351

Odp: Emisje w TV

09.09.20 (środa)           08:00 - Agent z przypadku                          TNT
10.09.20 (czwartek)      17:55 - Nasza niania jest agentem               Kino TV
10.09.20 (czwartek)      19:40 - Ghosts                                           Sundance
10.09.20 (czwartek)      22:55 - Jutro nie umiera nigdy                    TVP 2
10.09.20 (czwartek)      23:15 - Niezniszczalni                                 Polsat Film
11.09.20 (piątek)          03:40 - Ghosts                                           Sundance
11.09.20 (piątek)          11:40 - Ghosts                                           Sundance
11.09.20 (piątek)          21:00 - Wrota bohaterów                            TVP 1
11.09.20 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni                                 Polsat Film
12.09.20 (sobota)         02:20 - Tylko jeden                                    Paramount
12.09.20 (sobota)         18:10 - Zabójca z Tokio                              Ale kino
12.09.20 (sobota)         20:00 - Cudzoziemiec                                 Puls
12.09.20 (sobota)         23:40 - Wrota bohaterów                           TVP 1
13.09.20 (niedziela)      02:05 - Jutro nie umiera nigdy                    TVP 2
13.09.20 (niedziela)      13:55 - Nasza niania jest agentem              Stopklatka
13.09.20 (niedziela)      21:55 - Cudzoziemiec                                 Puls
15.09.20 (wtorek)         02:40 - Zabójczy układ                              TVP 1
16.09.20 (środa)           13:55 - Ewa i ognisty koń                           Filmbox Family
16.09.20 (środa)           21:10 - Krwawa rozgrywka                         TNT
17.09.20 (czwartek)      23:15 - Niezniszczalni 2                              Polsat Film
18.09.20 (piątek)          09:55 - Ewa i ognisty koń                           Filmbox Family
18.09.20 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni 2                              Polsat Film
18.09.20 (piątek)          23:10 - Bezlitosny                                      Polsat 2
19.09.20 (sobota)         17:25 - Przyjemniaczek                               TNT
19.09.20 (sobota)         21:00 - Tylko jeden                                    TNT
19.09.20 (sobota)         21:10 - Bezlitosny                                      Polsat 2
20.09.20 (niedziela)      17:10 - Godziny szczytu                              TNT
20.09.20 (niedziela)      19:10 - Godziny szczytu 3                           TNT
21.09.20 (poniedziałek) 22:30 - 47 roninów                                     TVN

352

Odp: Emisje w TV

Zapomniałem o Wrotach Bohaterów jest na cda ale dubbingowany a ja chcę z lektorem

353

Odp: Emisje w TV

Marecki384 napisał/a:

Zapomniałem o Wrotach Bohaterów jest na cda ale dubbingowany a ja chcę z lektorem

Wrota bohaterów z lektorem masz legalnie i darmowo na vod.tvp.pl. Będzie tam dostępny do 11.10.2020, ale jak będzie kolejna emisja w telewizji to pewnie znowu film będzie też i na vod.tvp.pl.

https://vod.tvp.pl/video/wrota-bohatero … w,46121095

354

Odp: Emisje w TV

Dzięki wielkie smile

355

Odp: Emisje w TV

24.09.20 (czwartek)      09:15 - Przyjemniaczek                               TNT
24.09.20 (czwartek)      23:10 - Niezniszczalni 3                              Polsat Film
25.09.20 (piątek)          15:50 - Blask                                             Ale kino
25.09.20 (piątek)          21:00 - Niezniszczalni 3                              Polsat Film
26.09.20 (sobota)         00:30 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie     Puls
26.09.20 (sobota)         09:35 - Godziny szczytu                              TNT
26.09.20 (sobota)         11:40 - Agent z przypadku                           CBS Europa
26.09.20 (sobota)         13:40 - Zakazane królestwo                         TNT
26.09.20 (sobota)         17:55 - Ostatni samuraj                               TNT
26.09.20 (sobota)         21:00 - Wejście smoka                                TNT
26.09.20 (sobota)         22:30 - Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie      Puls
27.09.20 (niedziela)      10:20 - Godziny szczytu 3                            TNT
27.09.20 (niedziela)      18:00 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
28.09.20 (poniedziałek) 08:05 - Ostatni Samuraj                              TNT
28.09.20 (poniedziałek) 17:40 - Agent z przypadku                           CBS Europa
28.09.20 (poniedziałek) 18:55 - Zakazane królestwo                         CBS Europa
29.09.20 (wtorek)         18:00 - Ghosts                                            Sundance
29.09.20 (wtorek)         18:25 - Pierwsze uderzenie                          TVN Fabuła
29.09.20 (wtorek)         18:55 - Szybszy od błyskawicy                     TNT
29.09.20 (wtorek)         21:00 - Agent z przypadku                           CBS Europa
29.09.20 (wtorek)         21:10 - Wąż i cień orła                                 TNT
30.09.20 (środa)           02:00 - Ghosts                                            Sundance
30.09.20 (środa)           10:00 - Ghosts                                            Sundance
30.09.20 (środa)           20:00 - W 80 dni dookoła świata                   Paramount
30.09.20 (środa)           22:00 - Krwawa rozgrywka                           SCI FI
01.10.20 (czwartek)      16:55 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
02.10.20 (piątek)          00:40 - Przyjemniaczek                                TVN
02.10.20 (piątek)          20:05 - Najczystszy jest popiół                     TVP Kultura
02.10.20 (piątek)          23:25 - Człowiek o żelaznych pięściach 2      Metro
03.10.20 (sobota)         21:00 - Niania w akcji                                  Filmbox Family
04.10.20 (niedziela)      11:35 - W 80 dni dookoła świata                   Kino TV
04.10.20 (niedziela)      16:00 - Zabójca z Tokio                               Ale kino
04.10.20 (niedziela)      16:55 - Hero                                               TV 4
04.10.20 (niedziela)      20:00 - Smoking                                          Paramount

