01.18 (piątek)          16:50 - Medalion                                                   CBS Europa
19.01.18 (piątek)          22:55 - Kochanek                                                  Metro
19.01.18 (piątek)          23:55 - Zabójczyni                                                Ale kino
20.01.18 (sobota)         04:40 - Medalion                                                   CBS Europa
20.01.18 (sobota)         13:20 - Szogun (7/12)                                           CBS Europa
20.01.18 (sobota)         14:25 - Szogun (8/12)                                           CBS Europa
20.01.18 (sobota)         15:25 - Szogun (9/12)                                           CBS Europa
21.01.18 (niedziela)      14:00 - Szogun (10/12)                                         CBS Europa
21.01.18 (niedziela)      15:05 - Szogun (11/12)                                         CBS Europa
21.01.18 (niedziela)      16:05 - Szogun (12/12)                                         CBS Europa
22.01.18 (poniedziałek) 15:05 - Medalion                                                   CBS Europa
22.01.18 (poniedziałek) 21:00 - Płatny zabójca                                           CBS Action
23.01.18 (wtorek)         11:50 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
23.01.18 (wtorek)         17:55 - Po burzy                                                   Ale kino
24.01.18 (środa)           17:50 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
24.01.18 (środa)           17:20 - Godziny szczytu                                         TNT
24.01.18 (środa)           20:00 - Błąd w obliczeniach                                    Tele 5
24.01.18 (środa)           21:00 - Kuloodporny                                              TNT
25.01.18 (czwartek)      02:15 - Sekret Bruce'a Lee                                     TNT
25.01.18 (czwartek)      04:20 - Medalion                                                   CBS Europa
26.01.18 (piątek)          20:20 - Jak ojciec i syn                                          TVP Kultura
26.01.18 (piątek)          21:00 - Wojna imperiów                                         Zoom TV
26.01.18 (piątek)          23:05 - Niania w akcji                                            Kino TV
26.01.18 (piątek)          23:55 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
27.01.18 (sobota)         03:15 - Jak ojciec i syn                                           TVP Kultura
27.01.18 (sobota)         13:55 - Pierwsze uderzenie                                     TNT
27.01.18 (sobota)         18:55 - Kuloodporny                                              TNT
27.01.18 (sobota)         20:00 - Czarna maska                                            Stopklatka
27.01.18 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                         Kino TV
27.01.18 (sobota)         21:00 - Wejście smoka                                           TNT
28.01.18 (niedziela)      01:35 - Wojna imperiów                                         Zoom TV
28.01.18 (niedziela)      08:35 - Po burzy                                                    Ale kino
28.01.18 (niedziela)      12:30 - Błąd w obliczeniach                                    Tele 5
28.01.18 (niedziela)      15:50 - CJ 7                                                          Paramount
29.01.18 (poniedziałek) 23:10 - Kuloodporny                                              TNT

239

Odp: Emisje w TV

Dzięki za wrzutkę 27 oglądam Jeta Li  smile

240

Odp: Emisje w TV

30.01.18 (wtorek)         06:05 - CJ 7                                                         Paramount
30.01.18 (wtorek)         10:35 - Bruce Lee - to ja                                       PLANETE+
30.01.18 (wtorek)         12:10 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                     TNT
30.01.18 (wtorek)         15:50 - Pierwsze uderzenie                                    TNT
30.01.18 (wtorek)         17:30 - Godziny szczytu 3                                      TNT
30.01.18 (wtorek)         21:35 - Zabójcza broń 4                                        TVN
31.01.18 (środa)           11:30 - CJ 7                                                         Paramount
31.01.18 (środa)           23:55 - Zabójcza broń 4                                        TVN
01.02.18 (czwartek)      15:35 - Niania w akcji                                            Kino TV
02.02.18 (piątek)          01:50 - Koruptor                                                   TNT
02.02.18 (piątek)          22:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
03.02.18 (sobota)         10:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
03.02.18 (sobota)         14:40 - Zabójczyni                                                Ale kino
03.02.18 (sobota)         20:10 - Jutro nie umiera nigdy                               TVP 1
04.02.18 (niedziela)      08:00 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
04.02.18 (niedziela)      09:20 - Godziny szczytu 3                                      TNT
04.02.18 (niedziela)      11:00 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
04.02.18 (niedziela)      15:55 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
04.02.18 (niedziela)      17:45 - Ostatni cesarz                                           TNT
04.02.18 (niedziela)      23:50 - Ninja zabójca                                            TVN 7
05.02.18 (poniedziałek) 00:01 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
05.02.18 (poniedziałek) 00:55 - Jutro nie umiera nigdy                               TVP 1
07.02.18 (środa)           11:55 - Bruce Lee - to ja                                       PLANETE+
07.02.18 (środa)           13:00 - Ostatni cesarz                                           TNT
07.02.18 (środa)           13:20 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
08.02.18 (czwartek)      14:25 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
08.02.18 (czwartek)      22:10 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
08.02.18 (czwartek)      22:05 - Ostatni samuraj                                         Paramount
08.02.18 (czwartek)      22:55 - Kochanek                                                  Metro
09.02.18 (piątek)          19:20 - Pierwsze uderzenie                                    TNT
10.02.18 (sobota)         10:05 - Ostatni cesarz                                           TNT
10.02.18 (sobota)         21:00 - Niania w akcji                                            Kino TV
11.02.18 (niedziela)      13:00 - CJ 7                                                          Paramount
11.02.18 (niedziela)      17:35 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
11.02.18 (niedziela)      22:30 - Ostatni samuraj                                         Paramount

241

Odp: Emisje w TV

12.02.18 (poniedziałek) 23:00 - Płatny zabójca                                          CBS Action
13.02.18 (wtorek)         10:50 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
13.02.18 (wtorek)         18:00 - CJ 7                                                         Paramount
13.02.18 (wtorek)         22:50 - Ostatni samuraj                                        TNT
14.02.18 (środa)           00:40 - Bruce Lee - to ja                                       PLANETE+
14.02.18 (środa)           02:00 - Smok: historia Bruce'a Lee                        TNT
14.02.18 (środa)           10:15 - CJ 7                                                         Paramount
14.02.18 (środa)           10:45 - Bruce Lee - to ja                                       PLANETE+
14.02.18 (środa)           16:00 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                     Ale kino
15.02.18 (czwartek)      10:20 - Bruce Lee - to ja                                       PLANETE+
15.02.18 (czwartek)      13:10 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
15.02.18 (czwartek)      16:10 - Pierwsze uderzenie                                    TNT
15.02.18 (czwartek)      23:30 - Ninja zabójca                                            TVN Fabuła
16.02.18 (piątek)          00:55 - Incydent                                                   Polsat
16.02.18 (piątek)          02:55 - Sekret Bruce'a Lee                                    TNT
16.02.18 (piątek)          17:55 - Zabójczyni                                                Ale kino
17.02.18 (sobota)         10:40 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
17.02.18 (sobota)         16:15 - Godziny szczytu                                         TNT
17.02.18 (sobota)         12:40 - Ewa i ognisty koń                                       Filmbox Family
17.02.18 (sobota)         19:10 - Bruce Lee - to ja                                        PLANETE+
17.02.18 (sobota)         21:00 - Wojna imperiów                                         Kino TV
17.02.18 (sobota)         23:20 - Wejście smoka                                          TNT
18.02.18 (niedziela)      10:00 - Przysięga                                                  TV 6
18.02.18 (niedziela)      11:50 - Zabójczyni                                                Ale kino
19.02.18 (poniedziałek) 13:45 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
20.02.18 (wtorek)         03:40 - Niania w akcji                                            Kino TV
20.02.18 (wtorek)         16:00 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
20.02.18 (wtorek)         19:15 - Medalion                                                   CBS Europa
20.02.18 (wtorek)         23:00 - Ostrożnie, pożądanie                                  Ale kino
21.02.18 (środa)           13:45 - Godziny szczytu 3                                      TNT
21.02.18 (środa)           21:05 - Zabójczy układ                                           TV 4
22.02.18 (czwartek)      00:15 - Zakazane królestwo                                    TVP 2
22.02.18 (czwartek)      10:00 - Nasza młodsza siostra                                 Ale kino
22.02.18 (czwartek)      22:00 - Szybszy od błyskawicy                                TVP 2
23.02.18 (piątek)          15:45 - Medalion                                                    CBS Europa
23.02.18 (piątek)          19:00 - Przyjemniaczek                                          TNT
23.02.18 (piątek)          20:40 - Zakazane królestwo                                    TVP 2
24.02.18 (sobota)         00:20 - Bruce Lee - to ja                                         PLANETE+
24.02.18 (sobota)         01:00 - Wejście smoka                                           TNT
24.02.18 (sobota)         09:00 - Godziny szczytu 3                                       TNT
24.02.18 (sobota)         14:10 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                       Ale kino
24.02.18 (sobota)         21:00 - Zabójcza broń 4                                          TNT
25.02.18 (niedziela)      00:05 - Ostrożnie, pożądanie                                   Ale kino