356

Odp: Emisje w TV

06.10.20 (wtorek)         01:05 - Krwawa rozgrywka                           SCI FI
06.10.20 (wtorek)         12:30 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
06.10.20 (wtorek)         23:15 - Smoking                                         Paramount
07.10.20 (środa)           22:30 - Tygrysy ze stacji Shagou                  Filmbox Family
08.10.20 (czwartek)      06:55 - Pijany mistrz                                   TNT
09.10.20 (piątek)          22:00 - Pożegnania                                     Sundance
09.10.20 (piątek)          22:20 - Smoking                                         Paramount
10.10.20 (sobota)         06:00 - Pożegnania                                     Sundance
10.10.20 (sobota)         14:00 - Pożegnania                                     Sundance
10.10.20 (sobota)         23:50 - Uprowadzenie                                 Zoom TV
11.10.20 (niedziela)      01:15 - Kwiaty wojny                                   TVP 1
13.10.20 (wtorek)         00:55 - Bezlitosny                                       Polsat
13.10.20 (wtorek)         06:00 - Pijany mistrz                                   TNT
13.10.20 (wtorek)         17:15 - Niania w akcji                                  Filmbox Family
13.10.20 (wtorek)         21:35 - Zabójcza broń 4                               TVN 7
13.10.20 (wtorek)         23:25 - Zabójcza broń 4                               TNT
14.10.20 (środa)           16:15 - W 80 dni dookoła świata                   Kino TV
15.10.20 (czwartek)      00:15 - Przyjemniaczek                                TVN 7
15.10.20 (czwartek)      06:45 - Ewa i ognisty koń                             Filmbox Family
15.10.20 (czwartek)      21:00 - Tygrysy ze stacji Shagou                   Filmbox Family
15.10.20 (czwartek)      21:00 - Zabójcza broń 4                                TNT
16.10.20 (piątek)          23:55 - Narodziny legendy                            AMC

357

Odp: Emisje w TV

I znowu lipa sad
Gdzie te czasy gdy w weekend śmigało kino kopane

358

Odp: Emisje w TV

Trzeba ten wątek do jakiejś księgi rekordów zgłosić

359 Ostatnio edytowany przez Wujek_Bill (2020-10-17 17:02:24)

Odp: Emisje w TV

18.10.20 (niedziela)      12:00 - Nasza niania jest agentem                Kino TV
18.10.20 (niedziela)      19:25 - Narodziny legendy                            AMC
18.10.20 (niedziela)      21:55 - Wojna imperiów                               Kino TV
18.10.20 (niedziela)      22:15 - Zabójcza broń 4                               TVN 7
18.10.20 (niedziela)      23:25 - Zabójcza broń 4                               TNT
19.10.20 (poniedziałek) 19:15 - Agent z przypadku                           CBS Europa
19.10.20 (poniedziałek) 23:25 - Nieustraszony                                  Stopklatka
20.10.20 (wtorek)         19:00 - Przyjemniaczek                                TNT
20.10.20 (wtorek)         20:00 - Szanghajska robota                          Puls
20.10.20 (wtorek)         21:00 - Szybszy od błyskawicy                      TNT
20.10.20 (wtorek)         23:00 - Wojna imperiów                                Kino TV
22.10.20 (czwartek)      07:35 - Agent z przypadku                            CBS Europa
22.10.20 (czwartek)      15:05 - Agent z przypadku                            Kino TV
22.10.20 (czwartek)      21:00 - Ostatni samuraj                                TNT
23.10.20 (piątek)          10:50 - Ewa i ognisty koń                              Filmbox Family
23.10.20 (piątek)          21:00 - Niania w akcji                                   Filmbox Family
23.10.20 (piątek)          23:10 - Krwawa rozgrywka                            TNT
24.10.20 (sobota)         00:40 - Przyjemniaczek                                 TVN 7
24.10.20 (sobota)         13:25 - Agent z przypadku                            CBS Europa
24.10.20 (sobota)         23:25 - Niezłomny duch                                Polsat 2
25.10.20 (niedziela)      01:22 - Wejście smoka                                 TNT
25.10.20 (niedziela)      10:30 - Karate Kid                                        Polsat
25.10.20 (niedziela)      21:00 - Niezłomny duch                                Polsat 2
25.10.20 (niedziela)      22:05 - Kwiaty wojny                                    TVP 2
25.10.20 (niedziela)      22:35 - Wejście smoka                                  TNT
26.10.20 (poniedziałek) 20:00 - Człowiek pies                                    Puls
26.10.20 (poniedziałek) 22:00 - Szanghajska robota                           Puls
27.10.20 (wtorek)         02:50 - Kwiaty wojny                                    TVP 2
27.10.20 (wtorek)         16:40 - Przyjemniaczek                                 TNT
28.10.20 (środa)           18:45 - Pijany mistrz                                     TNT
28.10.20 (środa)           21:00 - W 80 dni dookoła świata                    TNT
29.10.20 (czwartek)      08:15 - Karate Kid                                        AXN
30.10.20 (piątek)          20:10 - Karate Kid                                        AXN
31.10.20 (sobota)         01:00 - Tylko jeden                                       TNT