Bonus:
11.02.18 (niedziela)      19:50 - Samurajowie: japońscy łowcy głów              Polsat Doku
12.02.18 (poniedziałek) 11:00 - Samurajowie: japońscy łowcy głów              Polsat Doku
13.02.18 (wtorek)         17:40 - Samurajowie: japońscy łowcy głów              Polsat Doku

242

Odp: Emisje w TV

28.02.18 (środa)           23:00 - Kung-fu szał                                              Polsat
01.03.18 (czwartek)      11:15 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
02.03.18 (piątek)          03:35 - Sekret Bruce'a Lee                                    TNT
02.03.18 (piątek)          11:25 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
02.03.18 (piątek)          14:05 - Pierwsze uderzenie                                    TNT
02.03.18 (piątek)          23:25 - Zabójcza broń 4                                        TNT
03.03.18 (sobota)         10:30 - Po burzy                                                   Ale kino
03.03.18 (sobota)         14:35 - Niania w akcji                                            Kino TV
03.03.18 (sobota)         21:35 - Zgadnij kim jestem                                    TVP 2
04.03.18 (niedziela)      17:45 - Ostatni cesarz                                            TNT
04.03.18 (niedziela)      20:00 - Kung-fu szał                                              Stopklatka
05.03.18 (poniedziałek) 01:55 - Zgadnij kim jestem                                    TVP 2
06.03.18 (wtorek)         17:00 - Pierwsze uderzenie                                     TNT
06.03.18 (wtorek)         21:00 - Medalion                                                   CBS Europa
07.03.18 (środa)           13:35 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
07.03.18 (środa)           16:10 - Po burzy                                                   Ale kino
07.08.18 (środa)           18:05 - Karate Kid                                                 Polsat Film
08.03.18 (czwartek)      16:00 - Karate Kid                                                 Polsat Film
09.08.18 (piątek)          09:50 - Ostatni cesarz                                           TNT
09.03.18 (piątek)          10:40 - Niania w akcji                                            Kino TV
09.03.18 (piątek)          17:35 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
09.03.18 (piątek)          18:55 - Kuloodporny                                              TNT
10.03.18 (sobota)         00:25 - Ostrożnie, pożądanie                                  Ale kino
10.03.18 (sobota)         06:00 - Ostatni cesarz                                            TNT
10.03.18 (sobota)         22:30 - Kung-fu szał                                              Stopklatka
11.03.18 (niedziela)      12:10 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
11.03.18 (niedziela)      18:30 - Kuloodporny                                              TNT
11.03.18 (niedziela)      17:35 - Mit                                                            TV 6
11.03.18 (niedziela)      23:05 - Koruptor                                                    TNT
12.03.18 (poniedziałek) 09:50 - Niania w akcji                                            Kino TV
12.03.18 (poniedziałek) 15:45 - Zabójczyni                                                Ale kino
12.03.18 (poniedziałek) 21:00 - Wejście smoka                                          TNT
13.03.18 (wtorek)         19:15 - Medalion                                                   CBS Europa
13.03.18 (wtorek)         22:00 - Zabójca                                                     Polsat

Bonus:
10.03.18 (sobota)         12:55 - Tokijska mafia                                            National Geographic
10.03.18 (sobota)         13:55 - Samurajski łuk                                           National Geographic
10.03.18 (sobota)         18:00 - Pieszo po Wielkim Murze Chińskim               National Geographic

243

Odp: Emisje w TV

15.03.18 (czwartek)      01:50 - Koruptor                                                   TNT
15.03.18 (czwartek)      10:45 - Ewa i ognisty koń                                      Filmbox Family
15.03.18 (czwartek)      13:35 - Kuloodporny                                              TNT
15.03.18 (czwartek)      21:05 - Medalion                                                   TV 4
17.03.18 (sobota)         05:55 - Medalion                                                   CBS Europa
17.03.18 (sobota)         16:30 - Przyjemniaczek                                          TNT
17.03.18 (sobota)         21:00 - Ostatni samuraj                                         TNT
17.03.18 (sobota)         22:10 - Kickboxer                                                 Stopklatka
17.03.18 (sobota)         22:45 - Dotyk grzechu                                           TVP Kultura
18.03.18 (sobota)         00:10 - Wejście smoka                                          TNT
18.03.18 (sobota)         10:40 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                      Ale kino
18.03.18 (sobota)         12:35 - Czarownik i biały wąż                                 Kino TV
18.03.18 (niedziela)      15:00 - Medalion                                                   TV 4
19.03.18 (poniedziałek) 00:15 - Rycerze z Szanghaju                                  Polsat
19.03.18 (poniedziałek) 00:40 - Kickboxer                                                  Stopklatka
19.03.18 (poniedziałek) 12:15 - Ewa i ognisty koń                                       Filmbox Family
19.03.18 (poniedziałek) 16:20 - Taniec smoka                                            Polsat Film
19.03.18 (poniedziałek) 17:10 - Godziny szczytu                                         TNT
19.03.18 (poniedziałek) 18:50 - Błąd w obliczeniach                                    Tele 5
19.03.18 (poniedziałek) 19:10 - Godziny szczytu 3                                      TNT
20.03.18 (wtorek)         03:50 - Medalion                                                   CBS Europa
21.03.18 (środa)           01:25 - Zabójcza broń 4                                        TNT
22.03.18 (czwartek)      00:05 - Zabójcza broń 4                                        TNT
22.03.18 (czwartek)      07:30 - Niania w akcji                                            Kino TV
22.03.18 (czwartek)      11:20 - Godziny szczytu                                         TNT
22.03.18 (czwartek)      23:05 - Ostatni samuraj                                         TNT
23.03.18 (piątek)          17:30 - Medalion                                                   CBS Europa
23.03.18 (piątek)          22:00 - Bolesna spowiedź                                      Super Polsat
24.03.18 (sobota)         20:00 - Bolesna spowiedź                                      Super Polsat
25.03.18 (niedziela)      10:15 - Niania w akcji                                            Kino TV
25.03.18 (niedziela)      15:15 - Godziny szczytu 3                                      TNT
25.03.18 (niedziela)      21:00 - Wojna imperiów                                         Kino TV
26.03.18 (poniedziałek) 22:00 - Ostatni samuraj                                         Paramount
27.03.18 (wtorek)         01:10 - Niezniszczalni                                            Polsat
27.03.18 (wtorek)         20:00 - Niania w akcji                                            Stopklatka
27.03.18 (wtorek)         20:05 - Niezniszczalni                                            Polsat

244

Odp: Emisje w TV

28.03.18 (środa)           11:20 - Medalion                                                   CBS Europa
28.03.18 (środa)           20:00 - Draka w Bronksie                                      Stopklatka
28.03.18 (środa)           21:55 - Niania w akcji                                           Stopklatka
28.03.18 (środa)           23:40 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
29.03.18 (czwartek)      13:40 - Zawieście czerwone latarnie                       TVP Kultura
29.03.18 (czwartek)      17:25 - Medalion                                                   CBS Europa
30.03.18 (piątek)          19:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
31.03.18 (sobota)         13:55 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
31.03.18 (sobota)         20:00 - Wojna imperiów                                        Stopklatka
01.04.18 (niedziela)      00:30 - Ostatni samuraj                                        Paramount
01.04.18 (niedziela)      01:25 - Draka w Bronksie                                      Stopklatka
01.04.18 (niedziela)      13:05 - Rycerze z Szanghaju                                  Polsat Film
01.04.18 (niedziela)      13:45 - Zabójczyni                                                Ale kino
01.04.18 (niedziela)      14:15 - Błąd w obliczeniach                                    Tele 5
01.04.18 (niedziela)      17:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
02.04.18 (poniedziałek) 09:15 - Mulan                                                       TV 4
02.04.18 (poniedziałek) 16:05 - Niania w akcji                                            Kino TV
02.04.18 (poniedziałek) 17:05 - Agent z przypadku                                     TV 4
02.04.18 (poniedziałek) 18:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
02.04.18 (poniedziałek) 22:30 - Ostatni samuraj                                        Paramount
02.04.18 (poniedziałek) 22:35 - Wojna imperiów                                        Stopklatka
03.04.18 (wtorek)         01:05 - Niezniszczalni 2                                         Polsat
03.04.18 (wtorek)         20:05 - Niezniszczalni 2                                         Polsat
06.04.18 (piątek)          00:45 - Ostatni samuraj                                        TNT
06.04.18 (piątek)          11:25 - CJ 7                                                         Paramount
07.04.18 (sobota)         21:55 - Człowiek pies                                            Puls
07.04.18 (sobota)         23:35 - Ostrożnie, pożądanie                                 Ale kino
08.04.18 (niedziela)      09:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka              SCI FI
08.04.18 (niedziela)      13:55 - CJ 7                                                         Paramount
08.04.18 (niedziela)      15:00 - Agent z przypadku                                     TV 4
09.04.18 (poniedziałek) 00:50 - 1911                                                        Stopklatka
09.04.18 (poniedziałek) 18:00 - CJ 7                                                         Paramount
09.04.18 (poniedziałek) 20:00 - Pocałunek smoka                                       Puls
09.04.18 (poniedziałek) 20:10 - Żegnaj moja konkubino                              Ale kino
10.04.18 (wtorek)         01:50 - Niezniszczalni 3                                         Polsat

245

Odp: Emisje w TV

10.04.18 (wtorek)         12:00 - Nasza młodsza siostra                                Ale kino
10.04.18 (wtorek)         20:10 - Niezniszczalni 3                                         Polsat
11.04.18 (środa)           03:10 - Agent z przypadku                                     Paramount
11.04.18 (środa)           19:00 - Przyjemniaczek                                         TNT
11.04.18 (środa)           22:00 - Pocałunek smoka                                       Puls
12.04.18 (czwartek)      01:45 - Szybszy od błyskawicy                               TVP 1
13.04.18 (piątek)          13:00 - Nawet góry przeminą                                 Ale kino
13.04.18 (piątek)          20:00 - Człowiek pies                                            Puls
14.04.18 (sobota)         12:50 - Żegnaj moja konkubino                              Ale kino
14.04.18 (sobota)         20:00 - Ostatni cesarz                                           Nowa TV
14.04.18 (sobota)         20:00 - Władcy wojny                                           TVP Kultura
15.04.18 (niedziela)      00:55 - Władcy wojny                                           TVP Kultura
15.04.18 (niedziela)      23:20 - Wejście smoka                                          TNT
16.04.18 (poniedziałek) 01:40 - Niania w akcji                                           Kino TV
16.04.18 (poniedziałek) 14:00 - Taniec smoka                                           Polsat Film
16.04.18 (poniedziałek) 17:20 - Przyjemniaczek                                         TNT
16.04.18 (poniedziałek) 20:10 - Zawieście czerwone latarnie                       Ale kino
17.04.18 (wtorek)         20:00 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy              Stopklatka
18.04.18 (środa)           18:15 - Zabójczyni                                               Ale kino
18.04.18 (środa)           22:20 - Wielka draka w chińskiej dzielnicy              Stopklatka
19.04.18 (czwartek)      23:20 - Samurajowie nieba                                   TV 4
20.04.18 (piątek)          20:00 - Czarownik i biały waż                                Stopklatka
21.04.18 (sobota)         01:45 - Kwiaty wojny                                            TVP 1
21.04.18 (sobota)         13:55 - Zawieście czerwone latarnie                       Ale kino
21.04.18 (sobota)         20:00 - Trzy królestwa                                          Nowa TV
21.04.18 (sobota)         21:15 - Kwiaty wojny                                            TVP 1
21.04.18 (sobota)         23:05 - Raid 2                                                      TV 4

246

Odp: Emisje w TV

23.04.18 (poniedziałek) 12:05 - Pierwsze uderzenie                                   TNT
23.04.18 (poniedziałek) 17:10 - Godziny szczytu                                       TNT
23.04.18 (poniedziałek) 19:10 - Godziny szczytu 3                                    TNT
23.04.18 (poniedziałek) 20:10 - Czerwone sorgo                                       Ale kino
23.04.18 (poniedziałek) 21:00 - Zabójcza broń 4                                       TNT
23.04.18 (poniedziałek) 22:35 - Czarownik i biały wąż                               Stopklatka
24.04.18 (wtorek)         15:35 - Po burzy                                                 Ale kino
25.04.18 (środa)           01:35 - Koruptor                                                 TNT
26.04.18 (czwartek)      21:00 - Romeo musi umrzeć                                TVN Fabuła
26.04.18 (czwartek)      22:55 - Raid 2                                                     TV 6
27.04.18 (piątek)          07:10 - Niania w akcji                                          Kino TV
28.04.18 (sobota)         14:35 - Czerwone sorgo                                       Ale kino
28.04.18 (sobota)         23:25 - Zabójcza broń 4                                       TNT
28.04.18 (sobota)         23:55 - Chiński zodiak                                          TVP 2
29.04.18 (niedziela)      00:10 - Prawdziwa legenda                                   Stopklatka
29.04.18 (niedziela)      14:35 - Godziny szczytu                                       TNT
29.04.18 (niedziela)      16:35 - Godziny szczytu 3                                     TNT
29.04.18 (niedziela)      20:05 - Chiński zodiak                                          TVP 2
29.04.18 (niedziela)      22:55 - Romeo musi umrzeć                                 TVN Fabuła
30.04.18 (poniedziałek) 20:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok               Metro
30.04.18 (poniedziałek) 20:10 - Tokijska opowieść                                    Ale kino
01.05.18 (wtorek)         16:30 - Nieustraszony                                          TV 6
01.05.18 (wtorek)         20:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka             Puls
02.05.18 (środa)           13:50 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                    Ale kino
02.05.18 (środa)           17:25 - Przyczajony tygrys, ukryty smok               Metro
02.05.18 (środa)           18:00 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka            SCI FI
03.05.18 (czwartek)      11:35 - Żegnaj koja konkubino                             Ale kino
03.05.18 (czwartek)      13:00 - Nieustraszony                                          TV 6
03.05.18 (czwartek)      15:45 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka            Puls
03.05.18 (czwartek)      17:35 - Niania w akcji                                          Stopklatka
03.05.18 (czwartek)      22:20 - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka            SCI FI
04.05.18 (piątek)          16:55 - Czarownik i biały wąż                               Kino TV
04.05.18 (piątek)          20:00 - Wojna imperiów                                       Stopklatka

Bonus:
22.04.18 (niedziela)      13:00 - Życie bez happy endu: Bruce Lee              TLC

247

Odp: Emisje w TV

08.05.18 (wtorek)         23:00 - Incydent                                                  Kino TV
10.05.18 (czwartek)      13:00 - Tokijska opowieść                                    Ale kino
10.05.18 (czwartek)      17:05 - Przyjemniaczek                                        TNT
11.05.18 (piątek)          22:20 - Człowiek o żelaznych pięściach                  TVN
12.05.18 (sobota)         01:45 - Koruptor                                                  TVP 2
13.05.18 (niedziela)      00:30 - Ostrożnie, pożądanie                                 Ale kino
13.05.18 (niedziela)      02:15 - Koruptor                                                  TVP 2
14.05.18 (poniedziałek) 00:50 - Ostatni samuraj                                       TNT
14.05.18 (poniedziałek) 11:45 - Pierwsze uderzenie                                   TNT
15.05.18 (wtorek)         18:25 - Czerwone sorgo                                       Ale kino
16.05.18 (środa)           10:00 - Niania w akcji                                          Kino TV
17.05.18 (czwartek)      12:50 - Nawet góry przeminą                               Ale kino
20.05.18 (niedziela)      08:00 - Kwiat wiśni o czerwona fasola                   Ale kino
20.05.18 (niedziela)      20:00 - Od kołyski aż po grób                               TVN 7
20.05.18 (niedziela)      20:00 - Kung-fu szał                                            Stopklatka
21.05.18 (poniedziałek) 23:20 - Ninja zabójca                                           TVN Fabuła

Bonus:
10.05.18 (czwartek)      12:55 - Tokijska mafia                                         National Geographic
10.05.18 (czwartek)      13:55 - Samurajski łuk                                        National Geographic
13.05.18 (niedziela)      15:00 - Życie bez happy endu: Bruce Lee              ID

248

Odp: Emisje w TV

22.05.18 (wtorek)         23:50 - Ip man 3                                                 Puls
23.05.18 (środa)           14:25 - Taniec smoka                                          Polsat Film
23.05.18 (środa)           14:45 - Nasza młodsza siostra                              Ale kino
24.05.18 (czwartek)      10:55 - Smok: Historia Bruce'a Lee                       TNT
25.05.18 (piątek)          15:00 - Godziny szczytu                                       TNT
25.05.18 (piątek)          17:00 - Godziny szczytu 3                                    TNT
25.05.18 (piątek)          23:05 - Zabójcza broń 4                                       TNT
26.05.18 (sobota)         09:05 - Tokijska opowieść                                    Ale kino
26.05.18 (sobota)         18:00 - Godziny szczytu 3                                    AXN
26.05.18 (sobota)         22:15 - Kung-fu szał                                            Stopklatka
26.05.18 (sobota)         23:15 - Od kołyski aż po grób                               TVN 7
27.05.18 (niedziela)      21:00 - Prawdziwa legenda                                   Kino TV
27.05.18 (niedziela)      22:00 - Godziny szczytu 3                                    AXN
28.05.18 (poniedziałek) 00:10 - Ninja zabójca                                          TVN 7
28.05.18 (poniedziałek) 03:20 - Smok: Historia Bruce'a Lee                       TNT
28.05.18 (poniedziałek) 09:45 - Niania w akcji                                          Kino TV
28.05.18 (poniedziałek) 12:35 - Nawet góry przeminą                               Ale kino
28.05.18 (poniedziałek) 16:40 - Kuloodporny                                            TNT
28.05.18 (poniedziałek) 18:40 - Smok: Historia Bruce'a Lee                       TNT
28.05.18 (poniedziałek) 21:00 - Wejście smoka                                         TNT
28.05.18 (poniedziałek) 23:25 - Godziny szczytu 3                                    AXN
30.05.18 (środa)           01:10 - Sekret Bruce'a Lee                                  TNT
31.05.18 (czwartek)      11:50 - Kuloodporny                                            TNT
31.05.18 (czwartek)      12:10 - Przysięga                                                TV 6
31.05.18 (czwartek)      12:30 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                    Ale kino
31.05.18 (czwartek)      16:35 - Wielki mistrz                                           TV 6
31.05.18 (czwartek)      17:10 - Godziny szczytu                                       TNT
31.05.18 (czwartek)      19:10 - Godziny szczytu 3                                    TNT
31.05.18 (czwartek)      21:00 - Zabójcza broń 4                                       TNT
01.06.18 (piątek)          21:00 - Kickboxer                                                Kino TV
01.06.18 (piątek)          22:20 - Przyczajony tygrys,. ukryty smok              Metro
02.06.18 (sobota)         04:30 - Sekret Bruce'a Lee                                   TNT
02.06.18 (sobota)         09:50 - Żegnaj moja konkubino                            Ale kino
02.06.18 (sobota)         11:00 - Kuloodporny                                            TNT
02.06.18 (sobota)         12:55 - Wielki mistrz                                           TV 6
02.06.18 (sobota)         22:45 - Ostatni samuraj                                       TNT
03.06.18 (niedziela)      20:00 - Przyczajony tygrys, ukryty smok               Metro
03.06.18 (niedziela)      21:00 - Ostatni samuraj                                       Paramount
04.06.18 (poniedziałek) 00:10 - Wejście smoka                                        TNT
04.06.18 (poniedziałek) 03:05 - Agent z przypadku                                   Paramount

Bonus:
30.05.18 (środa)           18:55 - Samurajski łuk                                        National Geographic

249

Odp: Emisje w TV

Że panu się jeszcze chce smile
Nie no szacuneczek, coś jakby tendencja rosnąca jeśli chodzi o liczbę emisji, szkoda że klasyki brak

250

Odp: Emisje w TV

04.06.18 (poniedziałek) 02:55 - Agent z przypadku                                   Paramount
04.06.18 (poniedziałek) 23:05 - Wygnani                                                 Super Polsat
05.06.18 (wtorek)         19:55 - Draka w Bronksie                                    Stopklatka
06.06.18 (środa)           12:55 - Smok: Historia Bruce'a Lee                      TNT
06.06.18 (środa)           13:15 - Kwiat wiśni i czerwona fasola                   Ale kino
06.06.18 (środa)           18:50 - Błąd w obliczeniach                                 Tele 5
09.06.18 (sobota)         01:00 - Ostatni samuraj                                      Paramount
09.06.18 (sobota)         09:15 - Kuloodporny                                           TNT
10.06.18 (niedziela)      01:05 - Dotyk grzechu                                         TVP Kultura
10.06.18 (niedziela)      03:20 - Ostatni cesarz                                         TNT
10.06.18 (niedziela)      14:05 - Mit                                                         TV 4
10.06.18 (niedziela)      14:10 - Błąd w obliczeniach                                  Tele 5
10.06.18 (niedziela)      20:00 - ostatni cesarz                                          Nowa TV
11.06.18 (poniedziałek) 22:40 - Zabójca                                                  Polsat
11.06.18 (poniedziałek) 22:50 - Draka w Bronksie                                    Stopklatka
12.06.18 (wtorek)         20:00 - Niania w akcji                                         Stopklatka
13.06.18 (środa)           22:00 - Niania w akcji                                         Stopklatka
14.06.18 (czwartek)      23:25 - Niezniszczalni                                         Polsat Film
15.06.18 (piątek)          10:00 - Smok: Historia Bruce'a Lee                      TNT
15.06.18 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni                                         Polsat Film
16.06.18 (sobota)         15:10 - Godziny szczytu                                      TNT
16.06.18 (sobota)         17:10 - Godziny szczytu 3                                   TNT
16.06.18 (sobota)         20:10 - Karate Kid                                              Polsat
16.06.18 (sobota)         21:00 - Zabójcza broń 4                                      TNT

Bonus:
04.06.18 (poniedziałek) 17:30 - Samurajowie: Japońscy łowcy głów          Polsat Play
06.06.18 (środa)           23:00 - Życie bez happy endu: Bruce Lee             Discovery Historia
14.06.18 (czwartek)      21:00 - Życie bez happy endu: Bruce Lee             Discovery Historia

Marcioss ten wątek ma 69,222 wyświetlenia. Zobaczymy ile będzie miał za 2 tygodnie jak będę dodawał kolejną rozpiskę. Ludzie jednak odwiedzają tą stronę, wbrew temu co niektórzy uważają. tongue Jak możesz to dodaj coś czasem od siebie w którymś dziale. smile